Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Revelion 2006 online pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11263-revelion-2006-online-4tuning.html)

sil4tuning 31-12-05 19:35

hai va pup pe toti ca plek la un party si nu stiu daca am net acolo ceau amigos !!!!!!!!!!!!!!!!!! la multi ani 2006

GolfuletzS 31-12-05 19:36

norok silviule :D akum incingem grataru :D hm.... mici :D

88RED 31-12-05 19:40

la multzi ani la toata lumea si ne intalnim la anu
eu mam tirat aveti grija de joi

mouse 31-12-05 19:43

La multi ani !!!!!
 
Va urez tuturor La multi ani !!!si fie ca anul ce vine sa ne aduca curse mai multe si mai frumoase............................

GolfuletzS 31-12-05 19:47

bafta si tie mouse :D ! :D

luca 31-12-05 19:49

Salut, la mine tocmai s-a pus masa, neamuri etc, eu mai lipsesc, am fugit revin...
La voi cum e? :lol:

blowwind 31-12-05 19:49

am iesit de la dush :D

GolfuletzS 31-12-05 19:52

la mine e destul; d bine sunt cu inca cativa facem grataru :D plm yo pe forum muzica mancare bautura

200SX 31-12-05 19:55

Rascolesc prin sifonier dupa tzoale, si cum ma hotarasc asupra tzinutei cum o zbughesc de acasa. Din pacate acolo nu o sa am net asa ca va doresc petrecere fumoasa in continuare alaturi de 4tuning si La Multi Ani !!!, ne auzim in 2006.


PS: se pare ca aicea petrecera e in toi ca forumul s-a matolit deja \"General Error / Could not obtain topic information\" sectiunea bazar e deja cu ginul in nas :D

DnI 31-12-05 20:00

LA MULTI ANI, 2006!

FARA NUMAR !! SUS PAHARU !!! :drunk:

Sa ne vedem cu bine si anul viitor.

La Multi Ani , Vali La Multi Ani, Gratzian !

Gabi 31-12-05 20:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"200SX\"
PS: se pare ca aicea petrecera e in toi ca forumul s-a matolit deja \"General Error / Could not obtain topic information\" sectiunea bazar e deja cu ginul in nas :D

O data-n an are si el voie :lol:

Pup toata lumea care a plecat la chef, da' si-a facut timp sa ureze 2, 3 cuvinte de bine pentru noul an!

La mine se pune masa :wink:

GolfuletzS 31-12-05 20:04

la mine sa incins petrecerea :D

luca 31-12-05 20:06

Deja am bagat felul 1 si a mers ca uns, astept sa iasa felu 2 de la cuptor :P si mai dau pe aici...avem si un invitat special Ballantines care si-a adus si vreo 2-3 amici...Distractie Placuta si La Multi Ani celor care nu mai pot intra pe net :wink:

peter 31-12-05 20:09

eu pana acuma am dat 3 beri pe gat..mai urmeaza..vin..sapanie..si altele..
:lol: :lol: ..Gabi cum te distrezi ?? :D....

GolfuletzS 31-12-05 20:11

frumosi prieteni ai :D


All times are GMT +2. The time now is 20:31.

- Copyright 2026 4Tuning