![]() |
Re: Vand Golf 3
Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus cu ea.
|
Re: Vand Golf 3
cat consuma? (in oras si in afara)
|
Re: Vand Golf 3
In jur de 9 in oras si 7.5 afara. Depinde cat de grea e talpa posesorului.
|
Re: Vand Golf 3
Jap and Up
|
Re: Vand Golf 3
5000 usor negociabil.
|
Re: Vand Golf 3
Uuuuuuuuuuup.
|
Re: Vand Golf 3
masina din 1998 cu 115 000km la 5000euro
asta e cam ocazie cum de nu reusesti sa o vinzi? are ceva buba? |
Re: Vand Golf 3
Acum are ca mi-au spart-o (geamul stanga de la sofer) si mi-au luat si fata de la MP3 player. In rest e ok. Imi cer scuze ca nu am trimis poze cu ea dupa ce am discutat la telefon, dar s-a intamplat chiar atunci si pana am primit dovada de la politie a durat un secol. O sa revin cu detalii dupa ce rezolv problema asta.
|
Re: Vand Golf 3
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup we go
|
Re: Vand Golf 3
1 Attachment(s)
ai lasat 800 euro asa......rapid, daca masina e buna tine frate de pret , daca nu da o pe 2 lei...... Eu am un Golf 2 din 86 si am cerut 3200...las maxim 200 euro daca nu....o fac pt mine brici si asta e....stii ca ai masina
|
Re: Vand Golf 3
cred ca iti iei briciul si ti-l pui la gat...:lol: :lol: :lol: 3200
|
Re: Vand Golf 3
Ideea este ca mie mi-a venit GTI-ul si ma intereseaza sa iau bani pe masina ca sa ii pun la leasing.
|
Re: Vand Golf 3
Quote:
cu banii astia dak esti un pic ambitzios iti iei Golf III din 92-93 :lo: |
Re: Vand Golf 3
5000 uuuuuuuuuuuuuuup
|
Re: Vand Golf 3
salut , am vb cu tine la 4500 mai merge?
o mai ai ? cred ca te sun duminica sa o vad,sau daca e ne vedem in obor sa o marit shi io pasta a mea. |
| All times are GMT +2. The time now is 05:31. |
- Copyright 2026 4Tuning