![]() |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
Pune o poza sa vedem cum arata! P.S: Cand mai vii pe la cluj sa-ti vad bestia?:D |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
BMW Rullzzz :D |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
care e diferenta dintre cutia de viteze SMG si SMG II?
ar merge o turbina garret pe bmw'ul meu? |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Banuiesc ca, cutia SMG II , in comparatie cu SMG I, e mai performanta. Adica in mod secvential, timpul in care cupleaza treptele este mai scurt. Sa nu`mi sariti in cap. Imi dadeam si eu cu parerea. Poate e gresit ce zic.
Numai bine. Pa`pa |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
misto masina
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
e de vanzare masina ...13500 negociabil
tel 0748703051 - ionut |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
pai uite asa: 1500 peste pretul pietei pt unul stock:)
get it now ? :) |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
nici nu ma indoiam k nu-i asa ;)
oricum, multa bafta lui ionut cu vanzarea, si sa speram k urmatorul topic pe care il va face aici va fi cu un sesar sau septar ceva :D:D |
:))
thnkx guys....din pacate urmatorul topic nu va fi la sectiunea bmw ...:(
urmeaza o surpriza...dar oricum voi ramane intotdeauna loial BMW'ului :) |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
sa ne tii la curent, si sa pui link aici inainte sa se inchida topicul :)
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
urmatoarea masina va avea motor 1.8 T ...anul fabricatiei e 2004
are stock 180 cai...sper sa o aduc pe la vreo 240-250 |
| All times are GMT +2. The time now is 22:34. |
- Copyright 2026 4Tuning