Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Golf 3 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/13383-vand-golf-3-a.html)

dogarel 25-04-06 16:26

Re: Vand Golf 3
 
Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus cu ea.

bujcat 25-04-06 18:57

Re: Vand Golf 3
 
cat consuma? (in oras si in afara)

dogarel 26-04-06 20:01

Re: Vand Golf 3
 
In jur de 9 in oras si 7.5 afara. Depinde cat de grea e talpa posesorului.

dogarel 27-04-06 20:18

Re: Vand Golf 3
 
Jap and Up

dogarel 02-05-06 19:54

Re: Vand Golf 3
 
5000 usor negociabil.

dogarel 06-05-06 08:29

Re: Vand Golf 3
 
Uuuuuuuuuuup.

razor- 24-05-06 01:30

Re: Vand Golf 3
 
masina din 1998 cu 115 000km la 5000euro
asta e cam ocazie

cum de nu reusesti sa o vinzi? are ceva buba?

dogarel 24-05-06 07:25

Re: Vand Golf 3
 
Acum are ca mi-au spart-o (geamul stanga de la sofer) si mi-au luat si fata de la MP3 player. In rest e ok. Imi cer scuze ca nu am trimis poze cu ea dupa ce am discutat la telefon, dar s-a intamplat chiar atunci si pana am primit dovada de la politie a durat un secol. O sa revin cu detalii dupa ce rezolv problema asta.

dogarel 09-06-06 08:02

Re: Vand Golf 3
 
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup we go

Ady_R_001 13-06-06 00:36

Re: Vand Golf 3
 
1 Attachment(s)
ai lasat 800 euro asa......rapid, daca masina e buna tine frate de pret , daca nu da o pe 2 lei...... Eu am un Golf 2 din 86 si am cerut 3200...las maxim 200 euro daca nu....o fac pt mine brici si asta e....stii ca ai masina

T.rac3Er 13-06-06 07:27

Re: Vand Golf 3
 
cred ca iti iei briciul si ti-l pui la gat...:lol: :lol: :lol: 3200

dogarel 13-06-06 14:48

Re: Vand Golf 3
 
Ideea este ca mie mi-a venit GTI-ul si ma intereseaza sa iau bani pe masina ca sa ii pun la leasing.

CT-87-ADY 13-06-06 18:49

Re: Vand Golf 3
 
Quote:

Originally Posted by T.rac3Er
cred ca iti iei briciul si ti-l pui la gat...:lol: :lol: :lol: 3200

deacord cu tine aici....
cu banii astia dak esti un pic ambitzios iti iei Golf III din 92-93
:lo:

dogarel 12-07-06 09:01

Re: Vand Golf 3
 
5000 uuuuuuuuuuuuuuup

vdub 12-07-06 13:50

Re: Vand Golf 3
 
salut , am vb cu tine la 4500 mai merge?
o mai ai ? cred ca te sun duminica sa o vad,sau daca e ne vedem in obor sa o marit shi io pasta a mea.


All times are GMT +2. The time now is 05:31.

- Copyright 2026 4Tuning