![]() |
Re: accident socant-VIDEO
Foarte urate imaginile...prea multa nepasare. :shock:
|
Re: accident socant-VIDEO
Un accident facut de gabori romani :):) http://stirileprotv.ro/stiri/evenime...la-spital.html
|
Re: accident socant-VIDEO
OmG !!!:headache::headache: Unu nu ar opri sa vada ce s-a intamplat, doamnee ce oamnei nepasatori....:-(
|
Re: accident socant-VIDEO
Se mai poate vedea filmarea ? ... sau poate e mai bine sa nu vad ,dupa comentarii
|
Re: accident socant-VIDEO
eu unu nu pot deschide site-ul..
|
Re: accident socant-VIDEO
il mai pune cineva va rog? sau pe youtube ceva?
|
Re: accident socant-VIDEO
se mai poate recupera video?sa-l vedem si noi va rugam
|
Re: accident socant-VIDEO
Quote:
Fără mişto! |
Re: accident socant-VIDEO
Quote:
|
Re: accident socant-VIDEO
pentru cine vrea sa-l mai vada .. http://www.warnet.ws/news/29736/comments/
|
Re: accident socant-VIDEO
Îmi aduc amine şi de pozele alea puse pe 4lol (un site rusesc parcă).
Pozele alea erau nasty! Câinele ăla pe marginea drumului cred că arăta mai bine decât ceea ce am văzut acolo. Cel mai bun remediu contra "şmecheriei" şi când te mai ia cu mâncărime de talpă! Tocmai ce am găsit respectivele poze, dar sunt puse în altă parte: http://idefigyu.blog.hu/2007/09/21/g...alesetek_kepek Sunt mai puţine, dar RELEVANTE! |
Re: accident socant-VIDEO
Bune poze. Uitati-va bine la ele.
|
Re: accident socant-VIDEO
Chiar daca nu are deaface cu masini, azi 24.07.2010 a avut loc aici în Duisburg, LOVE PARADE care s-a soldat cu 17 MORTI si 80 de raniti care s-au calcat practic în picioare la o ambuscada la intrarea spre terenul viran pus la dispozitie în fostul triaj de cale ferata dezaftectat unde deja se aflau 1.400.000 de participanti.
Poanta cea mai tare, accidentul în masa s-a întîmplat la exact 5 minute dupa ce am intrat noi. Daca mai zaboveam mult, poate n-as mai fi fost nici eu si nici copii mei printr-e cei vii. |
Re: accident socant-VIDEO
Quote:
|
Re: accident socant-VIDEO
Doamne fereste ce face viteza si neatentia.Dade aceste video si poze mai deschis ochii la vitezomani;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:54. |
- Copyright 2026 4Tuning