Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

alexciupy 25-11-09 22:36

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
23:43: citesc ce a mai scris lumea pe aici..ma bucur ca v-a amuzat necazu meu:chainsaw:...ma duc sa scot javra afara...manevra de seara..caca pipi hai treci inapoi in casa

dolb 25-11-09 22:54

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
23:54 imi pun prezervativul !

scturoag 25-11-09 23:15

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
00:14 - Ma uit la "Un show pacatos" il au ca invitat pe Daniel Onoriu

morpheusmaster 25-11-09 23:24

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Dolb iti vine bine? :)) Tare faza =)) "Iubito...stai putin k nu merge...stai 2 sec sa postez aici ca imi pun prezervativul si dupa ma intorc la tine"

Astept sa vedem cine vine si da bomba "Fac sex si citesc 4tuning" =)))))))))))

12.23 Rad de Dolb si scriu un post, ultimul pe seara asta. Va salut

dolb 25-11-09 23:26

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
00:27 Prezervativul e pus...in sfarsit! il caut pe geoana prostanacu' si nu-l gasesc!

radu715 26-11-09 06:23

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
07:22 .. ma pregatesc sa ma duc la scoala :-&.. si ma uit pe forum :)

RoByNeT 26-11-09 08:25

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
09:25 : astept un pm nenorocit si nu vine =))

PS: dolb ... sa il porti cu placere =))))

Darius DMS 26-11-09 09:32

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
10:30-ma uit pe discovery la emisiunea "rides" sa vad cum construiesc tipi astia un General Lee:D:D

no limits design 26-11-09 09:59

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
eu tocmai am gasit al doilea topic ciudat pe ziua de azi......si asta chiar nu are nici o logica:))....dar deh....de dragul ideii

pHlow 26-11-09 10:07

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
10:06 ma gandesc ca ar fi simpatic daca am lasa politica in alta parte si nu am face anti-campanie si pe 4T

scturoag 26-11-09 10:34

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:34 - ii dau drepatete lu' pHlow

no limits design 26-11-09 10:43

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:41 nu face nimeni politica si acum ma gandesc ca ar fi bine sa inchidem subiectul si sa fim on topic.......cu toate ca aici orice ai zice nu prea poate fi off topic

alexciupy 26-11-09 10:52

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:51 neatza..powered by nescafe :shock:

VaLeX 26-11-09 11:36

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12:34 ... Am râgâit ! :D Sa-mi fie de bine ...

dolb 26-11-09 12:17

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
13:16 Ragaitul lui Valex se resimte si in Targoviste!


All times are GMT +2. The time now is 07:43.

- Copyright 2026 4Tuning