Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AMERICANE (https://forum.4tuning.ro/399-americane.html)
-   -   Buick RoadMaster 1948 (https://forum.4tuning.ro/399-americane/147795-buick-roadmaster-1948-a.html)

dragos_rsp 12-07-09 14:09

Re: Buick Super '49
 
ok......sa o stapanesti sanatos si urmatoarele generati din familia ta......o astfel de masina nu se da.

KAY_ 12-07-09 14:10

Re: Buick Super '49
 
mersi frumos

SV25MBN 22-07-09 15:51

Re: Buick Super '49
 
Fantastica masina, ireal de frumoasa si intr-o stare incredibil de buna. Sa ai grija de ea in continuare..

KAY_ 22-07-09 16:42

Re: Buick Super '49
 
mersi frumos , se anunta un weekend frumos la valcea unde voi participa la parada masinilor de epoca organizata de CVE , o sa pun poze si aici .

dragos_rsp 23-07-09 08:54

Re: Buick Super '49
 
Asteptam cu nerabdare pozele....

GL-22-GTR 23-07-09 17:49

Re: Buick Super '49
 
4 Attachment(s)
Din SUA...
Te lasa fara cuvinte.
Ai dormi langa ea.....
Doar atat am putut prinde.
Mai am si cu alte masini chiar si de politie, dar nu vreau sa pun prea multe ca topicul este pentru masina asta.

vlad87 23-07-09 22:04

Re: Buick Super '49
 
Abia astept sa imi povestesti.
Succes ;)

andi_cimpean 23-07-09 22:32

Re: Buick Super '49
 
Quote:

Originally Posted by GL-22-GTR (Post 2508066)
Din SUA...
Te lasa fara cuvinte.
Ai dormi langa ea.....
Doar atat am putut prinde.
Mai am si cu alte masini chiar si de politie, dar nu vreau sa pun prea multe ca topicul este pentru masina asta.

frumoasa rau americanca...dar nu prea este terminata la interior...se vede in ultima poza:D...

scuze de off

KAY_ 28-07-09 16:17

Re: Buick Super '49
 
6 Attachment(s)
Am fost si Valcea , un eveniment frumos , organizare f buna , cateva poze sa va faceti o idee....

KAY_ 28-07-09 16:20

Re: Buick Super '49
 
4 Attachment(s)
continuare....

andi_cimpean 28-07-09 18:34

Re: Buick Super '49
 
Quote:

Originally Posted by DOHC16 (Post 2518256)
Am fost si Valcea , un eveniment frumos , organizare f buna , cateva poze sa va faceti o idee....

foarte frumos:)...

imi place la nebunie Mustang-ul ala rosu:), cumva este in cutie automata?

KAY_ 28-07-09 19:35

Re: Buick Super '49
 
mersi frumos ,

da Mustangu are cutie automata ,este model '65

florin_cars 29-07-09 23:20

Re: Buick Super '49
 
frumos se prezinta Buick-ul, mare si impozant pe langa restul.
un prieten si-a "procurat" acum cateva zile un Mercury Monarch 1980 V8 5.0 automat, rosu, 4 geamuri electrice, clima, jante Al, original 100%, am dat si eu o tura ieri, l-am pozat, filmat, frumos, frumoase, criminale, cat mai visez si eu la un V8 pana prind unul? :lol:

florin_cars 29-07-09 23:21

Re: Buick Super '49
 
frumos se prezinta Buick-ul, mare si impozant pe langa restul.
un prieten si-a "procurat" acum cateva zile un Mercury Monarch 1980 V8 5.0 automat, rosu, 4 geamuri electrice, clima, jante Al, original 100%, am dat si eu o tura ieri, l-am pozat, filmat, frumos, frumoase, criminale, cat mai visez si eu la un V8 pana prind unul? :lol:

KAY_ 29-07-09 23:35

Re: Buick Super '49
 
Mersi Florine , cred ca e normal sa se vada mai mare , are 6 m lungime :P .frumoasa achizitie cu Mercury , si mie imi place da cel din '50 :P , atat de mult ca mi l am tatuat :D .

p.s. ce se mai aude de Buicku ala din '52 parca


All times are GMT +2. The time now is 05:18.

- Copyright 2026 4Tuning