![]() |
Re: Un minunat Lamborghini X Concept
Respectă foarte bine unghiurile originale ale maşinii, este corect proporţionată, este echilibrată.
|
Re: Un minunat Lamborghini X Concept
.. minunata :x
|
Re: Un minunat Lamborghini X Concept
FAIL! nu arata nici cum! tot ce imi place la ea sunt farurile si toba finala.
|
Re: Un minunat Lamborghini X Concept
cum zicea cineva pe prima pagina parca e o banana. :-?? chiar nu imi place deloc. aduce a Nissan-ul ala modificat sa semene cu lambo :-?
|
Re: Un minunat Lamborghini X Concept
Cam prea extrem designul ...
|
Re: Un minunat Lamborghini X Concept
Cei care vă arătaţi dezgustaţi din plin de concept, poate aţi putea motiva dezgustul cumva.
|
Re: Un minunat Lamborghini X Concept
Quote:
1. Are forma de barca 2. Are prea multe prize de aer care de altfel sunt prea mari 3. Este un design exagerat, mult prea futurist, defapt viitorul de care ne temem cu totii. Indraznesc sa spun exagerat chiar si pentru un concept. |
Re: Un minunat Lamborghini X Concept
Multumesc de răspunsul prompt, nu pe tine te aveam în vizor însă, au făcut pasi nişte posturi pline de dezgust, de 1-2-3 cuvinte :)
|
Re: Un minunat Lamborghini X Concept
eh atunci sa vedem poate mai baga ei ceva motive in plus :D
|
Re: Un minunat Lamborghini X Concept
Arata bine ...dar pentru un concept!;)
|
Re: Un minunat Lamborghini X Concept
Quote:
bine zici Aleks , dar este ceva la extreme , ori iti place mult ori deloc , multe elemente sunt prea exagerate si parca o rup din realitate , plus ca pana acum lamborghini nu prea a avut vreun design urat ca sa aiba nevoie de o schimbare radicala :D |
Re: Un minunat Lamborghini X Concept
Quote:
|
Re: Un minunat Lamborghini X Concept
mie spatele imi place cat de cat dar in rest e prea brusc si nu are prea multe modificari aduse..e un fel de galardo putin modernizat.. :-|
|
Re: Un minunat Lamborghini X Concept
e futurista mashina,si in plus,vrea sa exprime ceva rautate,si putere,logic...sincer nu cred ca va iesii astfel d model p piata,momentan....oricum,mashina e frumoasa....imi place cum a gandito ala din iran sa o faca...:)..a avut imaginatie sincer sa fiu...
|
Re: Un minunat Lamborghini X Concept
Dea asta nu o sa ajunga astia niciodata ca si Ferrari... daca se duc tot asa nu o sa mai auzim de ei in 30 de ani...
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:55. |
- Copyright 2026 4Tuning