Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Legale 28 Martie - Cine participa? (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/114679-legale-28-martie-participa.html)

TwentyOne 27-03-09 22:24

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by world cars (Post 2189862)
Vin pe la 8 cand incepeti sa va adunati ma luati si pe mine cu voi in masina careva va rog eu mult.

in masina, in timpul cursei , nu are voie decat pilotul

KillerINC 27-03-09 22:29

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
si in plus de asta , nu ai ce sa faci in zona participantilor ca simplu spectator ... nu ai face decat sa incurci lumea ... asa ca vino si tu ca toti oamenii normali, cand incepe cursa

world cars 27-03-09 22:31

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
:(( naspa rau ce vroiam si eu sa ma,bage in scaune demaraju.Maine chiar vreu sa va cunosc asa dar nu va stiu uite poate daca vezi un baiat de 15 ani cu o sapca loto albastra si alba si niste tenesi albi eu sunt si poate, ma chemati careva sa imi aratati si mie Bijuterile voastre.

KillerINC 27-03-09 22:38

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by world cars (Post 2189965)
:(( naspa rau ce vroiam si eu sa ma,bage in scaune demaraju.Maine chiar vreu sa va cunosc asa dar nu va stiu uite poate daca vezi un baiat de 15 ani cu o sapca loto albastra si alba si niste tenesi albi eu sunt si poate, ma chemati careva sa imi aratati si mie Bijuterile voastre.


nu trebuie nimeni sa te cheme sa vezi masinile care o sa fie in parcare :) eu de exemplu la toate legalele de la noi , in timp ce se dadeau cei de la grupa A1 eram in parcari si faceam poze la greu tuturor masinilor ... bine ... asta o sa o fac si maine ... dar cand o sa am timp

world cars 27-03-09 22:40

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Bine la cat e strangerea adica la cat veniti ??? cred ca vine si ala cu Audi R8 eu nu mai am rabdare .

KillerINC 27-03-09 22:59

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by world cars (Post 2189986)
Bine la cat e strangerea adica la cat veniti ??? cred ca vine si ala cu Audi R8 eu nu mai am rabdare .

la 10

BigBoss 28-03-09 07:13

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
R8 ca r8 dar vine TT cu 600CP...Daca vine ala va fi senzatie...mai ales ca a facut in Bucuresti un Lambo !!!Nu are cine sa-l faca la grupa libera!

viorelu 28-03-09 12:04

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
17 Attachment(s)
Cateva instantanee de astazi...de la legale:)

BigBoss 28-03-09 13:35

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Hmm de unde 600 CP pe audi TT ala ca uite acum 10 minute l-a facut muci unu !!! :)))))

cristy_sofy 28-03-09 15:23

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by BigBoss (Post 2191027)
Hmm de unde 600 CP pe audi TT ala ca uite acum 10 minute l-a facut muci unu !!! :)))))

saracu' ce ii plang de mila :lol: poze poze care mai aveti :rolleyes2 nu am putut ajunge si eu sa vad:cry:

BigBoss 28-03-09 15:40

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
9 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cristy_sofy (Post 2191146)
saracu' ce ii plang de mila :lol: poze poze care mai aveti :rolleyes2 nu am putut ajunge si eu sa vad:cry:

Finish-

Marius_mym89 28-03-09 17:49

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
15 Attachment(s)
de la mine

AlexRo 28-03-09 18:34

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
34 Attachment(s)
Hai si de la mine cateva :rolleyes2 :lol: Revin si cu seria a-2-a

world cars 28-03-09 18:35

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
29 Attachment(s)
Cateva din masinile de astazi

world cars 28-03-09 18:40

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
BMW pisicuta aia albastra avea NOS uitati-va la tubu acela din imaginile de mai sus.


All times are GMT +2. The time now is 07:59.

- Copyright 2026 4Tuning