Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Cine-l stie PE ENIS ?? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/108488-stie-enis.html)

Psycho 09-02-09 19:51

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
Show Recent Messages (F3)

Gaby is using a different version of Yahoo! Messenger. Certain features may be unavailable.

Gaby: ce ma a murit enis sau faci misto
Gaby:
BUZZ!!!
BUZZ!!!
Catalin: da ma
Gaby: serioss
Catalin: l-au gasit cu spume la gura in tabacarie cica l-a sugrumat unu
Gaby: cum draq
Gaby: e cacat
Gaby: crima???
Catalin: plm .. cica era shaw alb la gura tot ..
Catalin: **** mea ..
Catalin: cica cu 2 - 3 zile inainte scuipase 2 fete
Catalin: si i-au pus astia gand rau
Gaby: e ccacat
Gaby: si ca si cum razbunare deaia
Gaby: plm
Gaby: cum la gasit
Catalin: da
Gaby: in lac
Gaby: sau acolo in parc
Catalin: in parc era in masina
Catalin: ...
Catalin: cica era shau .. vinetiu asa ..
Catalin: si alb tot la gura ..
Catalin: nu-mi venea sa cred ...
Gaby: mie nici acum numi vine
Catalin: asa e .. pacat .. era micut shaw
Catalin: chiar nu stiu de ce l-au sugrumat
Gaby: poate lau otravit
Gaby: sau avea urme
Gaby: de strangulare
Catalin: posibil .. tot ce e posibil stai ca iti dau sa vezi ce ziceau astia pe forum de el ...
Gaby: dami
Catalin: il stii si tu .. sigur ai dat mana cu el ..
Catalin: cel putin odata
Gaby: da ma ma cunosc cu el
Gaby: cum draq nu o ardea prin cart pe la noi
Catalin: pai toti il stiam
Catalin: normal
Catalin: ia uite aici
Catalin: https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/108488-stie-enis.html

EaGle 09-02-09 19:55

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
fOcs*:
fOcs*: atunci cred k o sa mor de inima
fOcs*: daca imi lua unu azi pulsu
fOcs*: cand am auzit`o prima data
fOcs*: vai de pm ziceai ca sunt in razboi
fOcs*: )
Fabi: ..in razboi
fOcs*: ))
Fabi: c***e...ai auzit ca a murit Enis ?
fOcs*: cine?
Fabi: Enis tata...era pilot de Formula 1 acum ceva ani buni...concura cu Senna si cu astia...a murit mancat de un caine cica...auzi tu...
Fabi: am vazut
Fabi: la tv
Fabi: un pic
Fabi: dar erau
Fabi: cenzurate pozele
Fabi: il stii cum arata?
Fabi: adica cand era viu
fOcs*: frate nu le am cu aste formula 1
fOcs*: nu mi`a placut niciodata ca si sport
fOcs*:
fOcs*: Dumnezeu sa`l ierte dar habar n`am cine e
Fabi: aha...oricum a fost un om tare..inalt...om cu cap
fOcs*: pm asta e mai avem si deastea
Fabi: da..
Fabi: acum
Fabi: ai sa ma bati)
fOcs*: dc?
fOcs*:
Fabi: imd
fOcs*: deci dute`n **** mea daca ai facut
Fabi: https://forum.4tuning.ro/showthread.p...09#post2049809 watch out)
fOcs*: vreo poza deaia
fOcs*: nebunie
Fabi: neah:)))))))

Psycho 09-02-09 19:55

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
Show Recent Messages (F3)

Dop`u . appears to be offline and will receive your messages after signing in.

