Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

Racer_e30 29-09-09 14:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
in seara asta careva ???? strangetiva si voi 8 ca sa nu stam pe afara

DannyKid 01-10-09 19:08

Re: NFS UG2 Drifters
 
asta seara cineva?:D vad ca e30 racer e ON pe hamachi...

Racer_e30 01-10-09 19:16

Re: NFS UG2 Drifters
 
care se baga azi la ora 21:00 21:10 ????????/// haide-ti mai drifterilor

Racer_e30 02-10-09 20:17

Re: NFS UG2 Drifters
 
care se baga acuma ???????????// ne vdm pe hamachi

DaViD TL 03-10-09 18:50

Re: NFS UG2 Drifters
 
Propun deschiderea fostului topic de drift si stergerea celor 2 actuale poate ca in felul acesta reusim sa aducem langa noi si niste fosti sau noi drifteri de ug2 ce parere aveti ?!? va rog sa raspundeti cu pro sau contra ,cei care nu au nici o treaba cu ug2 rog sa se abtina ,multumesc anticipat !

Racer_e30 03-10-09 19:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
sunt absolut de acord cu david in sf te-ai gandit si tu sa faci asta offffff

Racer_e30 03-10-09 19:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
poate redeschide si un capionat aaaa.... ce zici??

Ingerasul99 04-10-09 12:56

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu unul as vrea deschiderea fostului thread, dar cum posteaa racer , o sa se inchida imediat!

DannyKid 06-10-09 00:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 2691280)
Eu unul as vrea deschiderea fostului thread, dar cum posteaa racer , o sa se inchida imediat!

Si eu vreau redeschiderea...dar sa fie strict la subiect...fara alte balarii si chestii cum se incepuse, bine asta daca puteti toti sa tineti o decenta ! :D

cmdbass 06-10-09 00:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
ma bag si eu la drift :D
astept detalii :)

Racer_e30 06-10-09 16:17

Re: NFS UG2 Drifters
 
uite ce propun sa sa redeschida si sa incepem un campionat pot sa va ajut :D dar fara injuraturi si tot felu de dinastea. mai ales ca nu mai puneti microfon si tot felu ca nu apreciaza lumea asa ca rog redeschiderea thredului celalat... ca sa ne dam ca oamenii de dragul vremurilor... (io nu eram pe atunci..)

Ingerasul99 06-10-09 16:49

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Racer_e30 (Post 2697675)
uite ce propun sa sa redeschida si sa incepem un campionat pot sa va ajut :D dar fara injuraturi si tot felu de dinastea. mai ales ca nu mai puneti microfon si tot felu ca nu apreciaza lumea asa ca rog redeschiderea thredului celalat... ca sa ne dam ca oamenii de dragul vremurilor... (io nu eram pe atunci..)

Arata-mi 10 persoane care joaca nfs , mai mereu ? cu ce sa faci un campionat daca noi suntem acum maxim 5 care mai joaca,adunati-va din nou si dupa vorbim de discutarea deschiderii fostului topic!

DaViD TL 08-10-09 00:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
nu vor mai fi ma ingeras vremurile alea , greu vor mai fi vremurile cand stateam cu orele doar ca sa ne distram, poate o sa mai fie nu se stie ,rog cei care sunt in afara ecuatiei din trecut legata de inchiderea fostului topic sa se abtina de la comentarii aiurea ;)

Racer_e30 08-10-09 15:11

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 2697740)
Arata-mi 10 persoane care joaca nfs , mai mereu ? cu ce sa faci un campionat daca noi suntem acum maxim 5 care mai joaca,adunati-va din nou si dupa vorbim de discutarea deschiderii fostului topic!

pai sper ca daca se deschide fostul topic o sa mai vina lumea nush ce sa zic asa cred ..... sau cel putin sper... se mai deschide topicul ala vechi pana la urma ?

PS: M-am cumintit nu mai postez aiurea :rolleyes2;):arrow:

LordCaddy 08-10-09 20:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
se joaca in seara asta...ma bag si eu...:D


All times are GMT +2. The time now is 19:53.

- Copyright 2026 4Tuning