Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   BMW E30 S50 turbo vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/130664-bmw-e30-s50-turbo-vs.html)

dragusu 08-07-09 13:52

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
nu zici rau nici u poate week endul asta sau celalalt ca trebuie sa vin si pe la dyno la voi...si am si niste masini in jur de 250cai

bobiMOM 08-07-09 14:06

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by dragusu (Post 2470722)
nu zici rau nici u poate week endul asta sau celalalt ca trebuie sa vin si pe la dyno la voi...si am si niste masini in jur de 250cai

Astept un semn cand vei tu....0727772623! Sa-mi dai un telefon cu ceva timp inainte sa-i convoc si pe restul!

jakal 08-07-09 14:09

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
tin si eu la gratar cu 530 si fiat.........:P

dragusu 08-07-09 19:38

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
e bine cred ca e nevoie de 2 gratare...

Provenzano 09-07-09 00:59

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
jakal: frumoasa masina

jakal 09-07-09 01:19

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by Provenzano (Post 2472298)
jakal: frumoasa masina

mersi........de a ta nici nu mai vorbesc.....superba...8)

Provenzano 09-07-09 01:21

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
t h x

bobiMOM 23-07-09 10:32

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Mashina este pe strazi....astept provocari pt weekend!

elspa 23-07-09 10:58

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
daca ai drum in buc, eu sunt disponibil

bobiMOM 23-07-09 12:30

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by elspa (Post 2507053)
daca ai drum in buc, eu sunt disponibil

Vineri seara....e ok?

Calimero2003 24-07-09 14:22

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by Alfa_band (Post 2456405)
Nu cred ca sufera...ci doar profita de un avantaj care il au......daca ei pot scoate 100 si de cai cu un soft o evacuare si o admisie ce ar trebuii sa ii luam la bataie ca ba tu tre sa schimbi si pistoane sau plm ....o discutie tampita pana aici....pana una alta tot un 4x4 detine cel mai tare timp si culmea chiar o chinezarie de Evo.Pardon are al doilea timp.Primul fiind alt 4x4.

Cel mai bun timp la ce? .. la Drag nici nu se pune problema ca "spatele" sa fie detronat ...

Corneliu26 24-07-09 18:34

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by Calimero2003 (Post 2510131)
Cel mai bun timp la ce? .. la Drag nici nu se pune problema ca "spatele" sa fie detronat ...

El se referea cred ca in romania,unde e greu sa bati un 4x4,in conditiile in care se tin liniutele aici,oricum lumea nu sta in Rumania.

T@zMania 25-07-09 23:29

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
ceva rezultate?
mi-a ajuns la urechi ca unele provocari s-au concretizat....;)

Provenzano 29-07-09 09:57

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2507282)
Vineri seara....e ok?

Joi se mai tine ceva?? o sa vin si eu.......

bitnet 29-07-09 10:12

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by Provenzano (Post 2519673)
Joi se mai tine ceva?? o sa vin si eu.......

Buzaul vine sigur.


All times are GMT +2. The time now is 09:40.

- Copyright 2026 4Tuning