![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
cam asa ceva vreau sa iasa...8)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
De ce nu ii evazezi aripile pentru jante mai mari inainte de vopsire ?
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
daca iese ca in poza...e jos palaria masina :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
3 Attachment(s)
asa sper sa iasa,numai ca nuanta de albastru va fi ca pe dacia NYG sau ca pe trabant-ul de la 4tuning days
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
6 Attachment(s)
under construction ...
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Se munceste din greu p`aci... :D
Spor la treaba, sper sa`ti iasa asa cum iti doresti! ;) |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Da si parbrizul ala jos .....
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Cainele ce facea acolo? "radea" cand ti-a vazut masina fara portiera stanga? :D O sa ii aduci ceva modificari masinii sau ii schimbi doar culoarea?
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
jantele sunt din plastic?:shock::neutral:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
da sunt din plastic :shock:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Spor la treaba :D !Vad ca te-ai apucat serios de ea.
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
cum frate jante din plastic , ca n-am mai auzit de asa ceva :))
de apreciat munca omului.tineti cont ca lucreaza singur la ea ;) apropo...daca ai nevoie de scule ceva, sa-mi zici. si daca te pot ajuta cu ceva , o s-o fac cu cea mai mare placere. ;) ceva sugestii :D : un bad boy mai agresiv, 4 tobe, vezi cum rezolvi cu haionu ala sa fie cat mai curat ( daca poti, alea de iluminat sa le bagi mai interior sa nu se vada) iar culoarea , cea de pe dacie.parerile mele :mrhappy: multa bafta cu masinutza. apropo...smechere farurile |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
bad boy-ul va fi ceva mai agresiv...am de mult in cap asta,vor fi doar 2 tipsuri cu teava goala de inox cap coada 8),haionul se lucreaza la el,va fi clean,ca si usiile.la culare o sa ma mai gandesc...stiu si mie imi place culoarea de pe dacie,mai ales cand e spalata e criminala,sa vad daca o mai gasesc la policolor.ca ajutor o sa am nevoie de un compresor ca sa o vopsesc(parca ziceai tu ca ai unul pe la garaj).daca poti sa mil dai o sa til cer cand e gata de vopsit.int-o zi til returnez Bafta si tie cu golful si mai ales bafta la bac ;) vb mai multe la urmatoarea intalnire.anuntati-ma si pe mine cand e |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Sincer nu recomand si nici prieteni mei care vopsesc masini nu recomanda vopselel Emaur. Multi spun ca mai bine vopsesc o masina cu vopsea de gard Spor decat sa vopseasca cu Emaur. Un sigur lucru tine minte nu va iesi cum vrei tu si vopseaua e foarte slaba curge foarte repede chiar daca aplici subtire! |
| All times are GMT +2. The time now is 01:10. |
- Copyright 2026 4Tuning