![]() |
Re:
Quote:
Another ideea facem toti pancarde mari si scriem useru si le fluturam pe sus :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Oricum o sa ne gasim noi pe acolo nu asta e problema |
Terminaţi-o cu caterinca! Atāta timp cāt avem la dispoziţie 12.000 de metrii pătraţi, e imposibil să nu ne īntālnim :lol:
Serios acum, nu cred că va fi cineva care să vină singur, sau cineva care să nu ştie pe nimeni şi, atāta timp cāt nu e nimeni \"singur pe lume\", o să-i cunoască şi pe ceilalţi. Fără tricouri, foi A4, pancarte şi alte chiţibuşuri de genul ăsta. |
si mie mi-ar placea sa va cunosc desi sunt un membru nou :oops: ,dar sper ca asta nu conteaza !
mai bine ne descriem fiecare cum aratam :lol: :lol: ,cum au zis si altii ne descurcam noi ca doar suntem baieti mari :wink: |
si mie mi-ar placea sa va cunosc desi sunt un membru nou :oops: ,dar sper ca asta nu conteaza !
mai bine ne descriem fiecare cum aratam :lol: :lol: ,cum au zis si altii ne descurcam noi ca doar suntem baieti mari :wink: |
SA FITI SIGUR CA VOI FI PREZENT :D
P.S:Mai bine purtam tricourile peste geci,bluze etc. :lol: :lol: |
Chiar daca nu sunt prea cunosc,desi am o vechime pe site... totusi voi fi acolo!
|
Re:
Quote:
Sunt sigur ca e imposibil sa nu ii recunosti pe cei de pe 4tuning! :wink: |
cate griji va faceti voi ...... :lol:
oricum vom stabilii un loc unde ne vom intalni cu totii ...si vom face cunostinta.ce e asa de greu sa iti rostesti nick`u de cateva ori :? unii ne mai cunoastem intre noi .... mergem din aproape in aproape :wink: |
stiu ca sunt prea mici. dar mai intai facem niste teste.
|
pe baza la ce vorbiti voi, am dat un tel la un amic, si e posibil sa aducem acolo o presa ca sa facem pe loc tricouri cum vreti voi: cu sigla, cu nick, cu poze pe care sa le faceti pe loc, orice si oricum
|
Gratzian se pare k ne salveaza...Respect lui...si intre timp bagatzi mare cu nicku si eventual o poza p o discheta...si am rezolvat problema... :D
|
p mine o sa ma recunoashtetzi .. o sa am 2 tricouri reprezentative :)) .. mai mai gandesk la al 2`lea :))
|
inclusiv poze se pot face instant, acolo
puteti sa va pozati si cu masina care va place sa va faceti tricou |
Re:
Quote:
poate te mai gandesti si la chestia cu vt`u pe care am vbit-o , e un \"proiect\" sa-i zicem realizabil zic eu ... \"vtuneri\" se gasesti , materialele necesare sa fie :) p.s: ca sa scapati de tricouri si legitimatii - https://forum.4tuning.ro/viewtopic.ph...er=asc&start=0 aveti topicul asta aici , prezentati-va , si va gasiti pe acolo ... ;) bafta |
o sa aduc si ecusoane in alb...
daca va incsrieti, le aduc tiparite pt cei care vin acolo luati direct la intrare |
| All times are GMT +2. The time now is 07:54. |
- Copyright 2026 4Tuning