Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   intalnire pasionati car audio (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/110694-intalnire-pasionati-car-audio.html)

Radu_print 19-03-09 08:18

Re: intalnire pasionati car audio
 
numa daca facem harmalaie :d

mafiozzo 19-03-09 10:50

Re: intalnire pasionati car audio
 
eu acuma 2 seri am fost acolo cu niste preteni vreo 4 masini...am intrat mam intors umpic .. si am parcat si am vazut ca se uita urat portaru ala si l-am intrbat ca putem sta la o poveste ? o zis ca da .. da fara " deala" adica intoarceri si nah:))

RA_2fast4u 19-03-09 11:19

Re: intalnire pasionati car audio
 
Daca nu faci pe desteptu, si faci intoarcersi si nebunii pe acolo nu se leaga de tine nimeni.


Sper sa ajung si eu pe duminica seara, dar nu garantez ca o sa fiu plecat in weekend din cluj, dar cred ca o sa ajung pana la ora 20.

zeusrazvy 19-03-09 20:00

Re: intalnire pasionati car audio
 
nu stiu ce sa zic.. parcarea aia nu au cum sa o inchida ca nu e a lor lacul:) pe cealalta parte este oricum iesire deci nu vad problemele..:))ce pot sa faca? pana la 10 ai voie sa dai muzica cat te taie capu nu? dupa 10 nu e voie nu?

Lil' D 20-03-09 17:46

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by zeusrazvy (Post 2165046)
nu stiu ce sa zic.. parcarea aia nu au cum sa o inchida ca nu e a lor lacul:) pe cealalta parte este oricum iesire deci nu vad problemele..:))ce pot sa faca? pana la 10 ai voie sa dai muzica cat te taie capu nu? dupa 10 nu e voie nu?

Am avut "probleme" la o intalnire a membrilor 4tun, cica parcarea de langa lac e tot a mall-ului si dupa nush ce ora e inchisa.

RA_2fast4u 20-03-09 18:04

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by Lil' D (Post 2167888)
Am avut "probleme" la o intalnire a membrilor 4tun, cica parcarea de langa lac e tot a mall-ului si dupa nush ce ora e inchisa.

Pai am avut da nu te-a dat nimeni afara. ti-a zis numai sa stai cuminte si sa nu faci pe acolo raliuri, in rest no stress ;)

Nu sti si data trecuta la audio ca au venit la noi, am crezut ca sa ne faca scandal cand colo au venit sa ne intrebe daca nu stim sa pornim un matiz ramas fara baterie :))

Lil' D 20-03-09 23:01

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by RA_2fast4u (Post 2167949)
Pai am avut da nu te-a dat nimeni afara. ti-a zis numai sa stai cuminte si sa nu faci pe acolo raliuri, in rest no stress ;)

Nu sti si data trecuta la audio ca au venit la noi, am crezut ca sa ne faca scandal cand colo au venit sa ne intrebe daca nu stim sa pornim un matiz ramas fara baterie :))

Ziceam de treaba cand a aparut si politia :)

Da, tin minte in vara, cand ne-am strans 3 masini :P

bzsa 21-03-09 09:03

Re: intalnire pasionati car audio
 
stiti careva unde sau pe cineva care repara amplificatoare?

alexufo 22-03-09 03:40

Re: intalnire pasionati car audio
 
stiu eu acum:d vb azi la 4

mafiozzo 22-03-09 22:32

Re: intalnire pasionati car audio
 
ca de obicei.. se statea in grupuri la intalnire.. ca la oricare alta:|

alexufo 23-03-09 01:24

Re: intalnire pasionati car audio
 
noi am venit si ne-am adunat unde era lumea mai multa ..daca unii au decis sa stea separat poate sunt mai speciali ..nu stiu .. eu am apucat sa vorbesc aproape cu toti baietii si am si cunoscut cativa membrii 4tuning pe care inainte nu ii cunoasteam .
per ansamblu intalnirea a fost un succes :d ne vedem si data viitoare

BogdanWRC 23-03-09 02:34

Re: intalnire pasionati car audio
 
eu ce sa fac..daca nu am vrut sa cumpar decibeli am stat langa ai mei..dar dak a fost cineva interesat..i-am lasat sa vada..le-am explicat..am fost f politicos..cred eu..nush..poate nu e asa..oricum mie mi-a placut..si mi-a parut bine sa vad atatia pasionati de car audio...bafta in continuare

Lil' D 23-03-09 10:48

Re: intalnire pasionati car audio
 
Eu zic ca a fost ok per total. Mai rau putin cu frigul. Speram la mai multa caldura data viitoare ;)

mafiozzo 24-03-09 09:40

Re: intalnire pasionati car audio
 
oare ati ras cand nu o pornit 5-ul ?:))

Radu_print 24-03-09 10:27

Re: intalnire pasionati car audio
 
cred ca nu unul :p


All times are GMT +2. The time now is 21:13.

- Copyright 2026 4Tuning