Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Club 11 - VL 02 ABU (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/151800-oltcit-club-11-vl-02-abu.html)

Dr.Dre 06-06-10 15:33

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
1 Attachment(s)
cam asa ceva vreau sa iasa...8)

Speed4U 07-06-10 22:14

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
De ce nu ii evazezi aripile pentru jante mai mari inainte de vopsire ?

73dy 08-06-10 10:02

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
daca iese ca in poza...e jos palaria masina :D

Dr.Dre 09-06-10 23:18

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
3 Attachment(s)
asa sper sa iasa,numai ca nuanta de albastru va fi ca pe dacia NYG sau ca pe trabant-ul de la 4tuning days

Dr.Dre 20-06-10 14:33

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
6 Attachment(s)
under construction ...

bobocu91 20-06-10 14:37

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Se munceste din greu p`aci... :D

Spor la treaba, sper sa`ti iasa asa cum iti doresti! ;)

andreimorocos 20-06-10 14:41

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Da si parbrizul ala jos .....

White_Dragon 20-06-10 14:43

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Cainele ce facea acolo? "radea" cand ti-a vazut masina fara portiera stanga? :D O sa ii aduci ceva modificari masinii sau ii schimbi doar culoarea?

Dr.Dre 20-06-10 14:46

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by White_Dragon (Post 3455100)
Cainele ce facea acolo? "radea" cand ti-a vazut masina fara portiera stanga? :D O sa ii aduci ceva modificari masinii sau ii schimbi doar culoarea?

cainele asa se da el cu craci in sus,posibil sa rada de cum arata acum masina :D

Quote:

Originally Posted by andreimorocos (Post 3455096)
Da si parbrizul ala jos .....

dupa ce dau bordul jos,urmeaza si parbrizul,si motorul ... tot

Quote:

Originally Posted by bobocu91 (Post 3455089)
Se munceste din greu p`aci... :D

Spor la treaba, sper sa`ti iasa asa cum iti doresti! ;)

incet si sigur,ca sa iasa ca la carte ;)

DJ-02-EBW 21-06-10 00:01

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
jantele sunt din plastic?:shock::neutral:

Dr.Dre 21-06-10 02:43

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
da sunt din plastic :shock:

George Hermenean 21-06-10 11:59

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Spor la treaba :D !Vad ca te-ai apucat serios de ea.

yg.alex 01-07-10 19:05

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
cum frate jante din plastic , ca n-am mai auzit de asa ceva :))

de apreciat munca omului.tineti cont ca lucreaza singur la ea ;) apropo...daca ai nevoie de scule ceva, sa-mi zici. si daca te pot ajuta cu ceva , o s-o fac cu cea mai mare placere. ;)

ceva sugestii :D : un bad boy mai agresiv, 4 tobe, vezi cum rezolvi cu haionu ala sa fie cat mai curat ( daca poti, alea de iluminat sa le bagi mai interior sa nu se vada) iar culoarea , cea de pe dacie.parerile mele :mrhappy:

multa bafta cu masinutza.

apropo...smechere farurile

Dr.Dre 02-07-10 00:16

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by yg.alex (Post 3486143)
cum frate jante din plastic , ca n-am mai auzit de asa ceva :))

de apreciat munca omului.tineti cont ca lucreaza singur la ea ;) apropo...daca ai nevoie de scule ceva, sa-mi zici. si daca te pot ajuta cu ceva , o s-o fac cu cea mai mare placere. ;)

ceva sugestii :D : un bad boy mai agresiv, 4 tobe, vezi cum rezolvi cu haionu ala sa fie cat mai curat ( daca poti, alea de iluminat sa le bagi mai interior sa nu se vada) iar culoarea , cea de pe dacie.parerile mele :mrhappy:

multa bafta cu masinutza.

apropo...smechere farurile

ms alex...daca omul a intrebat daca sunt de plastic eu i-am raspuns...:D

bad boy-ul va fi ceva mai agresiv...am de mult in cap asta,vor fi doar 2 tipsuri cu teava goala de inox cap coada 8),haionul se lucreaza la el,va fi clean,ca si usiile.la culare o sa ma mai gandesc...stiu si mie imi place culoarea de pe dacie,mai ales cand e spalata e criminala,sa vad daca o mai gasesc la policolor.ca ajutor o sa am nevoie de un compresor ca sa o vopsesc(parca ziceai tu ca ai unul pe la garaj).daca poti sa mil dai o sa til cer cand e gata de vopsit.int-o zi til returnez

Bafta si tie cu golful si mai ales bafta la bac ;) vb mai multe la urmatoarea intalnire.anuntati-ma si pe mine cand e

Alex_19Mig 02-07-10 10:30

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by Dr.Dre (Post 3486883)
ms alex...daca omul a intrebat daca sunt de plastic eu i-am raspuns...:D

bad boy-ul va fi ceva mai agresiv...am de mult in cap asta,vor fi doar 2 tipsuri cu teava goala de inox cap coada 8),haionul se lucreaza la el,va fi clean,ca si usiile.la culare o sa ma mai gandesc...stiu si mie imi place culoarea de pe dacie,mai ales cand e spalata e criminala,sa vad daca o mai gasesc la policolor.ca ajutor o sa am nevoie de un compresor ca sa o vopsesc(parca ziceai tu ca ai unul pe la garaj).daca poti sa mil dai o sa til cer cand e gata de vopsit.int-o zi til returnez

Bafta si tie cu golful si mai ales bafta la bac ;) vb mai multe la urmatoarea intalnire.anuntati-ma si pe mine cand e

Vopseaua care este pe dacie o gasesti in paleta de la Emaur.
Sincer nu recomand si nici prieteni mei care vopsesc masini nu recomanda vopselel Emaur.
Multi spun ca mai bine vopsesc o masina cu vopsea de gard Spor decat sa vopseasca cu Emaur.
Un sigur lucru tine minte nu va iesi cum vrei tu si vopseaua e foarte slaba curge foarte repede chiar daca aplici subtire!


All times are GMT +2. The time now is 01:10.

- Copyright 2026 4Tuning