![]() |
Re: Evo X
Quote:
cred ca o sa faca valuri pe piata, la fel ca si Honda Civic hai cu evo X :peace: |
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
Desi impresionant nu prea imi place linia asta out-of-this-world, abordata si de Civic... Face senzatie intr-adevar, dar eu n-as cumpara o astfel de masina. E prea tzipatoare
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
Va rupe tot la capitolul imagine noul Mitsu Evo. Sper ca si la partea mecanica sa fie la fel de bine dotat k sa zic asa...si poate....va veni si un nou titlu la wrc....
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
Pozele cu masina neagra camuflata nu-mi plac. Masina seamana mai mult a Lexus IS sau chiar Skoda Octavia 2 decat a Evo... Sper din tot sufletul ca in realitate sa arate precum conceptul..
|
Re: ady
Quote:
Dar ai dreptate Urban...abereaza la greu... Cat despre topic, noul EVO X se pare ca si arata pe masura performantelor, iar mie nu mi se pare extraterestru, are liniile Mitsi destul de bine stabilite, chiar as indrazni sa spun ca seamana cu un Galant VR6 al anilor 90, fata cel putin, chiar daca si EVO 8 si 9 au cam aceeasi linie.De-abia astept sa-l vad pe strada si la mine in garaj in viitorul apropiat...keep your fingers crossed ;) |
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
pt Concept X aveti topic separat la linkul asta: https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/8968-mitsubishi-concept.html ... deci despre acel concept vorbiti acolo daca vreti, nu aici!
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
Cand o sa fie lansat evo x?
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
evo X se lanseaza la anul pe la mijloc.
O sa fie un model cu totul nou 90 din design v-a arata ca Concept X.Asa au declarat mai marii de la Mitsubishi.si va avera un nou motor de 2000cmc care va dezvolta peste 320CP |
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
Spune-mi si mie ducu de unde ti-ai cumparat sistemul audio de pe masina si displa-ul e rabatabil sau fix mersi
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
zici ca i logan :)))
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
bine ca opel-ul astra al tau arata bine mai ales ca e si dieselsi de 1.7.Nu inteleg cum poti sa-ti dai tu cu parerea in conditiile in care tu ai un opel adica echivalentul unei dacii in romania o masina proasta din toate punctele de vedere.
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
2 Attachment(s)
aaa...hai sa va arat poze cu evo x sa nu mai ziceti cai naspa...e prea smecher!
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
bah junior..uitate ce o zis ROSONIC https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=8968 deci...citeste ce o scris el..si dupa aceea afirmate,
super tare masina!!!!!!!!!! 320 cp....acum urmeaza sa vina subaru cu ceva mai tare.... Quote:
|
Re: Poze spion: Mitsubishi Evo X - test-mule
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning