Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 10.07.2004 (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004.html)
-   -   cum a fost cursa ? cum a fost intrunirea ? poze de la ambele (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004/1500-cursa-intrunirea-poze-ambele.html)

Al3xius 10-07-04 23:23

super misto ! multumim baietilor de la bucuresti pentru show-ul oferit (atat la cursa cat si la snagov) ... dar totusi eu vreau BANANA de la ala !!!! :lol: :lol: :lol:

Multumim celor care ne-au asteptat in gara , multumim celor care ne-au transportat pana la prisma , pana la snagov , pana la microbuze .... multumim celor care ne-au primit asa frumos si ne-au oferit o zi de neuitat !

sa speram ca se mai repeta cat de curand !


r3sp3kt !!

Al3xius 10-07-04 23:30

..stiam eu ca trebuia sa ma tund inainte sa vin ! :( :( :( :( :( :( ce urat am iesit in poza aia parca ma uitam dupa ciori ! :( :( :( :(


santos ... te prind yo ! :P :P

Al3xius 10-07-04 23:34

santos : pls din tot sufletelu meu sa pui filmu cand m-am dus sa fur banana ! :lol: :lol: sa vada toata tara oltean hot ! :lol: :lol: :lol: :lol:

DnI 11-07-04 00:54

hehe... sanotos mai are de pus saracu` multe poze pana la filme :wink:

ZoliaT 11-07-04 01:12

Pozele de la etapa le gasiti la adresa :

https://www.4tuning.ro/new/view_album...re-Galeriafoto

BoSsuL3TZ 11-07-04 09:39

:) sal guys! :D suntetzi tari ma.. m-am distrat pe cinste ieri.. as vrea sa le multzamesc in special baietzilor care si-au facut \"mila\" de noi :D :lol: si ne-au asteptat la gara Santos, aicad Zoliat care ne-a sunat, TYE si nu in ultimul rand Speeder cu care am bantuit mai toata ziua prin Bucale.. si care jtie cum sa-si exloateze masinutza la maxim.. show de show.. nici o masina nu-i statea in fatza.. si sa vezi ce mitraliera avea frate.. pe totzi care nu-i puteam ajunge ii doboram in curbe de dreapta cu a lui ascunsa arma.. bravo Speeder, sa-tzi rezolvi neaparat mitraliera ca nu-i de bine ;)

AICAD frate nota 10x pentru cursa care ai facut-o, a fost de senzatzie.. si cu totzi jtim ca TU ejti cel care a castigat acea cursa.. RESPECT! :P si la mai mare in continuare... dar la liniutza tot Speeder te-a facut hahahahahahaha

La etapa cel mai mult mi-a placut trabantu :lol: super hot! :D mi-o mai placut Mosu cu 206CC in probe :D :D :D Sierra lu Bogdan, CItroenu Saxo, SHA, EDY, Florica (marfa bmw)

Super tare caravana formata din: Dacia lu Aicad, Oltcitu lu Speeder, Vw golf 2 Zoliat, BMW lu COOBRA(misto sunetu de la masinutza ta), Octavia lu ups.. (care-tzi este niku? :P), Solenza lu DNI (super marfa facuta) si cele doua bike-uri super tari.. Gratzian si ... n-am apucat sa-l cunosc.. nuj numele... dar mai kol a fost cand ne tot pierdeam ... aceste \"iesiri in decor\" fiind cele mai interesante..

Intalnirea a fost de nota 9,99.. pacat ca nu ne-am putut cunoaste cu totzi .. eu unu pe multzi nu i-am cunoscut.. asta este poate data viitoare ;) dar cel mai important a fost ca totzi au reusit sa ajunga (Sha si EDY) ..

BoSsuL3TZ 11-07-04 09:44

La libere.. mi-au placut mai toate cerculetzele care s-au facut.. Congratz in special pentru EDy, Florica, Fug care nu si-au protejat deloc masinutzele.. binenteles nu puteam sa uitam trabantzelu! :P
cerculetze faine a mai facut si TOD-ul..


respect la totzi!

B12ZMD 11-07-04 10:42

BoSsuL3TZ ........ eu as spune ca intalnirea a fost de nota 9.98 .... stiti de ce ? pt ca ff multi l-au uitat pe TNos ... si pe altii de altfel ... :cry: .. nu mi se pare corect ... dar, asta e ...

EvLSant0S 11-07-04 10:59

3 Attachment(s)
sum pics...

EvLSant0S 11-07-04 11:01

3 Attachment(s)
...

EvLSant0S 11-07-04 11:04

3 Attachment(s)
....

BogdanSHA 11-07-04 11:04

Multumesc pt aprecieri si poze (C00bra & ZoliaT & Kgula).

Mai, nu noi am uitat de ceilalti, ci invers. De intalnirea asta se stia de muuult timp. Sunt f suparat!

Cursa a iesit dragutz dar e clar k au fost prea putine masini.
Organizarea a fost super, n-au existat timpi morti sau altceva. DAR, exista si exceptia..*****iati voi mai sus de cronometrare. E, va spun eu: la ambele manse am plecat cu start dat de brate - \"s-au defectat celulele\". Asa k abia astept sa-mi vad timpul \"oficial\" :lol:

Si la Snagov a fost frumos; pacat de problemele de pe drum (eu n-am avut, ci mi-am facut :wink: ).
Imi pare rau k nu am mai putut sta.

EvLSant0S 11-07-04 11:06

2 Attachment(s)
...

RoSonic 11-07-04 11:07

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BoSsuL3TZ\"

Octavia lu ups.. (care-tzi este niku? :P),

Eu eram :) !!!

Adevarul, ca a lipsit o identificare de genul AlcooliciAnonimi...adica sa se ridice fiecare si sa zica nickul de pe forum :)

Oricum a fost super tare.... si am avut noroc si cu furtuna care ne-a lasat sa ne facem de cap....

BogdanCMS 11-07-04 11:08

Mda...sa-mi fie rushine ca n-am reusit sa ajung... :oops: :cry: :( Altceva nici n-am ce sa mai zic...


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning