Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Gigi Becali si RANGA. Victima MAYBACH (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/12107-gigi-becali-ranga-victima-maybach.html)

rada_ady 10-02-06 21:09

ba eu cred ca asta e nebun.are o super masina si baga ranga in halul asta in ea.pot sa am toner de bani si nu as face asa ceva.cred ca daca o sa vada filmul,inginerii de la ferarri ,lamborghini sau alte firme de lux sigur nu o sa-i vanda masina lu nea jiji.e criminal ,asta nu vede in masina decat o caruta cu care se duca la stana ,dar care nu are cai .e nebun serios ,nu cred ca o mai duce mult ,i-a speriat si pe astia din west

NWZeu 22-02-06 01:10

gestul facut = badaranie curata , nu se stie ce a vrut sa demonstreze, dar a aratat ca este badaran, o bijuterie de 400 mii de euro chiar daca esti multimilionar nu o repari cu o ranga, e un \"pimp my ride first\", si pacat ca victima este Maybachul :(

sil4tuning 18-03-06 18:39

Re: Gigi Becali si RANGA. Victima MAYBACH
 
a reparat-o .....arata ca inainte ...aceiasi culoarea
am vazut-o si in trafic in pipera si la stiri la pro

Gabi 18-03-06 18:40

Re: Gigi Becali si RANGA. Victima MAYBACH
 
Dupa parcursul Stelei in UEFA, ar fi demential s-o vopseasca rosu-albastru :lol: La mintea lui... ar fi in stare.

sil4tuning 18-03-06 18:43

Re: Gigi Becali si RANGA. Victima MAYBACH
 
ar putea ...dar nu cred ca mai vrea sa ii lipseasca masinuta atata timp din fata casei :D

mike20 18-03-06 18:49

Re: Gigi Becali si RANGA. Victima MAYBACH
 
Quote:

Originally Posted by sil4tuning
ar putea ...dar nu cred ca mai vrea sa ii lipseasca masinuta atata timp din fata casei :D

la cat de nebun e..totul e posibil ; am vazut`o si yo la stiri:D

DAFTEK 20-03-06 04:37

Re: Gigi Becali si RANGA. Victima MAYBACH
 
Taranu tot Taran va ramine si el castiga medalia de TARAN #1, si bogat si sarac, nui dau parte dar faptul e consumat in opinia me-a,odata ce masina oricum trebui reparata, ori cu tabla iesita in afara ori cu ea inauntru tot rupta e......

FIGHET 24-03-06 10:05

Re: Gigi Becali si RANGA. Victima MAYBACH
 
Pina La Urma Omu Face Ce Vrea Cu Masina Pt. Ca A Lui Este Daca El Vrea Sa Cheltuie Bani Degeaba Are Rost Sa Comentam Aiurea

VTECb4st4rd 25-03-06 15:42

Re: Gigi Becali si RANGA. Victima MAYBACH
 
Quote:

Originally Posted by FIGHET
Pina La Urma Omu Face Ce Vrea Cu Masina Pt. Ca A Lui Este Daca El Vrea Sa Cheltuie Bani Degeaba Are Rost Sa Comentam Aiurea

Adevarul gol-golutz.
Acum am ceva de spus despre asta :
Quote:

Originally Posted by rada_ady
ba eu cred ca asta e nebun.are o super masina si baga ranga in halul asta in ea.pot sa am toner de bani si nu as face asa ceva.cred ca daca o sa vada filmul,inginerii de la ferarri ,lamborghini sau alte firme de lux sigur nu o sa-i vanda masina lu nea jiji.e criminal ,asta nu vede in masina decat o caruta cu care se duca la stana ,dar care nu are cai .e nebun serios ,nu cred ca o mai duce mult ,i-a speriat si pe astia din west

----- Nu cred ca pe directorul de marketing sau de vanzari sau pe cel care strange ultimul surub la un Lamborghini Gallardo il ***e grija ce anume face noul proprietar cu bijuteria lor.
Important e sa pui cecul jos , sa ai acoperire in banca si cam atata.

DnI 25-03-06 16:38

Re: Gigi Becali si RANGA. Victima MAYBACH
 
sunteti culmea...

nu se inchidea usa frate ce vrei sa-i ploua in masina ? si eu as fi procedat la fel...

Nautilus 25-03-06 22:14

Re: Gigi Becali si RANGA. Victima MAYBACH
 
Quote:

Originally Posted by DnI
sunteti culmea...

nu se inchidea usa frate ce vrei sa-i ploua in masina ? si eu as fi procedat la fel...

Si tu ai fi procedat la fel daca erai singur langa masina pe camp, dupa accident. El era bine-mersi acasa, astepta sa fie ridicata masina si dusa la reparat. Faza cu ranga a facut-o de dragul spectacolului, cand a vazut ziaristii prin apropiere

~Nautilus

FUBU_S 26-03-06 02:04

Re: Gigi Becali si RANGA. Victima MAYBACH
 
Hmmm... din cate stiu eu un om face o masina si nu masina pe om iar daca vrea sa bage ranga in ea .... care e problema noastra? de ce ne pasioneaza treaba asta? el are tot dreptul ca a luato pe bani lui.
Mah va contrazic prost nu e ( un om care face atat de multi bani ca jiji nu are cum sa fie prost) el este incult.


All times are GMT +2. The time now is 19:38.

- Copyright 2026 4Tuning