![]() |
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
daaa..chiar asa;este aproape 80% opel agila,dar fata de celalalt spark este destul
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
geniala masinutzaaa:x o vazusem intr-o revista,interiorul face toti banii!!
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Copy AGILA :shock:
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
seamana dar mult mai reusit decat precedentul
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Parca arata mult mai bine fata de vechiul model:P:P:D
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
arata bine pentru clasa lui!
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
aduce cu opel agila vb ta Flippy20 dar urat mai este para o imitatieieftina
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
masinuta e destul de frumoasa luand in considerare aspectul exterior si bordul dar cand ajungi la partea din fata cam lasa de dorit nu crede-ti??ma refer la desing (capota spoiler fata etc)
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
oo pai pare fain
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
parca are bot de tir
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
arata ok masina. este perfecta pentru oras consum mic si te strecori peste tot cu ea :P the future sounds`good
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Super tare bordul !! defatp ceasurile :P
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Tare ... au progresat ... dragut modelu
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Interesanta plansa de bord. Ecranu de langa vitezometru e computer de bord sau navigatie?:-?
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Oare doar mie mi se pare o tiganie??? Botul ala zici ca e Mercedes Sprinter stopurile spate zici ca sunt de la turci sau chinezi tigania aia de ecran cu turometru si etc e total aiurea acolo nu isi are locul daca era ca la Civic totul digital si frumos mai ziceam da asa e foarte aiurea. O masina cu mult sub ce se anunta!!!
Multa reclama pentru nimic!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 15:03. |
- Copyright 2026 4Tuning