Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 05.06.2005 (https://forum.4tuning.ro/44-bucuresti-05-06-2005.html)
-   -   Intrebari legate de cursa (https://forum.4tuning.ro/44-bucuresti-05-06-2005/1165-intrebari-legate-cursa.html)

ZerO_CooL 02-06-04 11:09

In Cezar Boliac nr. 9 este sediul Tomina. Si este pe langa piata alba-iulia.

voinea 05-06-04 11:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"MC Mate\"
Cursa a ramas stabilita pe 6 iunie.Pe topic scrie clar ,,Urmeaza 6 iunie etapa viteza Aeroport Baneasa''.Respekt


sa speram ca va fi pe 6 ... sau poate se decid sa o tina pe 5 la ora 13 ... sau mai bine sa fie ora 15 ... ori sunt nehotarati oamenii astia care le \"organizeaza\" sau chiar le e greu sa le organizeze ...


asta e ... C'est la vie


All times are GMT +2. The time now is 23:13.

- Copyright 2026 4Tuning