![]() |
Re: O nubira2!!!
Quote:
|
Re: O nubira2!!!
iauite cine are thread pe aici ;;)
ce faci giorgica, hai il taiem si facem tico din el ? 2 bucati :X |
Re: O nubira2!!!
Quote:
|
Re: O nubira2!!!
mai usor cu glumele pe munca altora:)
|
Re: O nubira2!!!
cat ai dat pe suspensia spot si de unde ai luato ca as vrea si eu
|
Re: O nubira2!!!
dupa atata timp mai trebuie bagat si georgica in seama....
on: suspensie = are doar arcuri de la FK. -30 mm am impresia. Am auzit eu...ca vara asta o sa isi schimbe blana.. asa e ? :d |
Re: O nubira2!!!
Quote:
|
Re: O nubira2!!!
fara amortizoare.
|
Re: O nubira2!!!
Quote:
Blana...blana nu prea cred sa vdm ce-o mai fi anu asta...vor fi probabil niste mici chestii (nimic radical) dak nu apare vreun " proiect " de coasta ... PS: Dak stie cineva ce arcuri si ce amortizoare se mai potrivesc pe nubira (de la alte masini) e rugat sa scrie :) |
Re: O nubira2!!!
golf 3 pe fata audi B4 pe spate
@OviDasH oare dc te-ai contrazis :lol: |
Re: O nubira2!!!
Quote:
|
Re: O nubira2!!!
zi`mi si mie cum se cheam vopseaua asta.. ce cod are?
vreau si eu sa vopsesc masina.. si a ata arata bine din ce vad in poze.. :d |
Re: O nubira2!!!
Foarte frumoasa masina ! Imi poti spune si mie cam cat consuma in oras? Multumesc anticipat
|
Re: O nubira2!!!
si mie ceva despre vopseaua aia?
|
Re: O nubira2!!!
cod nu cred ca are . este gri cu perla roz . poate culoarea de baza .
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:44. |
- Copyright 2026 4Tuning