![]() |
mah iar va sacai cu poze... de data asta facute pe film (pt. cei interesati Agfa Vista ISO100)...
http://www.scirocco.ro/cj/ps1 http://www.scirocco.ro/cj/ps2 http://www.scirocco.ro/cj/ps4 http://www.scirocco.ro/cj/ps6 pe ps2 o sa aveti ocazia sa vedeti cateva clisee interesante cu Titi :| tot respectul pentru el, a mers FOARTE TARE, pacat ca nu a redresat inainte de a iesi. mai am de scanat 2-a filme (ps4, ps6 si ps9) pe care o sa le gasiti in acelasi loc... pe ps4 se Manu face spectacol... |
mie nu-mi merg linkurile scirocco :(
|
In schimb, mie da, ii super pozele.
|
gata am rezolvat si eu problema...imi merg si mie
:lol: :lol: :lol: :lol: :D super poze |
Re:
Quote:
btw, daca vreti putem face un sharing de poze, eu am adunat pana acum cam 300 megi de poze/filme |
1 Attachment(s)
Dan Burchel - craiovean de-al meu
Aseara au aratat un reportaj de la Cluj pe Oltenia TV, la stirile din sport. I-au luat interviu lui si lu' George Grigorescu, rivalul lui la A2000. :peace: |
1 Attachment(s)
aia e mashina...
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
ow... :oops: shit... nu am observat pagina asta... deaia am abgat poza aia acuma ca am crezut ca inca e vorba de aciident... :roll: :oops:
|
Gabi, imi zici si mie unde ii link-ul cu \"discutii oltcit-uri\" pe forum, ca nu dau de el, vreau sa te intr. cate ceva dar nu aici ca sa zica lumea ca amestecam forum-urile.
|
scirocco: Dan are Golf III Kit Car. E ceva mai puternic decat Renault-ul lu' George Grigorescu care, in schimb, are ceva mai multi ani de raliu in spate.
Ciclistu: Masina mea - Discutie Oltcit |
dah... is o putoare... inca nu am pus pozele :oops:
|
pe mine m-a impresionat o masina renault 5
deci cum a plecat ala de langa noi si cum a accelerat .pe cuvant am ramas shocat .pacat ca a avut accidentul acela oribil . :evil: |
Mersi mult Gabi, pana la urma am cautat si am gasit.
|
Re:
Quote:
sa vezi faza dupa ce o avut accidentul o venit echipajul din r5,acolo unde eram noi,si tipu a cui ii capri ala busit... :D o inceput sa le zica ce bine o mers..si figuri de astea,si o zis pilotul:\"'si marmota....\"\"o razi toti de acolo de pe deal..pacat de ei :twisted: :D |
| All times are GMT +2. The time now is 19:40. |
- Copyright 2026 4Tuning