Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320 CI (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/154536-e46-320-a.html)

road_runner 07-03-10 16:53

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 3154362)
Merci de oferta dar daca e sa schimb e46-le nu o voi face decat pentru un E38 728i sau 735i.....


Daca tot iei e38 ia 740i, V8 power!
Masina ta e frumoasa RAU! sigur o sa gasesti sa o dai repede la un ''pret bun''! Au scazut preturile mult....

ady_viteza 12-03-10 12:34

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 3157076)
Daca tot iei e38 ia 740i, V8 power!
Masina ta e frumoasa RAU! sigur o sa gasesti sa o dai repede la un ''pret bun''! Au scazut preturile mult....

Mi-ar place foarte mult un 740i dar taxa de inmatriculare plus impozitul urias an de an ma fac sa renunt din start.

Gyo*TDS 12-03-10 13:21

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 3175012)
Mi-ar place foarte mult un 740i dar taxa de inmatriculare plus impozitul urias an de an ma fac sa renunt din start.

intr`adevar sunt taxele mari ...:sad:

ady_viteza 16-03-10 17:19

Re: E46 - 320 CI
 
4 Attachment(s)
Pana sa ma hotarasc daca o vand sau nu i-am montat azi noile grile de proiectoare hamann style si i-am facut un polish profesional asa de primavara:D
PS Poze am facut doar la grile..cand ii montez jantele M inapoi cu anvelopele de vara ii fac si la restul:D

road_runner 17-03-10 07:44

Re: E46 - 320 CI
 
Nu o vinde momentan! Fa-o mai frumoasa!!!
Nu-i momentul ei cel mai bun pt vanzare.... asteapta vara...Pana atunci mai adauga mici detalii estetice...
Numai bine!

CatalinM6 17-03-10 08:28

Re: E46 - 320 CI
 
Adi,e pacat sa vinzi bijuteria asta..Arata de milioane..ieri

ady_viteza 17-03-10 13:26

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 3192556)
Nu o vinde momentan! Fa-o mai frumoasa!!!
Nu-i momentul ei cel mai bun pt vanzare.... asteapta vara...Pana atunci mai adauga mici detalii estetice...
Numai bine!

Quote:

Originally Posted by CatalinM6 (Post 3192655)
Adi,e pacat sa vinzi bijuteria asta..Arata de milioane..ieri

De cateva zile discut cu nevasta-mea ce sa facem, iar ea nu ar vrea sa dau coupe-ul...ii place prea mult....intr-adevar nu-i un moment bun s-o dau datorita preturilor mult scazute insa voi incerca sa caut pe cineva care sa aprecieze masina la valoarea ei.
Pana atunci e posibil sa apara si un sistem de evacuare Magnaflow cat-back:D

BMnWA 20-03-10 11:36

Re: E46 - 320 CI
 
frumoasa jucaria, daca tot vrei sa faci ceva pentru familie pune-i o lulota in spate :D

ady_viteza 12-04-10 11:39

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by BMnWA (Post 3202782)
frumoasa jucaria, daca tot vrei sa faci ceva pentru familie pune-i o lulota in spate :D

Coupe cu rulota??:lol:
Eu am nevoie de spatiu pe bancheta din spate cand merg cu fiimea in masina ......nu sa plec cu casa dupa mine:lol:
Cu cat se incalzeste afara mai tare cu atat mi-e mai greu s-o pun la vanzare:D...cat era frig parca era mai usor;)

BMnWA 12-04-10 11:44

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 3270379)
Coupe cu rulota??:lol:
Eu am nevoie de spatiu pe bancheta din spate cand merg cu fiimea in masina ......nu sa plec cu casa dupa mine:lol:
Cu cat se incalzeste afara mai tare cu atat mi-e mai greu s-o pun la vanzare:D...cat era frig parca era mai usor;)

cred ca ai nevoie de inca 2 usi ca spatiul pentru un copil de cativa ani nu este cu mult mai mare, mai mult e problema de incomoditate cred.. Important e sa gasesti solutii pentru a impaca si fiica si sotia si mai ales pe tine.

petryy 16-04-10 14:23

Re: E46 - 320 CI
 
super frumoasa masina :)

Marian_nebunu 06-06-10 18:55

Re: E46 - 320 CI
 
hai pune poze cu masina :D:D:D

BMnWA 26-06-10 17:24

Re: E46 - 320 CI
 
ce s-a mai intamplat cu masina,a plecat de la tine sau inca e in ograda ta ?

ady_viteza 27-06-10 19:28

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by BMnWA (Post 3472027)
ce s-a mai intamplat cu masina,a plecat de la tine sau inca e in ograda ta ?

Masina e bine merci in garaj langa urs:D.....am incercat sa vad daca reusesc s-o vand la un pret corect insa ofertele au fost mai mult decat dezamagitoare asa ca in aceste conditii prefer s-o pastrez:-)

ady_viteza 26-08-10 22:35

Re: E46 - 320 CI
 
Cum a trecut mai bine de un an de la ultimul schimb de ulei in care am reusit sa fac aproape 10000 de km :D ,am decis azi sa-i schimb filtrele si uleiul.
Am pus ca si data trecuta Castrol 0W40 Long life 04 si filtre mann.
Cum tot era pe elevator i-am facut si o verificare generala si am constatat ca in afara de uleiul de la grup care trebuie schimbat in rest masina este impecabila spre bucuria mea :D


All times are GMT +2. The time now is 11:45.

- Copyright 2026 4Tuning