![]() |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Cred ca mai intai de toate, trebuia definit termenul de "recunoscator"
RECUNOSCATOR = "Care recunoaște un serviciu, un bine ce i s-a făcut, care poartă (cuiva) recunoștință" asadar, ce serviciu v-au facut respectivele masini? ma refer aici la cei care au trecut Ferrari si mai stiu eu ce... |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1 Mercedes W124
2 Buick RoadMaster 42-49 3 Cadillac Coupe de Ville 1965 4 Mercury 1950 5 Rolls Royce Silver Spur |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Dacia 1310
2.BMW E46 3.BMW E36 4.Opel Astra G Breack 5.Ford Mondeo 2004 Breack Fiecare din acese masini m-au scos din k*t sa zic asa, nu m-au lasat la greu, eh mai putin dacia..ca doar e dacie, si vorba aia nu esti roman daca n-ai avut si condus dacie 1310, m-au tinut drumuri lungi fara probleme exemplu Opel si Ford, mi-au oferit multe satisfactii exemplu BMWurile :) |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Subaru Impreza WRX STI
2. Mitsubishi Lancer Evolution IX 3. Volkswagen Golf IV R32 4. Mercedes CL 5. BMW M6 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1: bmw
2: bmw 3: bmw 4: bmw 5: bmw :))) am postat in spirit de gluma,dar accept si injuraturile de rigoare :))) |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Dodge charger 1969
camaro ss 1964 mercedes benz w123 mercedes benz w126 (560-sel) mercedes benz s500 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Subari Impreza WRC
Nissan Skyline Mitsubishi Lancer Evo 9 BMW M5 1985 Renault Megane |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.D....Oltcit
2.Bm.....Oltcit 3.M....Oltcit 4.Su....Oltcit 5.To.....Oltcit P.S:E un post la caterinca desi Oltcit ma scos din multe incurcaturi:rolleyes2 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. m3
2.McLaren f1 3.calibra turbo 2.0 let 4.mercedes 600 li w12 sel 95' 5. skyline |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Maserati Shamal
2. Citroën SM 3. Bugatti Type 35 4. Saab 900 5. Maserati Biturbo 4.24v Problema este ca maine topul meu ar fi altul :lol: |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Toyota Supra mk4 Twin Turbo
2. Toyota Supra mk3 3. Nissan Skyline r33 gt-r 4. BMW e30 350 :lol::lol: v12 5. Toyota Supra mk4 Twin Turbo , Targa , 6 speed , LHD:oops::lol::lol: |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Daewoo Cielo
2.Bmw E36 3.Bmw E46 4.Bmw E60 Breack 5.Vw Golf IV |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.BMW E30
2.BMW E30 M3 3.BMW E34 M5 (ca sa pui motorul pe E30) 4.BMW E36 M3 (ca sa pui motorul pe E30) 5.Toyota Supra mk4 ( one day baby , one day ..) |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.E30
2.E30 3.E30 4.E30 5.E30 100.E30 1000.E30 10000.E30 1000000000000000.E30 :love::love::love::love::love::love::love::love: |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Sa intelegem ca te-ai simtit bine la intalnirea E30? :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:33. |
- Copyright 2026 4Tuning