![]() |
In Cezar Boliac nr. 9 este sediul Tomina. Si este pe langa piata alba-iulia.
|
Re:
Quote:
sa speram ca va fi pe 6 ... sau poate se decid sa o tina pe 5 la ora 13 ... sau mai bine sa fie ora 15 ... ori sunt nehotarati oamenii astia care le \"organizeaza\" sau chiar le e greu sa le organizeze ... asta e ... C'est la vie |
| All times are GMT +2. The time now is 23:13. |
- Copyright 2026 4Tuning