Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/11824-poze-spion-mitsubishi-evo-test-mule.html)

bizkuite 15-07-06 12:52

Re: Evo X
 
Quote:

Originally Posted by COIOTU` JR.
M`i se pare chiar tare ;)

sunt de acord cu tine, arata BESTIAL, are aspect mai agresiv decat evo IX
cred ca o sa faca valuri pe piata, la fel ca si Honda Civic
hai cu evo X :peace:

Florin D 15-07-06 15:00

Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
 
Desi impresionant nu prea imi place linia asta out-of-this-world, abordata si de Civic... Face senzatie intr-adevar, dar eu n-as cumpara o astfel de masina. E prea tzipatoare

dexter_20 15-07-06 20:07

Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
 
Va rupe tot la capitolul imagine noul Mitsu Evo. Sper ca si la partea mecanica sa fie la fel de bine dotat k sa zic asa...si poate....va veni si un nou titlu la wrc....

ShinyG 16-07-06 21:55

Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
 
Pozele cu masina neagra camuflata nu-mi plac. Masina seamana mai mult a Lexus IS sau chiar Skoda Octavia 2 decat a Evo... Sper din tot sufletul ca in realitate sa arate precum conceptul..

BogdanNZ 17-07-06 10:34

Re: ady
 
Quote:

Originally Posted by Urban_Racing
Quote:
Originally Posted by Ciuciadi
e tare masinutza dar nush cati cai are..??sper k are peste 200!!dar mai bine ar fi fost un motor de 4000 5000 pe ea.. pt ca caroseria a super tare!!!


eshti tampit

lol :lol: :lol: :lol: ...vai bine am ras
Dar ai dreptate Urban...abereaza la greu...
Cat despre topic, noul EVO X se pare ca si arata pe masura performantelor, iar mie nu mi se pare extraterestru, are liniile Mitsi destul de bine stabilite, chiar as indrazni sa spun ca seamana cu un Galant VR6 al anilor 90, fata cel putin, chiar daca si EVO 8 si 9 au cam aceeasi linie.De-abia astept sa-l vad pe strada si la mine in garaj in viitorul apropiat...keep your fingers crossed ;)

RoSonic 18-07-06 21:41

Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
 
pt Concept X aveti topic separat la linkul asta: https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/8968-mitsubishi-concept.html ... deci despre acel concept vorbiti acolo daca vreti, nu aici!

sprinter 30-07-06 16:45

Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
 
Cand o sa fie lansat evo x?

mihaescubogdan 05-08-06 12:50

Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
 
evo X se lanseaza la anul pe la mijloc.
O sa fie un model cu totul nou 90 din design v-a arata ca Concept X.Asa au declarat mai marii de la Mitsubishi.si va avera un nou motor de 2000cmc care va dezvolta peste 320CP

mihaescubogdan 05-08-06 12:58

Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
 
Spune-mi si mie ducu de unde ti-ai cumparat sistemul audio de pe masina si displa-ul e rabatabil sau fix mersi

CT 22 MRO 06-08-06 23:52

Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
 
zici ca i logan :)))

mihaescubogdan 01-09-06 13:08

Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
 
bine ca opel-ul astra al tau arata bine mai ales ca e si dieselsi de 1.7.Nu inteleg cum poti sa-ti dai tu cu parerea in conditiile in care tu ai un opel adica echivalentul unei dacii in romania o masina proasta din toate punctele de vedere.

blind 09-10-06 16:24

Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
 
2 Attachment(s)
aaa...hai sa va arat poze cu evo x sa nu mai ziceti cai naspa...e prea smecher!

bulldog_cox 09-10-06 20:07

Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
 
bah junior..uitate ce o zis ROSONIC https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=8968 deci...citeste ce o scris el..si dupa aceea afirmate,
super tare masina!!!!!!!!!! 320 cp....acum urmeaza sa vina subaru cu ceva mai tare....


Quote:

Originally Posted by blind (Post 580483)
aaa...hai sa va arat poze cu evo x sa nu mai ziceti cai naspa...e prea smecher!


blind 09-10-06 20:43

Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
 
Quote:

Originally Posted by bulldog_cox (Post 580693)
bah junior..uitate ce o zis ROSONIC https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=8968 deci...citeste ce o scris el..si dupa aceea afirmate,
super tare masina!!!!!!!!!! 320 cp....acum urmeaza sa vina subaru cu ceva mai tare....

scuze...dar nam citit ce a postat rosonic...ca m-au enervat cei care au postat inaintea lui si cica e naspa si nus cum...imi cer scuze pt neatentie...ms pt observatie


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning