Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320ci (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/15023-e46-320ci.html)

gangsta 09-05-06 00:01

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
Quote:

Originally Posted by mm-07-sor
banuiesc ca vor fi foarte multi la bimmerfest ...abia astept sa ma duc .Sper sa'mi vina si spoilerul de m3 pina atunci....dezamagire totala azi.Mi'au venit farurile cu angel-eyes dar chrom.....nu negre cum le'am comandat...Asta e ,se mai intampla

Si le schimbi sau ramai la astea cu chrom?
Pune o poza sa vedem cum arata!

P.S: Cand mai vii pe la cluj sa-ti vad bestia?:D

IonutzMFF 09-05-06 14:56

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
Quote:

Originally Posted by gangsta
Si le schimbi sau ramai la astea cu chrom?
Pune o poza sa vedem cum arata!

P.S: Cand mai vii pe la cluj sa-ti vad bestia?:D

Vineri dimineata pornesc spre bucuresti....daca esti treaza pe la ora 12 - 1 atunci raman la o cafea :P....Nu cred ca le mai schimb...iar sa astept aproape o luna pentru altele...BMW Rullzzz

gangsta 10-05-06 00:20

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
Quote:

Originally Posted by mm-07-sor
Vineri dimineata pornesc spre bucuresti....daca esti treaza pe la ora 12 - 1 atunci raman la o cafea :P....Nu cred ca le mai schimb...iar sa astept aproape o luna pentru altele...BMW Rullzzz

Atunci te astept vineri la o poveste si o coffee!;)
BMW Rullzzz :D

IonutzMFF 15-05-06 21:58

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
care e diferenta dintre cutia de viteze SMG si SMG II?
ar merge o turbina garret pe bmw'ul meu?

Loukas 16-05-06 07:47

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
Banuiesc ca, cutia SMG II , in comparatie cu SMG I, e mai performanta. Adica in mod secvential, timpul in care cupleaza treptele este mai scurt. Sa nu`mi sariti in cap. Imi dadeam si eu cu parerea. Poate e gresit ce zic.
Numai bine. Pa`pa

IonutzMFF 17-05-06 11:27

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
Quote:

Originally Posted by Loukas
Banuiesc ca, cutia SMG II , in comparatie cu SMG I, e mai performanta. Adica in mod secvential, timpul in care cupleaza treptele este mai scurt. Sa nu`mi sariti in cap. Imi dadeam si eu cu parerea. Poate e gresit ce zic.
Numai bine. Pa`pa

tot cei posibil....dar in legatura cu turbina ....pot sa pun un garret in locul obisnuitului turbo?

roby18 23-05-06 13:30

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
misto masina

IonutzMFF 04-06-06 20:02

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
e de vanzare masina ...13500 negociabil
tel 0748703051 - ionut

gangsta 05-06-06 12:18

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
Quote:

Originally Posted by mm-07-sor
e de vanzare masina ...13500 negociabil
tel 0748703051 - ionut

Cum asa?:(

aleks 06-06-06 08:54

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
pai uite asa: 1500 peste pretul pietei pt unul stock:)
get it now ? :)

gangsta 06-06-06 10:21

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
Quote:

Originally Posted by aleks
pai uite asa: 1500 peste pretul pietei pt unul stock:)
get it now ? :)

Yes Mr aleks... :) M-am prins!:D

aleks 06-06-06 10:52

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
nici nu ma indoiam k nu-i asa ;)
oricum, multa bafta lui ionut cu vanzarea, si sa speram k urmatorul topic pe care il va face aici va fi cu un sesar sau septar ceva :D:D

IonutzMFF 06-06-06 12:31

:))
 
thnkx guys....din pacate urmatorul topic nu va fi la sectiunea bmw ...:(
urmeaza o surpriza...dar oricum voi ramane intotdeauna loial BMW'ului :)

aleks 06-06-06 12:44

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
sa ne tii la curent, si sa pui link aici inainte sa se inchida topicul :)

IonutzMFF 07-06-06 12:44

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
urmatoarea masina va avea motor 1.8 T ...anul fabricatiei e 2004
are stock 180 cai...sper sa o aduc pe la vreo 240-250


All times are GMT +2. The time now is 22:34.

- Copyright 2026 4Tuning