Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Accidente (https://forum.4tuning.ro/451-accidente.html)
-   -   accident socant-VIDEO (https://forum.4tuning.ro/451-accidente/139441-accident-socant-video.html)

bobocu91 01-10-09 20:14

Re: accident socant-VIDEO
 
Foarte urate imaginile...prea multa nepasare. :shock:

dony ddc 01-10-09 20:31

Re: accident socant-VIDEO
 
Un accident facut de gabori romani :):) http://stirileprotv.ro/stiri/evenime...la-spital.html

Mikidude 01-10-09 22:00

Re: accident socant-VIDEO
 
OmG !!!:headache::headache: Unu nu ar opri sa vada ce s-a intamplat, doamnee ce oamnei nepasatori....:-(

nraa 10-03-10 20:31

Re: accident socant-VIDEO
 
Se mai poate vedea filmarea ? ... sau poate e mai bine sa nu vad ,dupa comentarii

plsx 30-04-10 15:47

Re: accident socant-VIDEO
 
eu unu nu pot deschide site-ul..

apache 04-05-10 18:06

Re: accident socant-VIDEO
 
il mai pune cineva va rog? sau pe youtube ceva?

TunerInProgres 22-07-10 09:19

Re: accident socant-VIDEO
 
se mai poate recupera video?sa-l vedem si noi va rugam

andi_cimpean 22-07-10 10:26

Re: accident socant-VIDEO
 
Quote:

Originally Posted by TunerInProgres (Post 3534724)
se mai poate recupera video?sa-l vedem si noi va rugam

Era ceva de genul "Final Destination"!

Fără mişto!

22VIN 24-07-10 11:01

Re: accident socant-VIDEO
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 3534865)
Era ceva de genul "Final Destination"!

Fără mişto!

Da, era ceva ce chiar trebuie vazut de cat mai multi, pentru ca este realitatea. Si poate ca unii nu stiu ce inseamna realitatea, poate ca atunci cand vad acel clip se mai trezesc putin. Din pacate, campaniile impotriva accidentelor nu pot ilustra asa ceva. Poate ca unii nu realizeaza ca pot ajunge si ei exact ca un caine facut praf de o masina si lasat pe marginea drumului. Si ca atunci nu mai exista diferente intre un "boss de chiusapte" si un om de rand din Dacie. Asta-i realitatea, doare.

Brian 24-07-10 12:26

Re: accident socant-VIDEO
 
pentru cine vrea sa-l mai vada .. http://www.warnet.ws/news/29736/comments/

andi_cimpean 24-07-10 18:22

Re: accident socant-VIDEO
 
Îmi aduc amine şi de pozele alea puse pe 4lol (un site rusesc parcă).

Pozele alea erau nasty! Câinele ăla pe marginea drumului cred că arăta mai bine decât ceea ce am văzut acolo.

Cel mai bun remediu contra "şmecheriei" şi când te mai ia cu mâncărime de talpă!

Tocmai ce am găsit respectivele poze, dar sunt puse în altă parte:

http://idefigyu.blog.hu/2007/09/21/g...alesetek_kepek

Sunt mai puţine, dar RELEVANTE!

22VIN 24-07-10 18:49

Re: accident socant-VIDEO
 
Bune poze. Uitati-va bine la ele.

CyberCSX 24-07-10 23:09

Re: accident socant-VIDEO
 
Chiar daca nu are deaface cu masini, azi 24.07.2010 a avut loc aici în Duisburg, LOVE PARADE care s-a soldat cu 17 MORTI si 80 de raniti care s-au calcat practic în picioare la o ambuscada la intrarea spre terenul viran pus la dispozitie în fostul triaj de cale ferata dezaftectat unde deja se aflau 1.400.000 de participanti.

Poanta cea mai tare, accidentul în masa s-a întîmplat la exact 5 minute dupa ce am intrat noi.
Daca mai zaboveam mult, poate n-as mai fi fost nici eu si nici copii mei printr-e cei vii.

sYdanyel 29-07-10 10:31

Re: accident socant-VIDEO
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 3540005)
Îmi aduc amine şi de pozele alea puse pe 4lol (un site rusesc parcă).

Pozele alea erau nasty! Câinele ăla pe marginea drumului cred că arăta mai bine decât ceea ce am văzut acolo.

Cel mai bun remediu contra "şmecheriei" şi când te mai ia cu mâncărime de talpă!

Tocmai ce am găsit respectivele poze, dar sunt puse în altă parte:

http://idefigyu.blog.hu/2007/09/21/g...alesetek_kepek

Sunt mai puţine, dar RELEVANTE!

andi.. astea's adevarate :| ? .. super naspa

SOLENZAXJG 29-07-10 11:05

Re: accident socant-VIDEO
 
Doamne fereste ce face viteza si neatentia.Dade aceste video si poze mai deschis ochii la vitezomani;)


All times are GMT +2. The time now is 19:54.

- Copyright 2026 4Tuning