![]() |
Re: E46 - XOX
Quote:
|
Re: E46 - XOX
Uite aici ai poze cu toate elementele.
https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...-facelift.html |
Re: E46 - XOX
3 Attachment(s)
cu toate ca am bara sparta am facut niste cumparaturi pentru masina
telescoape monroe reflex flanse telescoape antigel aral furtune apa si termostat bara o sa pun la primavara imi mai trebuie furtunul care vine din turbina in intercooler daca stiti pe cineva care are va rog sa ma anuntati si pe mine pun si o poza cu el |
Re: E46 - XOX
Frumoasa masinuta ... te-ai gandit sa ii stergi / schimbi stopurile spate :D ar da mult mai bine ;) iti zic din propria experienta si eu le-am avut vopsite si le-am sters :(
|
Re: E46 - XOX
Quote:
dar cu ce le-ai sters? |
Re: E46 - XOX
2 Attachment(s)
salut ce zici de barile astea?
|
Re: E46 - XOX
a doua poza este oki
ar arata bine pe masina...:lol: |
Re: E46 - XOX
Quote:
mie m-i se pare mai frumoasa cu bara de coupe |
Re: E46 - XOX
4 Attachment(s)
Quote:
e46-le nu prea mi-a fost la inima deorece era diesel dar sper ca acest urs sa ma satisfaca mai mult motorul este 2.0 12v are inchidere geamuri electrice trapa elctrica si oglinzi electrice |
Re: E46 - XOX
frumos ursu ,dar are volanul pe partea gresita :lol:
|
Re: E46 - XOX
Frumos ursache,dar cu volanul ce faci ???
|
Re: E46 - XOX
salut colegu frumos e 46 o bara m paket iar sta bn ceva modificari recente?
|
Re: E46 - XOX
Quote:
poate reusesc sa fac recarosare |
Re: E46 - XOX
e46 e vandut
si ursul din pacate e la dezmembrat se poate inchide multumesc |
| All times are GMT +2. The time now is 00:47. |
- Copyright 2026 4Tuning