Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009 (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/108805-noul-chevrolet-spark-debuteaza-geneva-2009-a.html)

marius3030 30-06-09 12:59

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
daaa..chiar asa;este aproape 80% opel agila,dar fata de celalalt spark este destul

CorteZ_PKP 30-06-09 13:17

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
geniala masinutzaaa:x o vazusem intr-o revista,interiorul face toti banii!!

pitibraila 30-06-09 13:19

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
Copy AGILA :shock:

tothelimit 30-06-09 13:20

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
seamana dar mult mai reusit decat precedentul

BR-03-PMP 30-06-09 13:23

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
Parca arata mult mai bine fata de vechiul model:P:P:D

YGD-sef 30-06-09 13:25

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
arata bine pentru clasa lui!

foss 30-06-09 13:29

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
aduce cu opel agila vb ta Flippy20 dar urat mai este para o imitatieieftina

andyspic 30-06-09 13:48

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
masinuta e destul de frumoasa luand in considerare aspectul exterior si bordul dar cand ajungi la partea din fata cam lasa de dorit nu crede-ti??ma refer la desing (capota spoiler fata etc)

B3ST 30-06-09 14:00

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
oo pai pare fain

Acidburn 30-06-09 14:07

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
parca are bot de tir

matiz87 30-06-09 14:41

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
arata ok masina. este perfecta pentru oras consum mic si te strecori peste tot cu ea :P the future sounds`good

zku76 30-06-09 14:52

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
Super tare bordul !! defatp ceasurile :P

FantaZm 30-06-09 15:40

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
Tare ... au progresat ... dragut modelu

tigermotorsport 30-06-09 16:04

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
Interesanta plansa de bord. Ecranu de langa vitezometru e computer de bord sau navigatie?:-?

bmwowners 30-06-09 16:05

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
Oare doar mie mi se pare o tiganie??? Botul ala zici ca e Mercedes Sprinter stopurile spate zici ca sunt de la turci sau chinezi tigania aia de ecran cu turometru si etc e total aiurea acolo nu isi are locul daca era ca la Civic totul digital si frumos mai ziceam da asa e foarte aiurea. O masina cu mult sub ce se anunta!!!
Multa reclama pentru nimic!!!


All times are GMT +2. The time now is 15:03.

- Copyright 2026 4Tuning