![]() |
Re: Imagini īn premieră cu noul SUV de la Dacia
Īn primul rīnd n-am aberat la nici o dacie (ma confunzi) , īn al doilea rīnd sīnt plecat din tara de 20 de ani si nu poti sa ai pretentii sa-ti scriu o romāna perfecta pe un sistem strain fara diacritice īn conditii de lipsa de comnicare īn limba romāna (exclus internet-ul) si īn al treilea rīnd nu-mi poti dicta ce sa scriu si ce nu ca nu este forumul tau personal.
Īn ceea ce priveste GM mai informeazate īn ceea ce priveste Fiat vs. GM, Saturn vs. Renault Daca urasti masinile americane, treaba ta si tu sa fi sanatos. |
Re: Imagini īn premieră cu noul SUV de la Dacia
cu 17.000 mai bn imi iau alta masina decat sandero asta..e urat ..!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning