![]() |
Re: Dacia in GTA VC
1 Attachment(s)
sa nu uiti mah baiete mah !!!!te rog din suflet ca am gasit un sit misto rau de tot cu masini de toate felurile pana la avioane !!!
situl este http://www.gtamods.de/gta3_cars37.php intrati pe el e misto !!! |
Re: Dacia in GTA VC
Intrasem odata pe situ ala :) In general le luam de pe situl asta :
http://gta-action.planet-multiplayer.de/ Aku ti-am dat add |
Re: Dacia in GTA VC
1 Attachment(s)
bine am vazut ca mi-ai dat add
hai ca intru si eu pe mess cand ajung de la sc adica la 17:oo(ora5) ca atunci ajung Eu !! si sa intri si tu atunci ca vreau sa imi trimiti programul ala sa bag masini in gta vc !!! :D :D :D :D mai vb mai incolo !!bye bye :peace: :wave: |
Re: Dacia in GTA VC
2 Attachment(s)
am racit dao draq de raceala proasta asa ca stau toata ziua acasa si nu merg la
scoala !! spre bucuria mea !!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ca de mergeam la sc dadeam 2 teste romana si fizica !!! |
Re: Dacia in GTA VC
cu ce program se baga masinile in vice city;)) ... il vreau si eu
|
Re: Dacia in GTA VC
Pai sunt doua moduri cu ajutorul carora poti sa bagi masini in Gta:
1.Ai nevoie de cateva programe pentru a baga masinile automat de ex: -pentru a deschide gta.img( acolo trebuie sa schimbi fisierele dff si txd cu cele ale masini noi ) -pentru a modifica fisierele din vehicles.col ce se ocupa cu coliziunea autovehiculelor -trebuie modificate si datele din default.ide , handling.cfg si carcoals.dat ( default.ide e pentru modificarea tipului de geanta si marimea acesteia, handling e pentru a introduce date cum ar fi marimea, greutatea, viteza etc de exemplu poti face k masina sa aibe 400km/h max iar carcoals e pentru a stabili gama de culori a masinilor) Sunt multe programe pt diferite chestii 2 Exista un program care baga masinile automat in joc Dar inainte de orice modificare trebuie avut backup la fisierele ce vor fi schimbate |
Re: Dacia in GTA VC
1 Attachment(s)
golftuning intra pe id-ul meu raiden_razor2000 dar intra si pe id-ul lui nubyan (scrie mai sus)ok golftuning ??
|
Re: Dacia in GTA VC
1 Attachment(s)
Uitati aici programul cu care puteti baga masini in vc foarte usor
|
Re: Dacia in GTA VC
Masinile pe care le puteti baga sunt in siteul de mai jos.Luatile doar pe cele cu extensia .vcm Ele trebuie bagate in fisierul unde ati instalat programul/mods/vcm. Sper sa fie de folos pt toti cei care vor o schimbare pt vice city ;)
http://www.thegtaplace.com/pafiledb....00&sortby=name |
Re: Dacia in GTA VC
ma pls daca poate vreunu sa puna masinile de pe http://mamaiavice.boo-media.com/ ca mie nu imi gaseste URL-u dupa ce dau click pe download :sad:
|
Re: Dacia in GTA VC
Se pare k e de vina siteul.Nici la mine nu merg dowloadate.
|
Re: Dacia in GTA VC
vreau shi yo modurii pt gta san andreas cu dacii trabant etc olcit etc.. da... nu stiu sa le bag.. ca am loat shi yo mercedes.. si nu m-am descurcat.. stie cineva cum se baga masinile..?
|
Re: Dacia in GTA VC
Poate te ajuta threadul asta https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=39895
|
Re: Dacia in GTA VC
Cine-mi explica si mie cum se foloseste ZModeler 2?
|
Re: Dacia in GTA VC
;)vreau si eu jocul acesta.cine mil da?
contactatima la id gaidanov.ionut:lol::D:-) |
| All times are GMT +2. The time now is 16:53. |
- Copyright 2026 4Tuning