Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Mobil 1 Rally (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1312-mobil-1-rally.html)

scirocco 14-06-04 22:07

mah iar va sacai cu poze... de data asta facute pe film (pt. cei interesati Agfa Vista ISO100)...
http://www.scirocco.ro/cj/ps1
http://www.scirocco.ro/cj/ps2
http://www.scirocco.ro/cj/ps4
http://www.scirocco.ro/cj/ps6


pe ps2 o sa aveti ocazia sa vedeti cateva clisee interesante cu Titi :|
tot respectul pentru el, a mers FOARTE TARE, pacat ca nu a redresat inainte de a iesi.
mai am de scanat 2-a filme (ps4, ps6 si ps9) pe care o sa le gasiti
in acelasi loc...
pe ps4 se Manu face spectacol...

yonutz 14-06-04 22:17

mie nu-mi merg linkurile scirocco :(

Ciclistu 15-06-04 09:42

In schimb, mie da, ii super pozele.

yonutz 15-06-04 10:38

gata am rezolvat si eu problema...imi merg si mie
:lol: :lol: :lol: :lol: :D super poze

scirocco 15-06-04 13:46

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"yonutz\"
gata am rezolvat si eu problema...imi merg si mie
:lol: :lol: :lol: :lol: :D super poze

ma bucur ca va plac, ionutz eu eram de vina ca aseara pe la 12 cand le-am pus eram cam obosit si am scris gresit linkul.
btw, daca vreti putem face un sharing de poze, eu am adunat pana acum cam 300 megi de poze/filme

Gabi 15-06-04 14:01

1 Attachment(s)
Dan Burchel - craiovean de-al meu
Aseara au aratat un reportaj de la Cluj pe Oltenia TV, la stirile din sport. I-au luat interviu lui si lu' George Grigorescu, rivalul lui la A2000.

:peace:

tekno 15-06-04 15:33

1 Attachment(s)
aia e mashina...

scirocco 15-06-04 16:22

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Dan Burchel - craiovean de-al meu
Aseara au aratat un reportaj de la Cluj pe Oltenia TV, la stirile din sport. I-au luat interviu lui si lu' George Grigorescu, rivalul lui la A2000.

:peace:

pai l-a taiat pe Grigorescu cu GOLF-ul lui :) am inteles ca are ceva calutzi sub capota golfuletzul :)

tekno 15-06-04 16:26

ow... :oops: shit... nu am observat pagina asta... deaia am abgat poza aia acuma ca am crezut ca inca e vorba de aciident... :roll: :oops:

Ciclistu 15-06-04 22:20

Gabi, imi zici si mie unde ii link-ul cu \"discutii oltcit-uri\" pe forum, ca nu dau de el, vreau sa te intr. cate ceva dar nu aici ca sa zica lumea ca amestecam forum-urile.

Gabi 16-06-04 14:27

scirocco: Dan are Golf III Kit Car. E ceva mai puternic decat Renault-ul lu' George Grigorescu care, in schimb, are ceva mai multi ani de raliu in spate.

Ciclistu: Masina mea - Discutie Oltcit

tekno 16-06-04 20:14

dah... is o putoare... inca nu am pus pozele :oops:

alexufo 16-06-04 20:50

pe mine m-a impresionat o masina renault 5

deci cum a plecat ala de langa noi si cum a accelerat .pe cuvant am ramas shocat .pacat ca a avut accidentul acela oribil . :evil:

Ciclistu 16-06-04 22:13

Mersi mult Gabi, pana la urma am cautat si am gasit.

yonutz 16-06-04 22:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"alexufo\"
pe mine m-a impresionat o masina renault 5

deci cum a plecat ala de langa noi si cum a accelerat .pe cuvant am ramas shocat .pacat ca a avut accidentul acela oribil . :evil:


sa vezi faza dupa ce o avut accidentul o venit echipajul din r5,acolo unde eram noi,si tipu a cui ii capri ala busit... :D o inceput sa le zica ce bine o mers..si figuri de astea,si o zis pilotul:\"'si marmota....\"\"o razi toti de acolo de pe deal..pacat de ei :twisted: :D


All times are GMT +2. The time now is 19:40.

- Copyright 2026 4Tuning