![]() |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Schimbare de program:
Plecarea va avea loc sambata (nu duminica), drumul nu va fi plictisitor deoarece ne vom incalzi cu cateva sticle de RACHIU. Motivul: ASEARA AM PRIMIT NESHTE INFORMATZII DE LA O FATA BLONDA CA VOM AVEA DREPT GHID IN CRAIOVA CATEVA PRIETENE D`ALE EI ASA CA NU PUTEM REFUZA ACESTA OFERTA. IN PLUS VIATZA DE NOAPTE IN CLUBURI ESTE DEOSEBITA(INFORMATZIILE VIN DE LA ACEEASHI PERSOANA) ASA CA PROPUN PLECARE SAMBATA!!! CE PARERE AVETZI? BONUS: SUNCA SI CEAPA INCLUSE `BY SKAMA` GREITIS frate!!!!;) |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Eu nu cred k o sa pot veni de sambata. Eventual, daca nu sunt singurul in situatia asta, si se formeaza 2 grupuri, unii sa plece sambata iar alti duminica, anuntati si voi aici..
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
1 Attachment(s)
aaaaaaaaaa informatzie de ultima ora:
Ghidurile!!!! |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
deci sunt prezent garantat 1000%:lol:
powered by sunca,ceapa,platforma,urs turbat si multi nebuni!:twisted: |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
eu zic sa plecam de vineri sa ne obisnuim cu ghidurile......:lol: |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
fratzilor viata de noapte in craiova nu e chiar atat de roz;)
nu uitatzi ca sunt multi interlopi in zona aia....eu am stat cateva saptamani la craiova si sincer nu mi s-a parut grozav,in afara de un motel de la intrare pe stanga care avea piscina,teren de tenis,fotbal si ''fete'';) despre cluburi chiar nu stiu ce sa zic,decat sa nu va obositzi prea tare si a doua zi la start sa atzipitzi:) eu unul plec de duminica,sa se anuntze cei care merg sambata si cei care merg duminica sa stim cum facem;) |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
tot duminica vin si eu
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Nici noi nu mergem de sambata, deci este clar.
O sa facem doua grupuri. Cei care merg de sambata si cei care merg de duminica dimineata, unde repet, plecarea va avea loc la ora 6 de dimineata. Stabiliti-va de-acum care unde merge ca sa nu ajungeti sa mergeti singuri de nebuni pe drum sa va plictisiti. Umplem cateva masini si ne costa mai putin pe toti. Anunt pe aceasta cale si brigazile care pleaca duminica faptul ca trebuie sa fiti echipati corespunzator cu shunca, praz (doar mergem la olteni), usturoi, sandwich-uri, scaune pliante sa stam ca baietii veseli si bineinteles, sucuri si bautura, cafea si tzigari! :D |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
eu imi iau si seminte ca deh.... sint tigan si trebuie sa scuip cojili p-acolo...........
hai dicta la raceri astia ....:)) |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Taz-ule, sa luam bani maruntzi la noi s-o ardem in pariuri fratemeleu... ;)
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
boss boss , unde am si io un loc ? la autobuzu MCv mai e loc ? daca nu sunt prea indiscret :P
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Inca nu se stie clar cati suntem la MCV.
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Boss, Boss... il tractam,il impingem... vedem noi. Important e sa traga grav masina si sa poti sa te dai cu ea acolo...;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:09. |
- Copyright 2026 4Tuning