Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar Iphone 2G original (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/128631-cumpar-iphone-2g-original.html)

REPTYLE 08-09-09 00:42

Re: Cumpar Iphone 2G original
 
3G de 8GB - 1000 lei ?
p.m. daca esti interesat

maverick1508 12-09-09 22:16

Re: Cumpar Iphone 2G original
 
-Cumpar un iPhone 2G sau 3G ORIGINAL NECODAT de 4,8 sau 16gb nu conteaza, la pret bun, nu de samsari !

-Astept oferte aici sau pe mesaj privat cu:
starea estetica detaliata, varianta de soft, ce accesorii aveti la el, eventuale probleme, cat tine bateria, pretul, poze reale si un numar de telefon de contact.
-Doar de la cei din Bucuresti sau care au drum pe aici !

turbonetta© 13-09-09 12:13

Re: Cumpar Iphone 2G original
 
Ti-am mai propus odata oferta mea: 3GS nou, tu ii desfaci tipla de pe cutie. 32 GB, toate accesoriile, necodat. 750 euro

morex_moreni 15-09-09 11:47

Re: Cumpar Iphone 2G original
 
iPhone 2G, 8Gb, urme fine de uzura pe spatele carcasei...am tot original docking station, cablu date, carticele, cutie, casti...800ron...vin eu in buc.

soft 2.2.1 dar se poate face upgrade daca doresti

RIcKO 15-09-09 12:10

Re: Cumpar Iphone 2G original
 
am eu un 3g 8gb aproape nou cu o cacasa de protectie ..nci o zgarietura pe el..... ....nu i folosesc , sta in cutie...am toate accesorile la el , itzi pot oferii mai multe detalii daca te intereseaza......am postat anuntul pe forum si am pus si un filmulet arunca un ochi si zimi daca esti interesat


https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/1...-3g-jante.html

maverick1508 15-09-09 12:43

Re: Cumpar Iphone 2G original
 
Am spus doar 2G si 3G.
Nu ma intereseaza nimic pana acum.

maverick1508 18-09-09 18:30

Re: Cumpar Iphone 2G original
 
-Cumpar un iPhone 2G sau 3G ORIGINAL NECODAT de 4,8 sau 16gb nu conteaza, la pret bun, nu de samsari !

-Astept oferte aici sau pe mesaj privat cu:
starea estetica detaliata, varianta de soft, ce accesorii aveti la el, eventuale probleme, cat tine bateria, pretul, poze reale si un numar de telefon de contact.
-Doar de la cei din Bucuresti sau care au drum pe aici !

maverick1508 22-09-09 20:43

Re: Cumpar Iphone 2G original
 
up up

RIcKO 23-09-09 17:00

Re: Cumpar Iphone 2G original
 
til dau pe al meu cu 800 de lei

maverick1508 29-09-09 16:36

Re: Cumpar Iphone 2G original
 
Nimic pana acum...Up

dolb 15-10-09 23:01

Re: Cumpar Iphone 2G original
 
ofer un 3g 16gb impecabil la 1200 ron cu predare in bucuresti !

maverick1508 15-10-09 23:59

Re: Cumpar Iphone 2G original
 
Dolb asa repede il dai? Da detalii ce mai ai la el etc. pe PM te rog

maverick1508 18-10-09 17:27

Re: Cumpar Iphone 2G original
 
astept oferte

dolb 18-10-09 17:33

Re: Cumpar Iphone 2G original
 
Quote:

Originally Posted by maverick1508 (Post 2722769)
Dolb asa repede il dai? Da detalii ce mai ai la el etc. pe PM te rog

ti-am dat detalii? ca nu imi mai aduc aminte..cred ca am uitat! . la el nu am decat incarcatorul / cablul de date si telefonul care arata ca nou.

MM11AJJ 18-10-09 18:37

Re: Cumpar Iphone 2G original
 
UITATE PE APPLESTORE DOT COM gasesti 3g la 200 de dolari


All times are GMT +2. The time now is 20:02.

- Copyright 2026 4Tuning