Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Poze cu astrele noastre din Romania! (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/133135-poze-astrele-noastre-romania.html)

jhonycvz 14-09-09 21:57

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Quote:

Originally Posted by FeS (Post 2638150)
Cateva poze si cu a mea, chiar daca nu-i terminata!

FeS
cat ai dat pe jante?vreau si eu sa-mi iau..

FeS 14-09-09 22:54

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
13 mil am dat pe jante si le-am luat de la un baiat de pe forum

jhonycvz 15-09-09 22:24

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
pt fes...ce marca sunt..or fi si cu 5 prezoane..pe 16 sau 17 inch..!?:-)

DarkXXX 19-09-09 01:58

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
5 Attachment(s)
Hop si eu:)Bafta la toti:D

VaLeX 22-09-09 21:12

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
14 Attachment(s)
My Astra F :)

pwr_bz 24-09-09 10:03

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
2 Attachment(s)
:arrow:

DarkXXX 24-09-09 12:14

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Quote:

Originally Posted by pwr_bz (Post 2665106)
:arrow:

spal-o ca merita;)

pwr_bz 27-09-09 10:30

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
2 Attachment(s)
:arrow:

Moshuuuu 28-09-09 23:04

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Cam asa :P
https://forum.4tuning.ro/picture.php?...pictureid=5681
https://forum.4tuning.ro/picture.php?...pictureid=5680

pwr_bz 29-09-09 07:26

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
2 Attachment(s)
:arrow:

mad man 29-09-09 13:17

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
4 Attachment(s)
Hai sa pun si eu cateva poze!

pwr_bz 30-09-09 05:49

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
2 Attachment(s)
:arrow:

pwr_bz 08-10-09 10:51

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
3 Attachment(s)
:arrow:

marian-biker 12-10-09 00:59

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
3 Attachment(s)
salut,sunt nou pe forum si m-am gandit sa pun si eu cateva poze cu a mea :X Sper sa va placa :)

dany_rdn 12-10-09 03:27

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
1 Attachment(s)
frumoas opel ingrijit


All times are GMT +2. The time now is 11:19.

- Copyright 2026 4Tuning