Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   BMW GRILLFEST - 31 Oct (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/149740-bmw-grillfest-31-oct.html)

da_joint 30-10-09 10:01

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Azi facem prezenta ,vremea se pare ca se indreapta cat de cat maine,cel putin nu va ploua sau ninge,doar va fi cam frig.
http://vremea.kappa.ro/prahova/cheia.html

K T Y 30-10-09 12:42

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
ce fac tata ca , masina cum a venit din Germania a si plecat spre constanta . . .

ori vin pasager ... ori .... imi pun pe passat o emblema cu ///M3 . . .

Griffo 30-10-09 13:14

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Pe cine aveti fotograf?:rolleyes2:D

da_joint 30-10-09 18:34

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
bunnn,cum lumea nu prea se inghesuie incep eu,ideal ar fi sa posteze aici cine mai vine pana la urma sa stim si noi o treaba.
1.eu
2.preparatu
3.alex

bmw_motorsport 30-10-09 20:29

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
cu parere de rau trebuie sa ma retrag....am treaba in bucuresti.sper sa tina vremea cu voi.have fun

nazca 30-10-09 22:29

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
pana la urma va mai intalniti maine la cheia?

gelu_r 30-10-09 22:53

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Hai ca e tare asta , toata lumea se agita la inceput si cand se apropie timpul Eu nam cum, eu nu pot, eu nu cred ca reusesc etc.

Lasa ca poate se va face la primavara un BMW meet , sa blocam un oras intreg.

da_joint 30-10-09 23:06

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
asta incerc si eu sa aflu,daca se mai baga cineva...daca nu o lasam balta.
Eu cu preparatu si cu fratele lui alex suntem dispusi sa mergem,insa sa fim macar 5-6 masini...

K T Y 30-10-09 23:15

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
ma eu nu ma dau la fund . dar aveam 3 pisici miercuri ... nu mai am nici una acum . . .

da_joint 30-10-09 23:35

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
bai,noi plecam pana la urma,suntem 5...eu prepa,alex,un amic cu un e39 si un e32.
kty-ule la cate masini ai produs...facem o exeptie:Pdaca vrei sa vii nu e panica ca vii cu passatu...mergem la distractie.
deci ora 8.30 la Miorita ...pe la 9 plecam.
daca mai vrea careva sa vina din ploiesti sau din alta parte las numaru sa ne auzim la tel.0768430916

K T Y 30-10-09 23:58

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
singuri sau ... insotiti? adika luam si fetele , nu ?

Griffo 31-10-09 09:52

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Deci pana la urma sunt decat 4 masini...Joint, Prepa, Alex si K_T_Y cu Turtit'u...

K T Y 31-10-09 20:37

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
adika 3 :) eu prepa ... joint . frumpoasa plimbarea , superb peisajul ... tari curbele ... marfa traseul cheia-brasov . .

bmwowners 31-10-09 20:38

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Pictures nimic?

K T Y 31-10-09 20:51

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
am uitat aparatele acasa :( poate ceva poze prin telefoane sa fie


All times are GMT +2. The time now is 08:16.

- Copyright 2026 4Tuning