![]() |
Re: Buick Super '49
ok......sa o stapanesti sanatos si urmatoarele generati din familia ta......o astfel de masina nu se da.
|
Re: Buick Super '49
mersi frumos
|
Re: Buick Super '49
Fantastica masina, ireal de frumoasa si intr-o stare incredibil de buna. Sa ai grija de ea in continuare..
|
Re: Buick Super '49
mersi frumos , se anunta un weekend frumos la valcea unde voi participa la parada masinilor de epoca organizata de CVE , o sa pun poze si aici .
|
Re: Buick Super '49
Asteptam cu nerabdare pozele....
|
Re: Buick Super '49
4 Attachment(s)
Din SUA...
Te lasa fara cuvinte. Ai dormi langa ea..... Doar atat am putut prinde. Mai am si cu alte masini chiar si de politie, dar nu vreau sa pun prea multe ca topicul este pentru masina asta. |
Re: Buick Super '49
Abia astept sa imi povestesti.
Succes ;) |
Re: Buick Super '49
Quote:
scuze de off |
Re: Buick Super '49
6 Attachment(s)
Am fost si Valcea , un eveniment frumos , organizare f buna , cateva poze sa va faceti o idee....
|
Re: Buick Super '49
4 Attachment(s)
continuare....
|
Re: Buick Super '49
Quote:
imi place la nebunie Mustang-ul ala rosu:), cumva este in cutie automata? |
Re: Buick Super '49
mersi frumos ,
da Mustangu are cutie automata ,este model '65 |
Re: Buick Super '49
frumos se prezinta Buick-ul, mare si impozant pe langa restul.
un prieten si-a "procurat" acum cateva zile un Mercury Monarch 1980 V8 5.0 automat, rosu, 4 geamuri electrice, clima, jante Al, original 100%, am dat si eu o tura ieri, l-am pozat, filmat, frumos, frumoase, criminale, cat mai visez si eu la un V8 pana prind unul? :lol: |
Re: Buick Super '49
frumos se prezinta Buick-ul, mare si impozant pe langa restul.
un prieten si-a "procurat" acum cateva zile un Mercury Monarch 1980 V8 5.0 automat, rosu, 4 geamuri electrice, clima, jante Al, original 100%, am dat si eu o tura ieri, l-am pozat, filmat, frumos, frumoase, criminale, cat mai visez si eu la un V8 pana prind unul? :lol: |
Re: Buick Super '49
Mersi Florine , cred ca e normal sa se vada mai mare , are 6 m lungime :P .frumoasa achizitie cu Mercury , si mie imi place da cel din '50 :P , atat de mult ca mi l am tatuat :D .
p.s. ce se mai aude de Buicku ala din '52 parca |
| All times are GMT +2. The time now is 05:18. |
- Copyright 2026 4Tuning