![]() |
Re: Machetle mele-InSidE
Am rămas impresionat şi fără cuvinte cât de fîn au reprodus cei de la motormax balamalele la capota acestui TT. :omfg:
|
Re: Machetle mele-InSidE
Da,stiu si pe mine m-au impresionat.Si-au cam batut joc de biata masina :sad:
|
Re: Machetle mele-InSidE
Deci balamalele alea sunt din alt film.:shock:
La Corvette ar fi mers mai multa atentie la finisaje (se vad niste probleme pe unde ai chituit), ideea care sta la baza realizarii nu e rea totusi. In alta ordine de idei observ ca folosesti un telefon pentru poze. Incearca sa ii gasesti punctul optim pentru focalizare si incearca sa eviti sa pui degetul in zona senzorului cum ai facut la una din poze. |
Re: Machetle mele-InSidE
Quote:
In legatura cu pozele,da sunt facute cun telefonul numai ca sunt facute in graba.Data viitoare voi fi mai atent.Mersi oricum pentru sfat!:-) |
Re: Machetle mele-InSidE
Salut! Frumoase toate machetele respect pentru munca depusa! Fa ceva cu jantele de pe TT ca sunt putin sterse in rest nimic de comentat! Sa ai spor!
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning