![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
in seara asta careva ???? strangetiva si voi 8 ca sa nu stam pe afara
|
Re: NFS UG2 Drifters
asta seara cineva?:D vad ca e30 racer e ON pe hamachi...
|
Re: NFS UG2 Drifters
care se baga azi la ora 21:00 21:10 ????????/// haide-ti mai drifterilor
|
Re: NFS UG2 Drifters
care se baga acuma ???????????// ne vdm pe hamachi
|
Re: NFS UG2 Drifters
Propun deschiderea fostului topic de drift si stergerea celor 2 actuale poate ca in felul acesta reusim sa aducem langa noi si niste fosti sau noi drifteri de ug2 ce parere aveti ?!? va rog sa raspundeti cu pro sau contra ,cei care nu au nici o treaba cu ug2 rog sa se abtina ,multumesc anticipat !
|
Re: NFS UG2 Drifters
sunt absolut de acord cu david in sf te-ai gandit si tu sa faci asta offffff
|
Re: NFS UG2 Drifters
poate redeschide si un capionat aaaa.... ce zici??
|
Re: NFS UG2 Drifters
Eu unul as vrea deschiderea fostului thread, dar cum posteaa racer , o sa se inchida imediat!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
ma bag si eu la drift :D
astept detalii :) |
Re: NFS UG2 Drifters
uite ce propun sa sa redeschida si sa incepem un campionat pot sa va ajut :D dar fara injuraturi si tot felu de dinastea. mai ales ca nu mai puneti microfon si tot felu ca nu apreciaza lumea asa ca rog redeschiderea thredului celalat... ca sa ne dam ca oamenii de dragul vremurilor... (io nu eram pe atunci..)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
nu vor mai fi ma ingeras vremurile alea , greu vor mai fi vremurile cand stateam cu orele doar ca sa ne distram, poate o sa mai fie nu se stie ,rog cei care sunt in afara ecuatiei din trecut legata de inchiderea fostului topic sa se abtina de la comentarii aiurea ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
PS: M-am cumintit nu mai postez aiurea :rolleyes2;):arrow: |
Re: NFS UG2 Drifters
se joaca in seara asta...ma bag si eu...:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:53. |
- Copyright 2026 4Tuning