![]() |
Re: Zapp vs. Cosmote
nu este de azi modernizarea retelei cosmote ...de 3 zile in bucuresti merge considerabil mai bine ...am mai zis asta !!!
|
Re: Zapp vs. Cosmote
Quote:
|
Re: Zapp vs. Cosmote
care stie cum se incarca o cartela cosmote? ca nu reusesc....
|
Re: Zapp vs. Cosmote
Sa incarci ? cu o cartela reincarbaila dinaia de 5oiro sau prin incarcare electronica
|
Re: Zapp vs. Cosmote
|
Re: Zapp vs. Cosmote
nu este real ...asa cum sunt si masini pe mob....la 10 E .....
suni si vezi ca zice ca vrea 100 RON |
Re: Zapp vs. Cosmote
Zapp pt ca reteau merge la orice ora
|
Re: Zapp vs. Cosmote
zapp clar !!!!
mai face faze cu semnalu da` in rest iz` the`best !!! :D ;) |
Re: Zapp vs. Cosmote
ZAPP...are maicamea si merge superb.
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning