Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Cum poti ridiculiza un CL (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/137231-poti-ridiculiza-cl.html)

yonutz85 08-08-09 17:31

Re: Cum poti ridiculiza un CL
 
Cu alte jante si fara aerisirea se pe aripa spate ar arata mult mai bine. Arata ok si acum dar parca un pic cam exagerata. Per total imi place. Eleronul e super!:rolleyes2
Avand in veder exteriorul ar fi mers carbon la interior in locul lemnului;)

e30_eVG3n 08-08-09 19:59

Re: Cum poti ridiculiza un CL
 
Tuning facut fara cap... ce sa mai zic. Apropo, n-am vazut, cate tobe de esapament are? 10?

YGD-sef 09-08-09 19:42

Re: Cum poti ridiculiza un CL
 
Am vazut si alte kitsch-uri care aratau chiar mai rau ca asta!:-P

HoricutzWSR 17-08-09 19:02

Re: Cum poti ridiculiza un CL
 
plin de cunoscatori iara p`aici...interesati`va ce inseamna stilul V.I.P la japonezi...cautati masini facute de WALD,Fabulous...apoi reveniti si dati`va cu parerea pe topicul asta


All times are GMT +2. The time now is 19:14.

- Copyright 2026 4Tuning