![]() |
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Show Recent Messages (F3)
Gaby is using a different version of Yahoo! Messenger. Certain features may be unavailable. Gaby: ce ma a murit enis sau faci misto Gaby: BUZZ!!! BUZZ!!! Catalin: da ma Gaby: serioss Catalin: l-au gasit cu spume la gura in tabacarie cica l-a sugrumat unu Gaby: cum draq Gaby: e cacat Gaby: crima??? Catalin: plm .. cica era shaw alb la gura tot .. Catalin: **** mea .. Catalin: cica cu 2 - 3 zile inainte scuipase 2 fete Catalin: si i-au pus astia gand rau Gaby: e ccacat Gaby: si ca si cum razbunare deaia Gaby: plm Gaby: cum la gasit Catalin: da Gaby: in lac Gaby: sau acolo in parc Catalin: in parc era in masina Catalin: ... Catalin: cica era shau .. vinetiu asa .. Catalin: si alb tot la gura .. Catalin: nu-mi venea sa cred ... Gaby: mie nici acum numi vine Catalin: asa e .. pacat .. era micut shaw Catalin: chiar nu stiu de ce l-au sugrumat Gaby: poate lau otravit Gaby: sau avea urme Gaby: de strangulare Catalin: posibil .. tot ce e posibil stai ca iti dau sa vezi ce ziceau astia pe forum de el ... Gaby: dami Catalin: il stii si tu .. sigur ai dat mana cu el .. Catalin: cel putin odata Gaby: da ma ma cunosc cu el Gaby: cum draq nu o ardea prin cart pe la noi Catalin: pai toti il stiam Catalin: normal Catalin: ia uite aici Catalin: https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/108488-stie-enis.html |
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
fOcs*:
fOcs*: atunci cred k o sa mor de inima fOcs*: daca imi lua unu azi pulsu fOcs*: cand am auzit`o prima data fOcs*: vai de pm ziceai ca sunt in razboi fOcs*: ) Fabi: ..in razboi fOcs*: )) Fabi: c***e...ai auzit ca a murit Enis ? fOcs*: cine? Fabi: Enis tata...era pilot de Formula 1 acum ceva ani buni...concura cu Senna si cu astia...a murit mancat de un caine cica...auzi tu... Fabi: am vazut Fabi: la tv Fabi: un pic Fabi: dar erau Fabi: cenzurate pozele Fabi: il stii cum arata? Fabi: adica cand era viu fOcs*: frate nu le am cu aste formula 1 fOcs*: nu mi`a placut niciodata ca si sport fOcs*: fOcs*: Dumnezeu sa`l ierte dar habar n`am cine e Fabi: aha...oricum a fost un om tare..inalt...om cu cap fOcs*: pm asta e mai avem si deastea Fabi: da.. Fabi: acum Fabi: ai sa ma bati) fOcs*: dc? fOcs*: Fabi: imd fOcs*: deci dute`n **** mea daca ai facut Fabi: https://forum.4tuning.ro/showthread.p...09#post2049809 watch out) fOcs*: vreo poza deaia fOcs*: nebunie Fabi: neah:))))))) |
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Show Recent Messages (F3)
Dop`u . appears to be offline and will receive your messages after signing in. Dop`u .: ce ma? enis? tipul cu cielo? Catalin: da Catalin: cica l-au gasit in tabacarie cu spume la gura alb tot ... Dop`u .: cum frate? Catalin: cred ca cica l-au sugrumat Dop`u .: adica l-a omorat cineva? Catalin: da .. cica l-au gasit sugrumat Catalin: era alb la gura shaw Dop`u .: si ce e tabacaria? Catalin: e un lac la noi unde se mai strange lumea Catalin: cica