Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   RS Tuning Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/130063-rs-tuning-bucuresti.html)

Sese_RS 02-07-10 10:20

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
replica bodi kit x6 HAMMAN IN CURS DE MATRITARE

86DRN 05-07-10 23:32

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by 86DRN (Post 3483415)
salut, cat ma costa si pe mine un stalp de golf IV cu 2 ceasuri ?, cum sunt in poza de mai sus .. dar cu 2 ceasuri nu cu 3, ms

?????????

Sese_RS 06-07-10 09:09

Re: RS Tuning Bucureşti
 
86DRN ai pm

Sese_RS 24-07-10 23:45

Re: RS Tuning Bucureşti
 
11 Attachment(s)
e 46 difuzor custom fibra laminat cu carbon +un portbagaj csl complect fibra

Sese_RS 25-07-10 00:08

Re: RS Tuning Bucureşti
 
9 Attachment(s)
m3 e46 cabrio in lucru +inca un dif. m3 csl carbon

Lucian 25-07-10 07:49

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
Salut Sese! Un eleron pt Clio rs mk.3 (gen Clio Cup) se poate?

Harry_87 25-07-10 10:51

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Salut, ma intereseaza sa-mi laminez cu carbon o masca de navigatie 2 DIN, exact cea din poza. Astept pe PM daca se poate face lucrarea si un pret. Multumesc anticipat!

Sese_RS 25-07-10 12:12

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 3540620)
Salut Sese! Un eleron pt Clio rs mk.3 (gen Clio Cup) se poate?

da se poate dar mai bine til cumperi original cam tot pe aicia ajunge ca si bani la mine eleroanele necesita multa munca si atentie k. dar daca vrei vb

SUPAPA_Jr 25-07-10 12:22

Re: RS Tuning Bucureşti
 
la ce pret ai laminatul cu fibra de carbon? e la m2 sau piesa?

Sese_RS 25-07-10 12:28

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by SUPAPA_Jr (Post 3541022)
la ce pret ai laminatul cu fibra de carbon? e la m2 sau piesa?

sal, per piesa

mitza mtb 26-07-10 00:54

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 3474965)
VITARA LA INCEPUTURI 2005

Am si eu o poza cu masina asta prin calculator :D

Sese_RS 27-07-10 00:25

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by mitza mtb (Post 3542536)
Am si eu o poza cu masina asta prin calculator :D

da grav acum nici nu near mai lasa sa intram in parcare la xpo cu asa ceva:lol::lol::lol::lol:dar toate au inceput nu?

tudorcluj 27-07-10 11:11

Re: RS Tuning Bucureşti
 
un vopsit complect la un passat b5.5 variant? cam la ce pret , culoarea e un bej, si vreau pe negru, si interiorul

mitza mtb 28-07-10 09:47

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 3544961)
da grav acum nici nu near mai lasa sa intram in parcare la xpo cu asa ceva:lol::lol::lol::lol:dar toate au inceput nu?

Lasa ca au intrat unii cu bari vopsite cu sprayu si altele , mie mi se pare foarte frumoasa masina asta , si acum .. dupa vreo 3 ani de cand am vazut prima oara o poza cu ea :D .. Se cunoaste cine stie meserie .. nu stiu cati pot face ce ai facut tu pe vitara aia in ziua de azi :) .

Sese_RS 29-07-10 09:36

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by mitza mtb (Post 3547794)
Lasa ca au intrat unii cu bari vopsite cu sprayu si altele , mie mi se pare foarte frumoasa masina asta , si acum .. dupa vreo 3 ani de cand am vazut prima oara o poza cu ea :D .. Se cunoaste cine stie meserie .. nu stiu cati pot face ce ai facut tu pe vitara aia in ziua de azi :) .

da nu trebuie sa dam in alti aici fiecare cu ce poate ,am apreciat intodeauna concurenta,iar multi de pe piata ami sunt prieteni ca as este frumos sa schimbam pareri idei etc ,iti multumesc ptr aprecieri.


All times are GMT +2. The time now is 07:59.

- Copyright 2026 4Tuning