Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - XOX (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/145241-e46-xox.html)

nazca 28-12-09 15:55

Re: E46 - XOX
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 2929016)
Am eu bara fata cu facelift 2004 cu praguri proiectoare si bara spate....insa fiind de coupe cred ca se potrivesc la tine doar bara fata si pragurile...bara spate e mai lunga pe laterale.

poti sa pui o poza cu bara fata?

ady_viteza 28-12-09 16:01

Re: E46 - XOX
 
Uite aici ai poze cu toate elementele.
https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...-facelift.html

nazca 24-01-10 18:43

Re: E46 - XOX
 
3 Attachment(s)
cu toate ca am bara sparta am facut niste cumparaturi pentru masina
telescoape monroe reflex
flanse telescoape
antigel aral
furtune apa si termostat
bara o sa pun la primavara
imi mai trebuie furtunul care vine din turbina in intercooler
daca stiti pe cineva care are va rog sa ma anuntati si pe mine
pun si o poza cu el

crysty.bobok 24-01-10 20:19

Re: E46 - XOX
 
Frumoasa masinuta ... te-ai gandit sa ii stergi / schimbi stopurile spate :D ar da mult mai bine ;) iti zic din propria experienta si eu le-am avut vopsite si le-am sters :(

nazca 24-01-10 20:38

Re: E46 - XOX
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 3010979)
Frumoasa masinuta ... te-ai gandit sa ii stergi / schimbi stopurile spate :D ar da mult mai bine ;) iti zic din propria experienta si eu le-am avut vopsite si le-am sters :(

merci
dar cu ce le-ai sters?

silent 29-01-10 23:30

Re: E46 - XOX
 
2 Attachment(s)
salut ce zici de barile astea?

Madalin_e36 29-01-10 23:55

Re: E46 - XOX
 
a doua poza este oki
ar arata bine pe masina...:lol:

nazca 30-01-10 09:41

Re: E46 - XOX
 
Quote:

Originally Posted by silent (Post 3029602)
salut ce zici de barile astea?

merci pentru poze
mie m-i se pare mai frumoasa cu bara de coupe

nazca 22-07-10 07:05

Re: E46 - XOX
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by nazca (Post 3030228)
merci pentru poze
mie m-i se pare mai frumoasa cu bara de coupe

dupa foarte mult timp,am reusit sa revin si eu cu o noua masinuta
e46-le nu prea mi-a fost la inima deorece era diesel
dar sper ca acest urs sa ma satisfaca mai mult
motorul este 2.0 12v
are inchidere geamuri electrice trapa elctrica si oglinzi electrice

Gyo*TDS 22-07-10 16:42

Re: E46 - XOX
 
frumos ursu ,dar are volanul pe partea gresita :lol:

AlexCt 23-07-10 16:46

Re: E46 - XOX
 
Frumos ursache,dar cu volanul ce faci ???

Adryanbmw 28-07-10 18:06

Re: E46 - XOX
 
salut colegu frumos e 46 o bara m paket iar sta bn ceva modificari recente?

nazca 30-07-10 11:37

Re: E46 - XOX
 
Quote:

Originally Posted by AlexCt (Post 3537998)
Frumos ursache,dar cu volanul ce faci ???

nu stiu am gasit unul lovit inmatriculat
poate reusesc sa fac recarosare

nazca 22-09-10 20:20

Re: E46 - XOX
 
e46 e vandut
si ursul din pacate e la dezmembrat
se poate inchide
multumesc


All times are GMT +2. The time now is 00:47.

- Copyright 2026 4Tuning