![]() |
Re: echipa de sprijin
eu nu pot sa ajung la 19.00 k sunt la ore si nu pot sa chiulesc:( ... dak vrea cineva sa imi dea si mie fluturasi k sa impart pls ...id meu e f_mishu
|
Re: echipa de sprijin
pai si cine o sa vina..??si sa hotaram un punct comun ca sa ne stim care suntem(poate voi va cunoasteti...dar eu nu cunosc pe nimeni...:( )
|
Re: echipa de sprijin
gata notat, am sa vin sa iau si pt tine Mishule! ;) Biatau care vine sa ia un tricou 4tuning! ;)
|
Re: echipa de sprijin
deci...un punct sa stiu shi eu care sunteti...pls
|
Re: echipa de sprijin
too short notice....:evil: abia am venit de la meditatii.....nu pot ajunge....
matza:s-a vorbit in fatza la mcdonalds la unirea...nu? banuiesc k stii care este....suna si tu pe cineva...zero_cool cred k este si el..... golf_tuning///cipi-0741696785 zero_cool///alin-0722413996 (nu sunt 100% sigur k asta e nr....) |
Re: echipa de sprijin
ok ms mult
|
Re: echipa de sprijin
Quote:
|
Re: echipa de sprijin
Ne vedem astazi cu cei de la MR sa le dam afise (de pus in geam pe masina) si probabil cateva flyere .. noi impartim pe la romana unirii universitate
|
Re: echipa de sprijin
Ca putin offtopic.. azi era sa intre unul in mine cu ochii la afis :lol: . Ramasese cu ochii in afis, volanul putin dreapta si cu botul drept in portiera mea dadea.. :D
|
Re: echipa de sprijin
Sorry nu am putut sa vin (meditatiile astea....):(
|
Re: echipa de sprijin
ne-am intalnit , a fost tare rau , am facut o coloana imensa, cred ca .. s-a facut reclama cum trebuie :)
eu am ajuns acasa (school maine) astia inca impart flyere :D |
Re: echipa de sprijin
Quote:
la noi la ctza nu cred k au ajuns afishe de pus pe mashini ... |
Re: echipa de sprijin
am fost, am luat si aproape ca am terminat...poate o sa mai trec maine sa mai iau cateva afise, ca le-am lipit pe masini, asta daca mai sunt. La 1 a ajuns home, de la impartire si munca la masini... :(
|
Re: echipa de sprijin
HELLLLLP ........ :-( si o rugaminte ...poate sa ajunga cineva sa lase un afis ,doua pe Dr Sarii 98 ? la alarme, pers de contact nila ,pls daca are cineva drum in zona . Multumesc anticipat.
ma omoara programu` asta ;-( |
Re: echipa de sprijin
unde vine asta? :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:39. |
- Copyright 2026 4Tuning