Dop`u .: ce ma? enis? tipul cu cielo?
Catalin: da
Catalin: cica l-au gasit in tabacarie cu spume la gura alb tot ...
Dop`u .: cum frate?
Catalin: cred ca cica l-au sugrumat
Dop`u .: adica l-a omorat cineva?
Catalin: da .. cica l-au gasit sugrumat
Catalin: era alb la gura shaw
Dop`u .: si ce e tabacaria?
Catalin: e un lac la noi unde se mai strange lumea
Catalin: cica l-au gasit sugrumat
Catalin: asa si cica avea urme pe el .. ca cica l-au strans tare puii mei ..
Dop`u .:
Catalin: asta e ..
Catalin: cica scuipase doua tipa
Catalin: inainte cu o zii doua
Catalin: si cica de acolo i se trage
Catalin: ...
Catalin: hai ca ies .. intra si tu pe forum si lasa 2 - 3 cuvinte acolo de condoleantze pe thread
Catalin: ca i-am facut thread special
Catalin: https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=108488

trbuie sa ies ca mai continuam .. bafta copii ;)

scturoag 09-02-09 20:01

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
Da mah .. dar intrebatii mai multe intrebari ... spuneti-le ca a dat mana cu enis , ca a vrut sa-l pupe pe frunte .. etc ... treburi d'astea:)))

wu_vladutz 09-02-09 20:27

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
Nu sunteti sanatosi ! :):) Deci e prea tare faza cu ENIS :)

26WRC 09-02-09 20:48

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
am incercat si eu:):lol: fucking funny:lol:)

grasu':care enis mah?
NSL_26WRC™: da ma
NSL_26WRC™: ala sk8ar
grasu': infine
grasu': ce a patit?
NSL_26WRC™: venea el prin rockoteca
NSL_26WRC™: da dea noroc cu noi..
NSL_26WRC™: sigur il stii
grasu': decii
NSL_26WRC™: da ma
NSL_26WRC™: l'au gasit sugrumat iin parc wa...
NSL_26WRC™: taiat la gat
NSL_26WRC™: il stii ma
grasu':sa-mi bag ****..
NSL_26WRC™: era scund
grasu':najpa
NSL_26WRC™: kel
NSL_26WRC™: statea cu ala inalt
NSL_26WRC™: bogyy
NSL_26WRC™: da ma
grasu': aaaaaaaaaaaaa
grasu': omg
grasu': pe bune???
NSL_26WRC™: l'au mielit..
NSL_26WRC™: cica avea datorii
NSL_26WRC™: se droga
NSL_26WRC™: scuipa ma
NSL_26WRC™: avea un tc
NSL_26WRC™: tic*
NSL_26WRC™: **** mea
NSL_26WRC™: l'au omorat..
NSL_26WRC™: l'au gasit taiat la gat..
NSL_26WRC™: cu spume la gura
grasu': najpa
NSL_26WRC™: sgur il stii din vedere
grasu': da ma il stiu
NSL_26WRC™: mic creol
NSL_26WRC™: cu par pe ceafa
grasu': d ai l stiuuuu
grasu': gataaa
NSL_26WRC™: scuipa mult ma..
NSL_26WRC™: mai ales pe fete
NSL_26WRC™: in fata
NSL_26WRC™: ..
grasu': parca
grasu' has signed out. (09.02.2009 21:40)




NSL_26WRC™: ma
angel angel: zi
NSL_26WRC™: ai auzit ce a patit enis>??
NSL_26WRC™: ala sk8tar
angel angel: enis?
NSL_26WRC™: da ma
NSL_26WRC™: nu'l stii pe unu enis??
NSL_26WRC™: sk8ar
angel angel: poate din vedere
NSL_26WRC™: umbla cu bogy cu astia...
NSL_26WRC™: mic
NSL_26WRC™: creol
NSL_26WRC™: kel era
NSL_26WRC™: man
NSL_26WRC™: l'au gasit in seara asta la hotel in spate
NSL_26WRC™: sugrumat
NSL_26WRC™: taiat tot
NSL_26WRC™: cu spume la gura
NSL_26WRC™: sigur il stii
NSL_26WRC™: venea in rocjoteca
NSL_26WRC™: dadea oroc
NSL_26WRC™: noroc*
angel angel: dami un hi5
angel angel: sau o poza
NSL_26WRC™: n'am de unde
NSL_26WRC™: mi'e rusine
NSL_26WRC™: a murit omu..
angel angel: hai frate
angel angel: cas curios
NSL_26WRC™: il stii ma
NSL_26WRC™: pe enis
NSL_26WRC™: ti'am zis
NSL_26WRC™: era prietenos
NSL_26WRC™: avea un tic
NSL_26WRC™: scuipa
angel angel: tu razi de mine?
NSL_26WRC™:
NSL_26WRC™: )))

