Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Kicherer modifică noul E-Class (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/113922-kicherer-modifica-noul-class.html)

Thomas Everywhere 09-09-09 10:06

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
arata demential E-class asta :X

BiG SmOkE 09-09-09 11:12

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
cum sa nu-ti place masina asta...........e mortala

UNLORD 09-09-09 12:17

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 2622933)
E dementiala masina :D. Am si eu o intrebare , la servici la tata s-a cumparat un asemenea model cu motorizarea de 8,6L si s-ar zice ca e preparat de AMG & BRABUS , cam la cati CP ar putea ajunge deoarece cei de la mercedes au garantat ca motoru poate ajunge la viteza de 420km/h ?!

Au facut misto de tine ... nu exista asa ceva!

SV25MBN 09-09-09 14:14

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
Misto kitul, evacuarea, jantele, culoare, totul da bine pe masina. Super.

Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 2622933)
E dementiala masina :D. Am si eu o intrebare , la servici la tata s-a cumparat un asemenea model cu motorizarea de 8,6L si s-ar zice ca e preparat de AMG & BRABUS , cam la cati CP ar putea ajunge deoarece cei de la mercedes au garantat ca motoru poate ajunge la viteza de 420km/h ?!

:hahano:

ulyse 28-09-09 01:03

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
tuneaza cu gust cei de la Kicherer

GabelloU 16-10-09 01:50

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
Facuta cu gust...nimic de reprosat!!!!

dmissa 17-10-09 14:48

Re: Kicherer modifică noul E-Class
 
te-ar sfasia de viu.


All times are GMT +2. The time now is 15:51.

- Copyright 2026 4Tuning