Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/13643-intalnirea-membrilor-4tuning-editia-2-a.html)

Evo007 26-02-06 21:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SHOGUN-A8\"
Quote:

Originally Posted by \"dshockevo\"
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
yo zic sa ne facem legitimatii...ca la scoala
Punem fatau nostru acolo sigla 4tuning si nick nostru.....tragem la imprimanta lipim pe un cartonas si gata :wink:

Ma , da' voi n-aveti gura ??? Veniti si voi unde s-a strans lumea si va prezentati \"Salut, sunt X de pe forum ...\" ce e asha greu ?

Cred ca iti dai seama ca nu poti spune cum te cheama la vreo cateva sute de oameni(sper ca vor veni sute de oameni de pe forum... :wink: )
Nici cu legitimatii de alea nu cred ca ar merge din cauza ca sunt prea mici....cred ca foile A4 lipite pe tricou/bluza/geaca ar fi cea mai buna idee....
Cred ca ar fi mai usor sa se vada numele user-ului pe el....asa toti vor sti cine e acela...
Va ganditi cum ar fi sa te prezinti din 2 in 2 sec.... :lol:
In orice caz.....sper ca o sa pot veni si eu... :)


Another ideea facem toti pancarde mari si scriem useru si le fluturam pe sus :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Oricum o sa ne gasim noi pe acolo nu asta e problema

Gabi 26-02-06 21:51

Terminaţi-o cu caterinca! Atāta timp cāt avem la dispoziţie 12.000 de metrii pătraţi, e imposibil să nu ne īntālnim :lol:

Serios acum, nu cred că va fi cineva care să vină singur, sau cineva care să nu ştie pe nimeni şi, atāta timp cāt nu e nimeni \"singur pe lume\", o să-i cunoască şi pe ceilalţi. Fără tricouri, foi A4, pancarte şi alte chiţibuşuri de genul ăsta.

Grecu_ 26-02-06 21:55

si mie mi-ar placea sa va cunosc desi sunt un membru nou :oops: ,dar sper ca asta nu conteaza !
mai bine ne descriem fiecare cum aratam :lol: :lol: ,cum au zis si altii ne descurcam noi ca doar suntem baieti mari :wink:

Grecu_ 26-02-06 21:56

si mie mi-ar placea sa va cunosc desi sunt un membru nou :oops: ,dar sper ca asta nu conteaza !
mai bine ne descriem fiecare cum aratam :lol: :lol: ,cum au zis si altii ne descurcam noi ca doar suntem baieti mari :wink:

George_P. 26-02-06 21:58

SA FITI SIGUR CA VOI FI PREZENT :D



P.S:Mai bine purtam tricourile peste geci,bluze etc. :lol: :lol:

shaid-kid 26-02-06 22:15

Chiar daca nu sunt prea cunosc,desi am o vechime pe site... totusi voi fi acolo!

SHOGUN-A8 26-02-06 22:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Grecu_\"
si mie mi-ar placea sa va cunosc desi sunt un membru nou :oops: ,dar sper ca asta nu conteaza !
mai bine ne descriem fiecare cum aratam :lol: :lol: ,cum au zis si altii ne descurcam noi ca doar suntem baieti mari :wink:

Eu o sa vin cu un cal alb si o sa ventur o esarfa rosie prin aer.... :lol:
Sunt sigur ca e imposibil sa nu ii recunosti pe cei de pe 4tuning! :wink:

tng 26-02-06 22:21

cate griji va faceti voi ...... :lol:

oricum vom stabilii un loc unde ne vom intalni cu totii ...si vom face cunostinta.ce e asa de greu sa iti rostesti nick`u de cateva ori :?
unii ne mai cunoastem intre noi .... mergem din aproape in aproape :wink:

mertan 26-02-06 22:54

stiu ca sunt prea mici. dar mai intai facem niste teste.

Gratzian 27-02-06 00:02

pe baza la ce vorbiti voi, am dat un tel la un amic, si e posibil sa aducem acolo o presa ca sa facem pe loc tricouri cum vreti voi: cu sigla, cu nick, cu poze pe care sa le faceti pe loc, orice si oricum

SUN 27-02-06 00:08

Gratzian se pare k ne salveaza...Respect lui...si intre timp bagatzi mare cu nicku si eventual o poza p o discheta...si am rezolvat problema... :D

Psycho 27-02-06 00:11

p mine o sa ma recunoashtetzi .. o sa am 2 tricouri reprezentative :)) .. mai mai gandesk la al 2`lea :))

Gratzian 27-02-06 00:16

inclusiv poze se pot face instant, acolo
puteti sa va pozati si cu masina care va place sa va faceti tricou

EvLSant0S 27-02-06 00:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gratzian\"
inclusiv poze se pot face instant, acolo
puteti sa va pozati si cu masina care va place sa va faceti tricou

eheeeee ce inseamna sa fii OPEN MINDED !!! bravos ! foarte misto ideea ! foarte misto !
poate te mai gandesti si la chestia cu vt`u pe care am vbit-o , e un \"proiect\" sa-i zicem realizabil zic eu ...
\"vtuneri\" se gasesti , materialele necesare sa fie :)



p.s: ca sa scapati de tricouri si legitimatii - https://forum.4tuning.ro/viewtopic.ph...er=asc&start=0 aveti topicul asta aici , prezentati-va , si va gasiti pe acolo ... ;)
bafta

Gratzian 27-02-06 01:09

o sa aduc si ecusoane in alb...
daca va incsrieti, le aduc tiparite pt cei care vin acolo
luati direct la intrare


All times are GMT +2. The time now is 15:16.

- Copyright 2026 4Tuning