Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - 3Mi_wrc (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/126165-machete-lucru-3mi_wrc.html)

3Mi_wrc 03-09-09 12:02

6 Attachment(s)
sunt pe interior facute negre pe afara am facut pleoape

acum am terminat de pus ledurile, ma duc sa fac poze

Le:Am pus Leduri in interior si faruri
Si am mai lasat-o umpic de spate

Nu va luati de farul ala acum il repar:D

Darius DMS 03-09-09 12:28

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
arata bine...chiar mai bine decat ferrari...e welly 1.32 macheta?bafta in continuare

3Mi_wrc 03-09-09 12:36

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Da e e welly 1.32

3Mi_wrc 09-09-09 13:28

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
3 Attachment(s)
:lol::lol: Just4fun :lol::lol:

Darius DMS 12-09-09 20:30

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
asta e ceva unic:D.......e super ideea;)......felicitari si bafta in continuare;)..

3Mi_wrc 14-09-09 17:49

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
3 Attachment(s)
Pareri:-? ???....

blue macca 14-09-09 18:35

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
dragut...
dar totusi, pe mine nu ma atrage... [parerea mea]
golful e o masina faina... merg multe idei pe ea, ceea ce ma deranjeaza e ca i.ai infundat 'caile de respiratie' ... o fi ea masina 'electrica' [ne.ai aratat mai devreme] dar pana ce si aia are nevoie de aerisiri.
in legatura cu marginea aripii fata, mai exact trecerea de la margine la partea de jos a pragului fata: mi.ar fi placut sa nu fie asa curba; si botul mai putin 'plat' daca pot spune asa.

nu.ti stiu planurile pentru el, dar iti amintesc ca la welly e foarte usor sa faci si bodykit, evazari si altele de genul pentru ca rotile sunt pe ax, se pot pune distantieri.

spor in continuare si tine.ne la curent !

3Mi_wrc 14-09-09 18:56

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Pai la bara fata era de forma asa si cred ca o sa fac cumi zici tu! ca nici mie nu prea imi place asa:P
Si planurile sunt cam asa:
-Sa termin bodykit-ul;
-Sa ii pun nujte jante mai maricele;
-Sa o vopsesc (megru mat cred);
-Niste "neoane" exterior;
-Leduri in interior si faruri;
Si cam atata.....

3Mi_wrc 01-10-09 16:36

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
3 Attachment(s)
vor urma poze mult mai clare:D
Pana atunci parere:-? ???

cristinr1 01-10-09 18:29

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Cam urat... :( Era mai frumos stock. Parca nu exprima nimic cand te uiti la ea...

turbonetta© 02-10-09 18:21

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Sincer, e pilaf. In afara de vopseaua aplicata aiurea, nu sunt bine proportionate spoilerele cu jantele...... yuk

3Mi_wrc 03-10-09 16:57

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
3 Attachment(s)
:arrow::arrow::arrow::arrow::arrow:

zN3u 03-10-09 17:24

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
cam astupat spoileru ala fata ori ce ai face tot nu e ce trebuie are nevoie de 1-2 aerisi macar

3Mi_wrc 04-10-09 16:33

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
5 Attachment(s)
.................................................. .................................................. .....

DTH 04-10-09 19:35

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
mai frumos era macheta la fel , masina la fel ...:) oricum felicitari :)


All times are GMT +2. The time now is 22:09.

- Copyright 2026 4Tuning