Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Speed4U club Focsani... (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/139439-speed4u-club-focsani.html)

johnsonxxl 28-08-09 12:23

Re: Speed4U club Focsani...
 
aseara sa mai strans careva?

sergiuhusca 28-08-09 12:41

Re: Speed4U club Focsani...
 
Destui...
S-a mai si dat lumea...

Yakuza007 28-08-09 12:56

Re: Speed4U club Focsani...
 
Ati putut sa faceti ceva aseara calumea???Politia era peste drum....Am trecut p langa ei cu bicla....

sergiuhusca 28-08-09 13:05

Re: Speed4U club Focsani...
 
Si nu te-a luat radarul mah?

Yakuza007 28-08-09 13:06

Re: Speed4U club Focsani...
 
:))Cu ce sa ma ia man?????Cu bicicleta??:)):))

johnsonxxl 28-08-09 13:06

Re: Speed4U club Focsani...
 
Quote:

Originally Posted by sergiuhusca (Post 2592399)
Si nu te-a luat radarul mah?

asta vroiam sai zic eu...miai luat-o inainte.. :)))

johnsonxxl 28-08-09 13:08

Re: Speed4U club Focsani...
 
ma yakuza..nam nimic personal cu tine..cati ani ai 16-17?esti membru si noi nu stiam?nu mai posta aiurea...

Yakuza007 28-08-09 13:09

Re: Speed4U club Focsani...
 
johnsonxxl frumos se mai auzea muzica de la masina ta ieri.....

johnsonxxl 28-08-09 13:11

Re: Speed4U club Focsani...
 
yakuza ...in primul rand eu ieri nu am ascultat muzica la masina..in al doilea rand uite-te mai sus sa vezi cum e masina mea...nu mai circul cu ea..ieri doar ce am fost la asigurari si crede-ma nu aveam chef de muizca...asa ca nuj pe cine sau ce ai vazut tu..

Sonny™ 28-08-09 13:14

Re: Speed4U club Focsani...
 
va rog frumos nu mai postati aiurea...nu cont yakuza cati ani ai dar daca ai auzit ca ne.am dat inseamna ca nu am avut treaba cu politia si am avut unde sa ne dam asa ca va rog sa incetati cu discutii off topic gen "eram cu bicla","te.a luat radaru" pentru ca nu am facut acest thread ca sa radem unii de alti..sper ca ati inteles ce am vrut sa zic daca vreti sa vorbiti chestii de astea ceretii id lui yakuza si discutati...


mustangul nu este al meu, este al unui prieten foarte bun..;)

sergiuhusca 28-08-09 13:20

Re: Speed4U club Focsani...
 
Bah Jonson poate a vazut o bicla cu vreun sistem de sunet bestial.

johnsonxxl 28-08-09 13:23

Re: Speed4U club Focsani...
 
Quote:

Originally Posted by sergiuhusca (Post 2592427)
Bah Jonson poate a vazut o bicla cu vreun sistem de sunet bestial.

mi-e sa nu fi fost vreo ''bora''...in fine hai sa incheiem subiectul.. :D

ravy09 28-08-09 13:25

Re: Speed4U club Focsani...
 
lasati mah baiatu in pace, ca si noi am fost de varsta lui..
cred ca sonny a fost destul de clar, discutiile astea nu-si au locul aici..

sergiuhusca 28-08-09 13:29

Re: Speed4U club Focsani...
 
Asa este Ravy...Ai dreptate.

johnsonxxl 28-08-09 13:31

Re: Speed4U club Focsani...
 
deci cu intalnirea de duminica ce se aude?


All times are GMT +2. The time now is 04:20.

- Copyright 2026 4Tuning