![]() |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
DA |
1 Attachment(s)
Eu m-am gandit la un BMW 645 CSi... nu am gasit-o tunata nicaieri si in schimb ar arata bestial cu niste imbunatatiri de la voi.
|
Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
\"CONCURSUL CONCURSURILOR 2006
Poate nu ai bani sa iti modifici masina? sau ai dar nu stii daca iese bine? SINGURA comunitate de tuning virtual din Romania este in concurs pentru a modifica aproape de perfectiune ORICE masina. Cu experienta de sute de masini pe care le puteti vedea la sectiunea de virtual tuning, se pregateste cel mai tare concurs de pana acum din Romania... MASINA ANULUI 2006, va fi vazuta NUMAI pe 4tuning!\" Quote:
Quote:
Quote:
in al doilea rand: ar trebui stabilite niste criterii de departajare. ar fi pacat sa demareze inca un concurs care sa aiba un singur criteriu: popularitatea membrilor 4tuning. cand zic criterii de departajare, nu ma refer la maiestria \"trasului de par\" a perspectivelor ci la rezultatul final. styling e un cuvant mare, rezultatul trebuie sa fie pe masura. in al treilea rand: tuning-ul virtual poate fi realizat in mai multe feluri si cu mai multe metode. in afara de Photoshop, mai exista multe alte programe si tool-uri de realizare a tuning-ului... un tuning virtual care are pretentii de styling ar trebui sa porneasca initial de la \"banala\" schita de mana pt. a avea o idee asupra rezultatului final. apreciez ideea de doua concursuri, unul \"basic\" si unul \"expert\". voi urmari cu interes acest topic si sunt tare curios de ce turnura va lua si cat de profesional va fi tratat. bineinteles, voi mai interveni pe parcurs. :wink: La Multi Ani tuturor si va urez sa aveti un an asa cum vi-l faceti ! |
Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
Quote:
ce schitze .. :? |
replica 2
aaaa era sa uit tot pentru devlin_dirty
ACEST TOPIC ESTE PENTRU UN CONCURS IN CARE PUI POZE SPECIALE DE MASINI CARE VOR FI TUNATE .....NU EXPUI POZE TUNATE CU MASINILE DE AICI. |
abc
3 Attachment(s)
mai am niste propuneri (sper ca e voie) :lol: am vazut ca au mai pus si altii mai multe poze
|
mai usor cu off-topicul
in continuare, pana maine dimineata, veniti cu idei... trebuie respectate cele 2 idei de baza ale brainstormingului: 1. fiecare poate lansa orice idee, oricat de iesita din comun este 2. nimeni nu comenteaza distructiv ideea respectiva, ci incercam sa adunam ce e mai bun si sa conturam ceva in plus, NU mai comentati intre voi aiurea... ala e off-topic... nu va mai intepati, asta e un topic unde trebuie sa conlucram toti si sa sprijinim ideile, fara teama ca altii vor castiga :wink: in seara asta, mai tarziu, o sa sterg off-topicul si o sa incerc o sinteza a ideilor, ca sa vedem care sunt fezabile sau nu mai puneti si voi altele intre timp oricum, consider ca acest topic a fost deosebit de creativ |
idei
1 Attachment(s)
mai pun o data idei de masini care ma gandesc ca nu au mai fost tunate SPER SA NU MAI FIE ...CARE SA SE APUCE DE TUNAT SI SA LE PUNA TOT AICI....CITITI TOPICUL MAI INTAI...dar sa revenim ia sa va vad ce puteti face din pozele astea??????
|
i.m back.. imi para rau ca nu am mai avut timp sa intru pe fotum, dar acuma am revenit..
ce e cu discutiile astea gen mirc? :twisted: voi nu ati citit primul post a lui Gratzian? tot ce e off topic va fi sters.. exista pm si ym pentru astfel de discutii :wink: |
idei
1 Attachment(s)
le pun asa pozele ca altfel nu le stiu pune :oops: .......sa-mi spuna careva cum sa fac sa le pun intr-un post pe toate
|
idei
1 Attachment(s)
asta si inca una
|
1 Attachment(s)
ultima
|
ii dai \"add attachment\" dupa fiecare poza
|
Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
Quote:
DECI: topart vrea sa facem 'brush'...our own design.nu stiu cine e in stare...dadi cat de mult esti in stare?kickass?ffocus si piry eventual....mia e dshock....altcineva...nu e nimeni in stare,SIGUR,din cei care si-au facut aparitia in singura comunitate de tuning virtual.noi toti pustii de aici nu avem vre-o diploma sau ceva.....unii au citi tutoriale....altii nu...deci e foarte greu sa fim absolut originali. VLAD-4TUNING si altii.....aici se vrea TUNING>k si cand vine cineva la tine si iti zice k are un client cu masina X si are nevoie de un proiect.DECI NU 'TUNAM' BASCULANTE sau mai situ eu ce alte tampenii. |
| All times are GMT +2. The time now is 18:44. |
- Copyright 2026 4Tuning