![]() |
Quote:
|
ESTE TRACTUINE SPATE ............O sa fac niste filmulete si sa o le postez...............
Quote:
|
Da e adevarat japonezele sunt preferatele mele...
gasesti aici ce motoare vrei tu....:) si in special japoneze la preturi bune... daca vrei sa prepari motoare aici e alta poveste.... sunt super tari tipii dar e super scump.. are dreptate sebastian nivelul de trai aici e f ridicat si pt ei 10-12mii de dolari cat costa sa prepari un motor, nu e mare lucru... se pot trimite in tara si daca le trimiti in ungaria de exemplu nu platesti nici o taxa.. super misto si daca ai masini de 10 sec, deja acolo vb despre drag cars...:) da-mi mai multe detalii te rog.. |
pt sebastian
Da nivelul curselor de drag aici e super ridicat si sunt si cele mai populare curse... din AS. stiu ca si baietii de la master tuner tot de pe aici isi iau piese daca nu ma insel.. te contactez cand ajung in romania, 500usd e ok si poti sa vii cu ce vrei tu.... macar o sa imi scot benzina pana la bucuresti :lol: :lol: :lol: :lol: |
OK, dar vreau sa ma conving ca ai o masina care merita si ca e suficient de rapida.
|
Quote:
succes |
Re:
Quote:
si daca e asta..dc o treceti pe rwd? o sa piarda acel avantaj care il are 4x4 la plecare. |
Re:
Quote:
|
ms ms.......oricum akum caut motor rotativ de rx7 second gen biturbo 180 cp
|
:o
|
Am sa-ti tin pumni sa faci o masina tare, sa bati Supra lui Virgilica cu aia mica :lol: si daca ma dau cu tine si te bat e clar ca-l bat si pe el.
Sincer sunt anumite fete care nu-mi plac asa ca prefer unele noi. |
Re:
Quote:
CE AM ACUM?UN 323 DIN 85 CU 60 CP..E POSTATA AICI LA MAZDA SECTION..FT SLAB..ADICA M-AM PLICTISIT,MASINA MERGE FT BINE ORICUM,DAR VREAU SA SAR DIRECT LA 200 CP. :lol: FELICITARI INCA O DATA SHI SALUTARI LA TOTI POSESORII DE MAZDA |
salutari eugenius,
ma bucur sa descoper inca un pasionat de japoneze, poate cine stie asa din niste vorbe o sa se ridice un club de japoneze pt ca da intradevar sunt masini care au ce arata....... sunt sigur ca iti gasesti ceva mazda de care vrei tu si vezi ca de la anul poti sa o si imatriculez... :lol: asa ca multa bafta..:) si apropo piesele deja la japoneze nu mai sunt o problema si preturile sunt deja mai bune ca acu 3 ani de exemplu..., depinde si unde esti eu am relatii bune pt piese de japoneze... :wink: Mersi de aprecieri..:) |
Re:
Quote:
Stiu ca 323 GT-r e chiat supermisto. |
Mersi mult Sebastian, si ma bucur sa vad ca la nevoie oamenii se pot si ajuta intre ei..:) oricum impartim aceeasi pasiune pt masini si nu cred ca e relevant cine pe ce loc este atata timp cat o facem pt fun...
Chiar sunt impresionat..:) asta nu inseamna ca iti dau avans sau ceva la cursa.. :lol: :lol: :lol: :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning