Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetle mele-InSidE (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/133079-machetle-mele-inside.html)

DrifterGT 15-05-11 16:36

Re: Machetle mele-InSidE
 
Am rămas impresionat şi fără cuvinte cât de fîn au reprodus cei de la motormax balamalele la capota acestui TT. :omfg:

InSidE 15-05-11 18:43

Re: Machetle mele-InSidE
 
Da,stiu si pe mine m-au impresionat.Si-au cam batut joc de biata masina :sad:

bmwh548 15-05-11 22:20

Re: Machetle mele-InSidE
 
Deci balamalele alea sunt din alt film.:shock:
La Corvette ar fi mers mai multa atentie la finisaje (se vad niste probleme pe unde ai chituit), ideea care sta la baza realizarii nu e rea totusi.

In alta ordine de idei observ ca folosesti un telefon pentru poze. Incearca sa ii gasesti punctul optim pentru focalizare si incearca sa eviti sa pui degetul in zona senzorului cum ai facut la una din poze.

InSidE 16-05-11 07:33

Re: Machetle mele-InSidE
 
Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 4327346)
Deci balamalele alea sunt din alt film.:shock:
La Corvette ar fi mers mai multa atentie la finisaje (se vad niste probleme pe unde ai chituit), ideea care sta la baza realizarii nu e rea totusi.

In alta ordine de idei observ ca folosesti un telefon pentru poze. Incearca sa ii gasesti punctul optim pentru focalizare si incearca sa eviti sa pui degetul in zona senzorului cum ai facut la una din poze.

Da stiu,la Vette mai trebuia finisat dar e prima mea tentativa de tuning si cand am facut-o nu aveam experienta necesara...
In legatura cu pozele,da sunt facute cun telefonul numai ca sunt facute in graba.Data viitoare voi fi mai atent.Mersi oricum pentru sfat!:-)

cretu_bs 19-02-12 21:04

Re: Machetle mele-InSidE
 
Salut! Frumoase toate machetele respect pentru munca depusa! Fa ceva cu jantele de pe TT ca sunt putin sterse in rest nimic de comentat! Sa ai spor!


All times are GMT +2. The time now is 05:33.

- Copyright 2026 4Tuning