morpheusmaster 09-02-09 20:48

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
Constantinescu Andrei: cine ma?
Constantinescu Andrei: Elis? Armeanca?
I: nu ma, ENIS
I: il stii?
I: tipu ala care cand venea la facultate dadea noroc cu noi toti si la vennire si la plecare....
Constantinescu Andrei: nu cred ca il stiu frate ca nu am venit mai deloc la fac dupa cate stii
I: cik a murit fraieru as noapte
Constantinescu Andrei: ba esti nebun? tu vb. serios?
I: la culcat o tipa pe veci...saracu...cum era pe asfalt cu spume la gura
Constantinescu Andrei: cum plm a facut accident?
Constantinescu Andrei: ce s-a intamplat?
I: a dat si la pro tv cu moartea lui enis
I: mergea enis pe la romana...si cand sa treaca strada acolo la Mac...sa intre in Mac...a dat tipa peste el si la calcat pe cap
I: frate ce belea era baietasu
I: eu tot nu cred ca a murit, sigur e inventata faza...
I: cand mai venea se aseza langa mine si Frank si ne povestea fraieru cum scuipa fetele cand il inervau
I: cum il inervau...stuchi pe fata
Constantinescu Andrei: ba cine plm a fost asta??
I: coleg cu noi ma
I: frate...cik cand a venit politia...
I: zacea fraieru intis pe asfalt...avea spume la gura...
I: stai ca poate il stii daca til descriu
I: chel, musculos...asa vanjos...
I: avea capu asa mai mare....si chel chel...
Constantinescu Andrei: **** mea frate nu l-am vazut
I: man
Constantinescu Andrei: zui
I: facem si noi o treaba mergem la inmormantare?
I: ar fi frumos...
I: ne interesam de la baiatu care mia zis de moartea lui Enis...si dupa...poate ne adunam toti
I: punem mana pe sicriu...pupati pe enis...
Constantinescu Andrei: ma ce plm ai?
I: nimic frate
I: doar ca ma lasat masca faza
I: era baiat de treaba
I: deadeam mana cu el in fiecare dimineata
I: era de treaba omu
Constantinescu Andrei: frate ai nr meu de telefon da?
I: park da...
Constantinescu Andrei: daca vrei ceva plm alea alea, sun-ma
I: adica alea alea?
Constantinescu Andrei: eo me cam grabesc acuma ca tre sa ies p-afara
Constantinescu Andrei: adk daca vrei sa vin la inmormantare cand o fii
I: ba tu ai merge?
Constantinescu Andrei: da de ce nu...
Constantinescu Andrei: daca ne strangem cativa din grupa vin si eo

Si dupa a aflat de Enis...

morpheusmaster 09-02-09 21:13

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
Clar fetele is cele mai receptive =)) vin si eu cu 1

