![]() |
Re: intalnire pasionati car audio
numa daca facem harmalaie :d
|
Re: intalnire pasionati car audio
eu acuma 2 seri am fost acolo cu niste preteni vreo 4 masini...am intrat mam intors umpic .. si am parcat si am vazut ca se uita urat portaru ala si l-am intrbat ca putem sta la o poveste ? o zis ca da .. da fara " deala" adica intoarceri si nah:))
|
Re: intalnire pasionati car audio
Daca nu faci pe desteptu, si faci intoarcersi si nebunii pe acolo nu se leaga de tine nimeni.
Sper sa ajung si eu pe duminica seara, dar nu garantez ca o sa fiu plecat in weekend din cluj, dar cred ca o sa ajung pana la ora 20. |
Re: intalnire pasionati car audio
nu stiu ce sa zic.. parcarea aia nu au cum sa o inchida ca nu e a lor lacul:) pe cealalta parte este oricum iesire deci nu vad problemele..:))ce pot sa faca? pana la 10 ai voie sa dai muzica cat te taie capu nu? dupa 10 nu e voie nu?
|
Re: intalnire pasionati car audio
Quote:
|
Re: intalnire pasionati car audio
Quote:
Nu sti si data trecuta la audio ca au venit la noi, am crezut ca sa ne faca scandal cand colo au venit sa ne intrebe daca nu stim sa pornim un matiz ramas fara baterie :)) |
Re: intalnire pasionati car audio
Quote:
Da, tin minte in vara, cand ne-am strans 3 masini :P |
Re: intalnire pasionati car audio
stiti careva unde sau pe cineva care repara amplificatoare?
|
Re: intalnire pasionati car audio
stiu eu acum:d vb azi la 4
|
Re: intalnire pasionati car audio
ca de obicei.. se statea in grupuri la intalnire.. ca la oricare alta:|
|
Re: intalnire pasionati car audio
noi am venit si ne-am adunat unde era lumea mai multa ..daca unii au decis sa stea separat poate sunt mai speciali ..nu stiu .. eu am apucat sa vorbesc aproape cu toti baietii si am si cunoscut cativa membrii 4tuning pe care inainte nu ii cunoasteam .
per ansamblu intalnirea a fost un succes :d ne vedem si data viitoare |
Re: intalnire pasionati car audio
eu ce sa fac..daca nu am vrut sa cumpar decibeli am stat langa ai mei..dar dak a fost cineva interesat..i-am lasat sa vada..le-am explicat..am fost f politicos..cred eu..nush..poate nu e asa..oricum mie mi-a placut..si mi-a parut bine sa vad atatia pasionati de car audio...bafta in continuare
|
Re: intalnire pasionati car audio
Eu zic ca a fost ok per total. Mai rau putin cu frigul. Speram la mai multa caldura data viitoare ;)
|
Re: intalnire pasionati car audio
oare ati ras cand nu o pornit 5-ul ?:))
|
Re: intalnire pasionati car audio
cred ca nu unul :p
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:13. |
- Copyright 2026 4Tuning