Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

BMW-M-Power 07-03-06 10:48

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
BMW-M-Power | Advanced Tuning

Panacota 07-03-06 11:09

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Panacota/BEGINNER TUNING

frost_dani 07-03-06 14:44

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
frost_dani/advanced tuning

PS:scuze am scris gresit prima oara scuuzzzzzeee

ALXutz 07-03-06 15:08

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ALXutz | Beginner Tuning

sica 07-03-06 17:00

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
[sica] freehand tuning\ beginner tuning

2fast4you 07-03-06 17:42

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
2fast4you / beginner tuning

mertan 07-03-06 18:17

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mertan/FREEHAND TUNING

Skillzu 07-03-06 18:25

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
SORRY DE OFF TOPIC

pai si eu as cam fi obligat sa intru la advanced tuning?:rolleyes2 :shock:

BMWfan 07-03-06 18:40

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
cred ca toti care sunt in DT ar trebuii sa fie la advanced
zic eu

Raisa407 07-03-06 18:47

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
raisa407 / beginner

dshockevo 07-03-06 19:13

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by madskilz
SORRY DE OFF TOPIC

pai si eu as cam fi obligat sa intru la advanced tuning?:rolleyes2 :shock:

Tocmai din motivul asta nu m-am inscris nici eu pana acum ...nu stiu unde sa ma bag :???:

Gabi 07-03-06 19:22

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
După ce se va mai înscrie lume, comitetul de organizare al concursului va analiza gradul de profesionalism al fiecăruia dintre cei înscrişi. În afara celor ce s-au înscris pe forum acum, cu ocazia acestui concurs (fără a posta în prealabil vreo lucrare, şi care s-au înscris, majoritatea, la categoria begginer tuning), cei care au vechime pe forum şi au postat lucrări pot fi uşor "judecaţi". Mi s-ar părea total incorect ca cei care fac lucrări de excepţie să intre în categoria "begginer", când ei pot face faţă cu brio categoriei "advanced". Pe deasupra, cei din Design Team ar trebui să se înscrie de bunăvoie şi nesiliţi de nimeni în categoria advanced, pentru că lucrările foarte bune i-au dus în acest usergroup. O luptă Design Team vs. Virtual Tuning = necinstită.

Cei care se inscriu într-o categorie aiurea se fac... de kko, după părerea mea.

mertan 07-03-06 19:23

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
sa asteptam sa se stabileasca masina pe freehand tuning. deci vor fi 2 desene?

W U W 07-03-06 21:47

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
W U W|advanced Tuning

Skillzu 07-03-06 21:47

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
M a d S k i l l z || A d v a n c e d T u n i n g


All times are GMT +2. The time now is 22:13.

- Copyright 2026 4Tuning