I: app, il stii pe Enis?
Vasilica: nu
I: de la A...dar cu 1 an mai mic ca noi
I: trebuie sa il stii
I: radeam cu baietii de el
I: Enis Penis ii spuneam si se inerva si facea urat
Vasilica: hmmm
I: tip inaltut asa si chel...si cu mult par pe picioare
Vasilica: am vaz ca ai dat un mass
I: remember?
Vasilica: ce a patit?
Vasilica: nu nu-l stiu
Vasilica: ai o poza?
I: am...da's...km porno...
I: nu cred ca vrei s vezi
I: pai cica a murit de supradoza...
Vasilica: eh lasa
Vasilica: a murit?
I: da...
Vasilica: da poza sa vad si eu
I: ce?
I: cum a murit?
Vasilica: sa vad cine era
I: nu am...
Vasilica: ai zis ca ai dar sunt cam
I: lau gasit culcat in pat...cu spume la gura dimineata...
I: ei...nu sunt ipostazele...prea vizionabile
I: scuipa niste fete in poza...
Vasilica: eee
I: cam diliu baietzasu
Vasilica: lasa ca am vazut mai rau
Vasilica: serios da-mi
Vasilica: taie o bucatica din ea
Vasilica: cu fatza daca nu
I: alea lau luat in brate sa il pupe si prostu era asa inervat atunci lea scuipat...
Vasilica: de morti numai de bn...
I: tre sa il sti...mai venea si dadea noroc cu noi cand eram la sport...
Vasilica: pai daca nu imi dai poza
I: nu pot...
I: iam zis ca nu le dau
I: iam promis...is de la 1 show...
I: acu saracu e mort
I: si vede
I: serios k ma abtin...
I: cum drq sa mori de supradoza...
Vasilica: bn
Vasilica: pfff
I: Idiot chelu...
I: nu imi vine sa cred
Vasilica: deci se purtau drogurile si la rv...
I: era a 12a acuma...destul de maricel...pana mea...
I: vad ca da...
Vasilica: la a 12-a cat?
I: A
Vasilica: pai clar ca tb sa-l stiu
Vasilica: da numele care era?
I: nu stiu
I: Enis cred
I: k faceam noi misto de el enis Penis
Vasilica: saracul... anturajul asta
I: da...
Vasilica: pai tu ziceai in mass ceva de spital
I: da...
Vasilica: l-au si internat?
I: sa mergem la spital
Vasilica: sau l-au gasit mort?
I: pai cineva mia zis ca lau dus la spital
I: ca facea spume la gura
I: nasol...
I: si acolo a murit
I: imediat...
Vasilica: tragic...
I: era mai mult mort cand lau gasit
I: iti dai seama ce nasol...k a murit fraieru in spital...acuim ii fac si autopsie
I: il taie pe Enis...

----
esti dus
vezi sa nu postezi
ca imi apare naibii numele
I: dada
I: oricum
I: nu iti pun numele
A: asa sa faci
A: ba tu ai scris inervat
A: acolo trebuia sa ma prind
I: km...da
a: dar am citit repede
a: la naiba
a: deci pls sa nu pui conversatia
a: adica numele
a: zi-mi vasilica

Asa ca o sa ii spunem Vasilica =))

scturoag 09-02-09 21:28

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
e tare faza cu : zimi vasilica =)))))))

ct11lyv 09-02-09 21:32

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
asa osteni mei :))) sa fie faimos "enis" asta :)) oricum suntem mandri de el :)

trafy-vr6 09-02-09 21:47

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
GPL `: care enis ma?
BUZZ!!!
Trafy "VL88NFS": enis ala ma
Trafy "VL88NFS": avea un toledo
Trafy "VL88NFS": a venit odata la o intalnire...
GPL `: nu stu
GPL `: ce pati?
Trafy "VL88NFS": l`au gasit astia de la bloc cu spume la gura la vfm in parcare...
Trafy "VL88NFS": cica l`au sugrumat unii
GPL `:
GPL `: si muri ?
Trafy "VL88NFS": nu il sti?
GPL `: nu ma
GPL `:
Trafy "VL88NFS": ai dat si mana cu el atunci
GPL `: cand ma
GPL `: toledo ala verde ma?
Trafy "VL88NFS": era mai chel..
Trafy "VL88NFS": rosu
GPL `: nu stu