l-au gasit sugrumat Catalin: asa si cica avea urme pe el .. ca cica l-au strans tare puii mei .. Dop`u .: Catalin: asta e .. Catalin: cica scuipase doua tipa Catalin: inainte cu o zii doua Catalin: si cica de acolo i se trage Catalin: ... Catalin: hai ca ies .. intra si tu pe forum si lasa 2 - 3 cuvinte acolo de condoleantze pe thread Catalin: ca i-am facut thread special Catalin: https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=108488 trbuie sa ies ca mai continuam .. bafta copii ;) |
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Da mah .. dar intrebatii mai multe intrebari ... spuneti-le ca a dat mana cu enis , ca a vrut sa-l pupe pe frunte .. etc ... treburi d'astea:)))
|
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Nu sunteti sanatosi ! :):) Deci e prea tare faza cu ENIS :)
|
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
am incercat si eu:):lol: fucking funny:lol:)
grasu':care enis mah? NSL_26WRC™: da ma NSL_26WRC™: ala sk8ar grasu': infine grasu': ce a patit? NSL_26WRC™: venea el prin rockoteca NSL_26WRC™: da dea noroc cu noi.. NSL_26WRC™: sigur il stii grasu': decii NSL_26WRC™: da ma NSL_26WRC™: l'au gasit sugrumat iin parc wa... NSL_26WRC™: taiat la gat NSL_26WRC™: il stii ma grasu':sa-mi bag ****.. NSL_26WRC™: era scund grasu':najpa NSL_26WRC™: kel NSL_26WRC™: statea cu ala inalt NSL_26WRC™: bogyy NSL_26WRC™: da ma grasu': aaaaaaaaaaaaa grasu': omg grasu': pe bune??? NSL_26WRC™: l'au mielit.. NSL_26WRC™: cica avea datorii NSL_26WRC™: se droga NSL_26WRC™: scuipa ma NSL_26WRC™: avea un tc NSL_26WRC™: tic* NSL_26WRC™: **** mea NSL_26WRC™: l'au omorat.. NSL_26WRC™: l'au gasit taiat la gat.. NSL_26WRC™: cu spume la gura grasu': najpa NSL_26WRC™: sgur il stii din vedere grasu': da ma il stiu NSL_26WRC™: mic creol NSL_26WRC™: cu par pe ceafa grasu': d ai l stiuuuu grasu': gataaa NSL_26WRC™: scuipa mult ma.. NSL_26WRC™: mai ales pe fete NSL_26WRC™: in fata NSL_26WRC™: .. grasu': parca grasu' has signed out. (09.02.2009 21:40) NSL_26WRC™: ma angel angel: zi NSL_26WRC™: ai auzit ce a patit enis>?? NSL_26WRC™: ala sk8tar angel angel: enis? NSL_26WRC™: da ma NSL_26WRC™: nu'l stii pe unu enis?? NSL_26WRC™: sk8ar angel angel: poate din vedere NSL_26WRC™: umbla cu bogy cu astia... NSL_26WRC™: mic NSL_26WRC™: creol NSL_26WRC™: kel era NSL_26WRC™: man NSL_26WRC™: l'au gasit in seara asta la hotel in spate NSL_26WRC™: sugrumat NSL_26WRC™: taiat tot NSL_26WRC™: cu spume la gura NSL_26WRC™: sigur il stii NSL_26WRC™: venea in rocjoteca NSL_26WRC™: dadea oroc NSL_26WRC™: noroc* angel angel: dami un hi5 angel angel: sau o poza NSL_26WRC™: n'am de unde NSL_26WRC™: mi'e rusine NSL_26WRC™: a murit omu.. angel angel: hai frate angel angel: cas curios NSL_26WRC™: il stii ma NSL_26WRC™: pe enis NSL_26WRC™: ti'am zis NSL_26WRC™: era prietenos NSL_26WRC™: avea un tic NSL_26WRC™: scuipa angel angel: tu razi de mine? NSL_26WRC™: NSL_26WRC™: ))) |
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Constantinescu Andrei: cine ma?
