Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   mester in fibra (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/119004-mester-fibra.html)

criminales 20-02-10 20:06

Re: mester in fibra
 
Quote:

Originally Posted by Rih85 (Post 3106250)
faci si pleoape. lasand spoilerul la o parte m-ar interesa mai mult pleoapele pentru ca sunt ceva mai rar pentru nubira. asa ceva poti face si daca da la cat ar ajunge setul ?

Fac si pleope...Dar mai bine cautale pe net ca o sa ti se para scump....

Rih85 20-02-10 20:09

Re: mester in fibra
 
spune un pret. macar sa imi fac o parere

criminales 20-02-10 20:11

Re: mester in fibra
 
Quote:

Originally Posted by Rih85 (Post 3106769)
spune un pret. macar sa imi fac o parere

Cam 200 lei ar ajunge....Materialele ajung scump....Si in al doilea rand nu fac treaba de mantuiala...

Rih85 20-02-10 20:14

Re: mester in fibra
 
am inteles. mersi mult

criminales 20-02-10 20:17

Re: mester in fibra
 
Quote:

Originally Posted by Rih85 (Post 3106792)
am inteles. mersi mult

Ti-am zis eu....:lol:....cauta-le pe net...
Faza e ca nu pot pune numai un rand de fibra si atat....Cum isi imagineaza unii oameni...
Asta e...

criminales 20-02-10 20:20

Re: mester in fibra
 
uite pe soileru de la peugeot a dat 450 lei plus 600lei manopera de modificat si de vopsit si montatu

criminales 20-02-10 20:21

Re: mester in fibra
 
https://www.youtube.com/watch?v=vERcvPsJCH8

Rih85 20-02-10 20:23

Re: mester in fibra
 
niciodata nu am contestat munca ta si nici cum ti-o faci. fiecare isi vinde produsul asa cum doreste deci felicitari pentru munca depusa. nu trebuie sa ma convingi ca nu faci treaba de mantuiala

criminales 20-02-10 20:28

Re: mester in fibra
 
multumesc pt apreciere
asta e daca ar fi materialele mai ieftine as lua si io mai putin dar nu am ce face materialele sunt scumpe si muncesti de nui adevarat chiar si la niste pleoape

Rih85 20-02-10 20:29

Re: mester in fibra
 
nu ai pentru ce. bafta la creatii ;)

criminales 20-02-10 20:30

Re: mester in fibra
 
a si cei care leam facut ceva anumea leam dat si garantie
constind in 1 an de garantie
in caz de ceva platesc materialele si 50% din manopera

criminales 17-04-10 17:57

Re: mester in fibra
 
https://www.youtube.com/watch?v=troVagk1NX0

bucsy 01-08-10 15:12

Re: mester in fibra
 
o prelungire la un spoiler spate, fiat bravo un pret ?

albert_md2004 19-06-12 19:06

Re: mester in fibra
 
dezgrop mortii, dar voi avea nevoie spre toamna-iarna de om care lucreaza in fibra bine si repede pentru a-mi lati cel putin 2, daca nu 4 aripi de vw broscuta.

deci, cine lucreaza in fibra in iasi?

bughy_man 28-10-12 07:46

Re: mester in fibra
 
ma poate ajuta si pe mine cineva din iasi cu un pret pentru o reparatie la un spoiler fata de e36 stock , am o crapatura in partea de jos si daca se poate as vrea sa-l si vopsesc, astept un raspuns


All times are GMT +2. The time now is 15:07.

- Copyright 2026 4Tuning