Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - coupe ///M packet (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/147063-e36-coupe-packet.html)

Gti_edition 25-10-09 13:57

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by ct22cop (Post 2747515)
Astea nu te coafeaza ? nu de alta dar sunt echipare OEM ...

http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...e-5513793.html

PS: frumoasa masina , s-o stapanesti sanatos si cu placere !!!

m-ar coafa dar nu la acea suma....cele clare galbene sunt 70e cu tot cu transport luate de pe ebay. mai mult de 250 ron nu dau pe niste proiectoare oricare ar fii ele...

da_joint 25-10-09 14:14

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Ce semnatura ti-ai tras nebune....grava rau masina aia!
Forta PISICARII!!!! :))

Gti_edition 25-10-09 14:56

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by da_joint (Post 2749162)
Ce semnatura ti-ai tras nebune....grava rau masina aia!
Forta PISICARII!!!! :))

este sora din canada;)

ct22cop 25-10-09 18:08

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by Gti_edition (Post 2749132)
m-ar coafa dar nu la acea suma....cele clare galbene sunt 70e cu tot cu transport luate de pe ebay. mai mult de 250 ron nu dau pe niste proiectoare oricare ar fii ele...

250 RON daca achiti tu curierul , 300 RON daca il achit eu , deal de deal , ce zici , batem palma ?

bmw_motorsport 25-10-09 18:11

Re: E36 - coupe ///M packet
 
frumos rau pisi...welcome to the club:twisted:

daffy duck™ 25-10-09 23:00

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by bmw_motorsport (Post 2749808)
frumos rau pisi...welcome to the club:twisted:

la a cat'a pisica e alex....mai ai de crescut bobi :lol::lol::lol::lol:

bmw_motorsport 25-10-09 23:11

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2750770)
la a cat'a pisica e alex....mai ai de crescut bobi :lol::lol::lol::lol:

era doar o expresie ma nebunule:lol:...sau trebuia sa zic ca toti...s-o stapanesti sanatos si fara incidente...bla bla bla:lol:

Marian_nebunu 26-10-09 07:42

Re: E36 - coupe ///M packet
 
frateeeeeeeee,ce masina frumoasa:|
sa terminat

Gti_edition 29-10-09 20:16

Re: E36 - coupe ///M packet
 
6 Attachment(s)
ceva poze noi........

pwr_bz 29-10-09 20:29

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Jos palaria!!F.frumoasa jucaria sa te bucuri de ea la maxim!

PS:Artistice pozele

ArCaDa 29-10-09 21:35

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Bomba masina boss !!! Cred ca tu ai facut pozele, de la o vreme le cam ai. :-P

Gti_edition 29-10-09 22:00

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by pwr_bz (Post 2763043)
Jos palaria!!F.frumoasa jucaria sa te bucuri de ea la maxim!

PS:Artistice pozele

Quote:

Originally Posted by ArCaDa (Post 2763263)
Bomba masina boss !!! Cred ca tu ai facut pozele, de la o vreme le cam ai. :-P

ms frumos....

SM 88 VOX 29-10-09 22:52

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Frumoasa masina, are statura, sa ai grija de ea ca sa aiba si ea de tine ;).

P.S. Sunt de parere ca proiectoarele OEM galbene dau mai bine decat cele clare, acuma fiecare cu gusturile lui.

daffy duck™ 29-10-09 23:23

Re: E36 - coupe ///M packet
 
1. pozele nu sunt facute in bucuresti nu???
2. pozele sunt facute de shantzu
3. cand te fac si io o sedinta?:D

ady0scorpion 30-10-09 00:46

Re: E36 - coupe ///M packet
 
superba masina! dar se vede ca plange dupa niste pleoape sau dupa un bad boy look!bafta!


All times are GMT +2. The time now is 11:56.

- Copyright 2026 4Tuning