GPL = IONUT-GBP:))

scturoag 09-02-09 21:54

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
Mahh .. cand mai prostitzi pe vreunu ... trageti-l mai mult de limba .. intrati in detalii sa radem si noi .. asha 2 vorbe .. l-ai vazut pe enis .. nu nu l-am vazut .. bine . pa .. nu e nimic interesant , incercati sa intrati in detalii , spuneti tot felu' de tampeniii de genu: sa mergem la inmormantarea lui sa ii tii mana pe cap si sa spui o rugaciune .. ca asha se face .... etc... :)) caterinca de asta =))))

trafy-vr6 09-02-09 22:18

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
}}}Bubu {{{: cine mai muri ma
Trafy "VL88NFS": unu de sta la Cati si Sile ---> pentru cei ce nu stiu e magazin:)
}}}Bubu {{{: accident...?
Trafy "VL88NFS": nuu
Trafy "VL88NFS": l`au omorat unii in parcare la Hidrocentrale
}}}Bubu {{{: ce ai ma?
Trafy "VL88NFS": da ma,,..
Trafy "VL88NFS": cica a scupiat pe unele care ieseau de la scoala de la energetic azi pe la 11
Trafy "VL88NFS": si acuma 2 ore l`au gasit unii cu spume la gura
}}}Bubu {{{: otravit ? era tanar?
Trafy "VL88NFS": nu otravit, l`au strans de gat
Trafy "VL88NFS": da..20 de ani
}}}Bubu {{{: ppf.... ce idioti j pe pamantu asta
Trafy "VL88NFS": da ma....
Trafy "VL88NFS": il sti sigur
Trafy "VL88NFS": era unu mai creol , se tundea mereu la 0..defapt chel si avea putin par la ceafa...
}}}Bubu {{{: mai bine il bat eau draq....cum ma sa ii iei viatza la un om....pai sa aflat cine la omorat
}}}Bubu {{{: pe unde in Cati statea ?
Trafy "VL88NFS": hmm peste strada de cati..blocu ala de are farmacie pe colt
}}}Bubu {{{: sa gasit cine la omorat?
Trafy "VL88NFS": daca acum cateva ore l`au gasit omorat...inca nu..
Trafy "VL88NFS": vi la innmormantare maine?
Trafy "VL88NFS": spui si tu o rugaciune pt el.. il jelesti ceva...
}}}Bubu {{{: am treba
Trafy "VL88NFS": ok..poate il cunosteai...si cand vei afla va fi prea tarziu
}}}Bubu {{{: ai ma poza cu el
}}}Bubu {{{: lasa te duci j pt mine ii iei o lumanare j iti dau eu banii...
Trafy "VL88NFS": nu am poze....
Trafy "VL88NFS": o sa`l vezi maine ca trecem prin fata scolii tale
Trafy "VL88NFS": lumanarea sa fie daia ieftina sau daia parfumata?
}}}Bubu {{{: parfumata....
}}}Bubu {{{: hai k vin o data la u k`ti dau 1 leu
Trafy "VL88NFS": asa. sa aiba parfum pe lumea cealalta...neagra sau ce culoare?
Trafy "VL88NFS": ma gandesc ca neagra ar fi bine...ca era creol asa...si era si facut...adica musculos si mare...
}}}Bubu {{{: nu stiu decare te lasa pe tn inima....j ma suni k imi zici cat ai dat pe ea sa`ti dau banii dupaia



Bubu = fata:)

B 52 AEV 09-02-09 22:19

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
chestia asta incepe sa ia amploare ... pt ca de fiecare data cand si`o ia unu ... simte nevoia sa i`o faca si el cuiva ... si tot asa se extinde .... lasa ca e bine:))

morpheusmaster 09-02-09 22:22

Re: Cine-l stie PE ENIS ??
 
Mie nu mia facuto ala de intentiona :)) am avut asa un spirit...si iam zis care enis ba? enis penis? :)) si pana aici ia fost :D...sefu' a postat si aici...confirma ca nu ma dau erou gratuit D...dar cam asa e...cine o ia...prefera sa o dea mai departe :D (ca sa nu se simta el singurul "fraier"...deci am pus ghilimele ;) )

Haideti sa ducem treaba la next level...deja is aceleasi dume la 100 oameni...;) hai reinventam :D...facem pool :))


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning