Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   Toyota SUPRA vs Audi RS4 ...... (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/1607-toyota-supra-vs-audi-rs4.html)

Turbo110 29-07-04 14:17

:D
 
vmax bate supra !

ozn_cristi 29-07-04 14:48

am votat supra deoarece arata mult mai bine. are tractiune spate asa ca drift-urile sunt o nimica toata

tekno 29-07-04 14:59

tractziunea spate este un dezajantaj la start shi in conditzii de aderentza redusa...
da'... pan la urma cred ca tot supra am sa votez... :lol:

ozn_cristi 29-07-04 15:06

pai da ma tekno da gandeste cat poti sa te distrezi si cat show poti sa faci, asta si iarna si vara:)

Al3xius 29-07-04 15:10

am votat rs4 !


pentru ca m-ati ofticat ca faceti voi show cu supra ca are tractiune spate...da ia ganditi`va cu rs4 pe zapada ce show-uri faci ...si nu neaparat pe zapada ! ...da mie-mi place cum se dau break-urile de cur iarna ! :wink:

oricum supra...e supra ! :wink: da prefer rs4 k sunt dinaia prosti de zic : aa asta cu break-u il fac varza...si are o surprizda de proportii ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ozn_cristi 29-07-04 15:14

in ultima parte ai dreptate cu faza cu prostii care nu siu ce masina e. dar ce show poti sa faci tu cu tractiune integrala?

ESPinoza 29-07-04 15:21

alexius are dreptate.. pe zapada ies niste cerculetze de invidiat .. uitate la subaru ce cerculetze perfecte face

ozn_cristi 29-07-04 15:24

aha shi pe uscat ce face?... :lol:

Al3xius 29-07-04 15:26

cristi : iarna faci cerculete ...si cam tot ce vrei :lol:


da am o intrebare(probabil prosteasca :oops: ) ... 4x4 sta cuplat tot timpu ? :oops: :oops:

ozn_cristi 29-07-04 15:30

ma din cate stiu eu da . poate ma insel , nu sunt sigur :oops:

Al3xius 29-07-04 15:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ozn_cristi\"
aha shi pe uscat ce face?... :lol:


pai la cat de puternica e ..probabil poti sa faci si pe uscat cerculete :roll: ...sau daca nu macar un burn ..da aia nu e masina sa-ti bati joc de ea in halu asta...eu unu as prefera cercultele doar pe zapada ! :wink:

Al3xius 29-07-04 15:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ozn_cristi\"
ma din cate stiu eu da . poate ma insel , nu sunt sigur :oops:


ma gandeam ca se poate decupla 4x4 si ramane doar cu fata sau spate...nush cum are asta...da daca se putea decupla era si mai misto :P

ozn_cristi 29-07-04 15:38

cel mai bine ar fisa il intrebam pe cata. dar eu imi mentin parerea ca un rs4 nu poate sa dea cerculete pe uscat , pe zapada poate dar pe uscat chiar nu cred. parerea mea :lol:

Sc0OTeR 29-07-04 15:41

Sunt 99% sigur ca 4x4 e permanent, de fapt chiar 100% :lol:

ozn_cristi 29-07-04 15:42

aha deci nu vorbeam prostii :lol:


All times are GMT +2. The time now is 10:19.

- Copyright 2026 4Tuning