![]() |
Re: mester in fibra
Quote:
|
Re: mester in fibra
spune un pret. macar sa imi fac o parere
|
Re: mester in fibra
Quote:
|
Re: mester in fibra
am inteles. mersi mult
|
Re: mester in fibra
Quote:
Faza e ca nu pot pune numai un rand de fibra si atat....Cum isi imagineaza unii oameni... Asta e... |
Re: mester in fibra
uite pe soileru de la peugeot a dat 450 lei plus 600lei manopera de modificat si de vopsit si montatu
|
Re: mester in fibra
|
Re: mester in fibra
niciodata nu am contestat munca ta si nici cum ti-o faci. fiecare isi vinde produsul asa cum doreste deci felicitari pentru munca depusa. nu trebuie sa ma convingi ca nu faci treaba de mantuiala
|
Re: mester in fibra
multumesc pt apreciere
asta e daca ar fi materialele mai ieftine as lua si io mai putin dar nu am ce face materialele sunt scumpe si muncesti de nui adevarat chiar si la niste pleoape |
Re: mester in fibra
nu ai pentru ce. bafta la creatii ;)
|
Re: mester in fibra
a si cei care leam facut ceva anumea leam dat si garantie
constind in 1 an de garantie in caz de ceva platesc materialele si 50% din manopera |
Re: mester in fibra
|
Re: mester in fibra
o prelungire la un spoiler spate, fiat bravo un pret ?
|
Re: mester in fibra
dezgrop mortii, dar voi avea nevoie spre toamna-iarna de om care lucreaza in fibra bine si repede pentru a-mi lati cel putin 2, daca nu 4 aripi de vw broscuta.
deci, cine lucreaza in fibra in iasi? |
Re: mester in fibra
ma poate ajuta si pe mine cineva din iasi cu un pret pentru o reparatie la un spoiler fata de e36 stock , am o crapatura in partea de jos si daca se poate as vrea sa-l si vopsesc, astept un raspuns
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:07. |
- Copyright 2026 4Tuning