![]() |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
vantage_style...e club sau un mag de tuning ?
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
este un garaj ce deserveste si interesele unor cluburi sau persoane care fac parte din cluburi, dar la aces event vom afisa masini ale unui club care sau realizat si cu ajutoru nostru
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Insane Racers Bucuresti va fi prezenta cu 3-4 masini. Masinile sunt: Fiat punto, Cielo ERD, Golf 2 si daca va fi gata la timp o bora. Am sa trimit pozele...Am pus adresa de mail a clubului, sa se stie de unde sunt masinile...Bafta!
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Review:
4SS - 3 (poate 4) masini & o motocicleta xtreme club - 2 masini crazy drivers - 4 masini evolution crew - 4 masini wsr - 4 masini insane racers - 3-4 masini Speedline - 6-8 masini MR - 8-9 masini si motocicleta asteptam: Insomnia (nu masinile de la firme) NSL, etc. |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
urmeaza sa va spunem si masinile cu care vom veni!
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Cel tarziu pana maine vom anunta ceva, macar un numar aproximativ.
Multe masini de la noi vor fii la stadunrile firmelor ... |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Va asteptam !!! Insomnia mereu a fost prezenta poate cu cele mai atragatoare masini. Asteptam surprizele de acest an !!!
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
din ce am inteles eu pana acum, daca vor mai exista locuri se va mari numarul de masini...intreb fiindca probabil de la Oradea vo0r veni cel putin 12 masini, din care multe ar merita expuse in cele 4 locuri. sper ca vom fi tinuti la curent in legatura cu locurile disponibile pentru fiecare club, si ca va fi aproximativ egalitate (adica fiecare sa arate ce poate in mod egal, nu un club 10 locurisi altul 3-4 )
in plus, cred ca WSR va veni ca si club sportiv cu acte in regula...si nu stiu cati se pot mandri deocamdata in Ro cu chestia asta. Sa ne vedem cu bine la bucuresti, si ... bagati mare sa terminati masinile :) ;);) :D |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
cand vom sti sigur, daca vom putea sa ne expunem masinile si cate locuri sunt! Si sper ca toti sa beneficem de aceste locuri...Bafta!
P.S: poate aducem si noi 2 motoare! ;) |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Ai dreptate cand spui ca este egalitate. Si de aceea te rog s-o respecti. Faptul ca WSR este legal inseamna = cu 0 la un Tuning Show, nu crezi ? Deci nu este un atuu, asa cum ai vrut tu sa expui problema.
Intr-un club sunte multe masini... de la cateva la cateva sute. Dar aici vorbim de un Tuning Show. Normal, nu toate masinile din acel club sunt modificate astfel incat sa poata fi expuse intr-un tuning-show (vezi expozitiile de afara). Pentru ca deja au aparut discutii, ca numarul masinilor egale din cluburi sa fie egal, trebuie sa lamurim o chestie. Si va dau exemplul clubului meu (ilegal:lol: ) Chiar daca suntem sa zicem 30 de masini, numai 4 am considerat noi ca merita expuse la show. Deci nu numarul conteaza, ci calitatea. Daca voi va luati dupa cantitate, aveti numai de pierdut. Sper ca m-am facut inteles. Mie unul imi convine sa prezint 4 masini modificate radical, foarte impresionante, cu multa priza la public, decat 10 masini dintre care numai 2-3 au ceva de aratat. Este TUNING-SHOW, nu uitati ! Eu nu va spun ca este vreo restrictie, ci va indrum sa va ganditi cum faceti departajarea masinilor participante. |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Quote:
Deocamdata NU este limita de locuri. Asadar veniti cu draga inima, nu va costa nimic, inscriere gratuita, dar trebuie doar sa stiu cate masini aveti si, eventual motoare. Numai bine ! |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
pei noi asta vrem, aducem cele mai modificate masini din club...cele care au atras cel mai mult atentia. Chiar ne straduim sa facem o bora unica in ro. Dar nu stim daca o sa reusim din cauza timpului restrans. Dar problema e alta, can vom sti sigur daca vom putea sa ne expunem macar 1-2 masini. Ca sa ne apucam serios de treaba. :)
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Quote:
ps: te rog frumos citeste de la inceput topicul acesta. |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
acuma, hondare, depinde ce consideri tu tuning extrem.
poate o instalatie de 1500 RMS e extrem din anumite puncte de vedere, sau un paint job (nu trebuie uitat ca in Oradea s-a facut rimul paint job ca luma din RO- calibra rosie si cabrio a lui Ervin) cat despre cei care vor fi acolo...noi venim de la 650 de km pe drumurile din Romania, probabil o parte cu spoilere in portbagaj...si macar pentru asta ar merita expuse masinile. Ale noastre nu vin pe trailer sau de la 10 km...Atat am mai avut de spus, nu vreau sa o dau in polemica sau in abureli. dar nici nu vreau sa fim priviti de sus, in nici un fel. Asa ca ar trebui sa se stie din timp loc pentru cate masini vor fi din parte cluburilor,si cate locuri la "liber", macar sa nu isi rupa masinile in 2 decat cei cativa care si le vor expune, restul sa venim imbarcati in unele fara modificari majore...plus un van sa le caram astora bagajele, ca portbagaje nu prea mai au nici unii...decat cu boxe. :) sa ne vedem cu bine. |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning