Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Noul Bmw X5 (e70) (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/12601-noul-bmw-x5-e70.html)

babygirl_nwa 17-01-07 11:27

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
1 Attachment(s)
Noul X5 ca dimensiune se afla intre ML si Q7.
Are 3 motorizari (EUROPA) 3.0 si - 272hp (inca nu se poate comanda)
4.8 i - 355hp (incepand de la 58.900 cip)
3.0 d - 235hp (44.900 cip)

N3n3a 17-01-07 14:18

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
e chiar misto ... :D

Morro 17-01-07 14:59

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
masina se poate vedea la poalele podului otopeni

Xel'Naga 22-01-07 18:46

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
Quote:

Originally Posted by Morro (Post 702226)
masina se poate vedea la poalele podului otopeni

Da este una expusa exact la intrare in parcul de masini scumpe cum te duci spre Ploiesti pe partea stanga inainte de pod , numai una si una pe acelasi rand cu 3 modele de Audi Q7 :lol: ( stiu ca il cunosc pe patronul parcului ) ;)

alexSHO 25-01-07 10:56

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
ma asteptam sa iasa un X3 extra large dar vad ca a iesit ceva frumos

viper_srt10 25-01-07 11:27

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
Mda ,nu ma dau in vant dupa bmw dar arata bine e putin modificat la design ceea ce e bine pt vechiul model nu imi placea, parca are ceva mai mult stil.

Cosmin255 25-01-07 11:59

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
frumos intr-adevar in poze , abia astept sa-l vad si real


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning