Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   BMW se da pe "verde" (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/137098-bmw-verde.html)

vlad3_07 28-08-09 15:44

Re: BMW se da pe "verde"
 
nu va faceti griji ca oricum bmw nu o sa calce in groapa,o sa ne surprinda si de data asta

Cr0c0 F 28-08-09 16:30

Re: BMW se da pe "verde"
 
oare cand o sa ajunga si dacia la nivelul asta?

kalligraniento 28-08-09 16:32

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by Cr0c0 F (Post 2592973)
oare cand o sa ajunga si dacia la nivelul asta?

Cand o sa renunte Renault la Dacia sau invers!

GJ 64 GAB 28-08-09 16:34

Re: BMW se da pe "verde"
 
Nici atunci!... ;)

kalligraniento 28-08-09 16:38

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 2592985)
Nici atunci!... ;)

Niciodata sa nu zici niciodata!

Cr0c0 F 28-08-09 16:41

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by rider2009 (Post 2590649)
ce e verde e o epava puturoasa

la 16 ani tu si stii..:) presupun ca ai o experienta vasta in tehnologia verde:)

GJ 64 GAB 28-08-09 16:46

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by kalligraniento (Post 2592999)
Nici o data sa nu zici nici o data!

Da, se poate şi asta!... M-aş bucura să se întâmple aşa ceva, deşi e foarte foarte greu de crezut!...

P.s: În cazul tău "niciodată" se scrie împreunat, nu "nici o dată"

kalligraniento 28-08-09 16:48

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 2593026)
Da, se poate şi asta!... M-aş bucura să se întâmple aşa ceva, deşi e foarte foarte greu de crezut!...

P.s: În cazul tău "niciodată" se scrie împreunat, nu "nici o dată"

(se mai intampla)

DSG-u 28-08-09 20:26

Re: BMW se da pe "verde"
 
Cand spuneai de green ma gandeam deja la un motor electric acum imi spui ca e diesel
sa fie sanatosi.

Champion 28-08-09 20:48

Re: BMW se da pe "verde"
 
Sper sa nu fie ceva OZN :)

andreicln 28-08-09 21:40

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by 73dy (Post 2590720)
tot ce e BMW e puternic...poate sa mearga si cu apa...tot BMW e ;)

Ca BMW = Dumnezeu ,Alah si Budha :|

Alex_D12 28-08-09 21:53

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by z$olt (Post 2591863)
wow, asta chiar ca arata ca un rechin...

superb da aduce a EVO X

z$olt 28-08-09 23:47

Re: BMW se da pe "verde"
 
800Nm - woooow

StreetStyle22 28-08-09 23:48

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by Cr0c0 F (Post 2592973)
oare cand o sa ajunga si dacia la nivelul asta?

Cand va da romanul pe o dacie cat costa un bmw nou.

tsughi.bughi 29-08-09 09:53

Re: BMW se da pe "verde"
 
800 nm si consum de 3.5% ?si acc sub 5 s???! Fiind vb de un BMW nu zic ca nu se poate dar parca prea :o uoooow


All times are GMT +2. The time now is 07:58.

- Copyright 2026 4Tuning