Constantinescu Andrei: Elis? Armeanca? I: nu ma, ENIS I: il stii? I: tipu ala care cand venea la facultate dadea noroc cu noi toti si la vennire si la plecare.... Constantinescu Andrei: nu cred ca il stiu frate ca nu am venit mai deloc la fac dupa cate stii I: cik a murit fraieru as noapte Constantinescu Andrei: ba esti nebun? tu vb. serios? I: la culcat o tipa pe veci...saracu...cum era pe asfalt cu spume la gura Constantinescu Andrei: cum plm a facut accident? Constantinescu Andrei: ce s-a intamplat? I: a dat si la pro tv cu moartea lui enis I: mergea enis pe la romana...si cand sa treaca strada acolo la Mac...sa intre in Mac...a dat tipa peste el si la calcat pe cap I: frate ce belea era baietasu I: eu tot nu cred ca a murit, sigur e inventata faza... I: cand mai venea se aseza langa mine si Frank si ne povestea fraieru cum scuipa fetele cand il inervau I: cum il inervau...stuchi pe fata Constantinescu Andrei: ba cine plm a fost asta?? I: coleg cu noi ma I: frate...cik cand a venit politia... I: zacea fraieru intis pe asfalt...avea spume la gura... I: stai ca poate il stii daca til descriu I: chel, musculos...asa vanjos... I: avea capu asa mai mare....si chel chel... Constantinescu Andrei: **** mea frate nu l-am vazut I: man Constantinescu Andrei: zui I: facem si noi o treaba mergem la inmormantare? I: ar fi frumos... I: ne interesam de la baiatu care mia zis de moartea lui Enis...si dupa...poate ne adunam toti I: punem mana pe sicriu...pupati pe enis... Constantinescu Andrei: ma ce plm ai? I: nimic frate I: doar ca ma lasat masca faza I: era baiat de treaba I: deadeam mana cu el in fiecare dimineata I: era de treaba omu Constantinescu Andrei: frate ai nr meu de telefon da? I: park da... Constantinescu Andrei: daca vrei ceva plm alea alea, sun-ma I: adica alea alea? Constantinescu Andrei: eo me cam grabesc acuma ca tre sa ies p-afara Constantinescu Andrei: adk daca vrei sa vin la inmormantare cand o fii I: ba tu ai merge? Constantinescu Andrei: da de ce nu... Constantinescu Andrei: daca ne strangem cativa din grupa vin si eo Si dupa a aflat de Enis... |
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Clar fetele is cele mai receptive =)) vin si eu cu 1
I: app, il stii pe Enis? Vasilica: nu I: de la A...dar cu 1 an mai mic ca noi I: trebuie sa il stii I: radeam cu baietii de el I: Enis Penis ii spuneam si se inerva si facea urat Vasilica: hmmm I: tip inaltut asa si chel...si cu mult par pe picioare Vasilica: am vaz ca ai dat un mass I: remember? Vasilica: ce a patit? Vasilica: nu nu-l stiu Vasilica: ai o poza? I: am...da's...km porno... I: nu cred ca vrei s vezi I: pai cica a murit de supradoza... Vasilica: eh lasa Vasilica: a murit? I: da... Vasilica: da poza sa vad si eu I: ce? I: cum a murit? Vasilica: sa vad cine era I: nu am... Vasilica: ai zis ca ai dar sunt cam I: lau gasit culcat in pat...cu spume la gura dimineata... I: ei...nu sunt ipostazele...prea vizionabile I: scuipa niste fete in poza... Vasilica: eee I: cam diliu baietzasu Vasilica: lasa ca am vazut mai rau Vasilica: serios da-mi Vasilica: taie o bucatica din ea Vasilica: cu fatza daca nu I: alea lau luat in brate sa il pupe si prostu era asa inervat atunci lea scuipat... Vasilica: de morti numai de bn... I: tre sa il sti...mai venea si dadea noroc cu noi cand eram la sport... Vasilica: pai daca nu imi dai poza I: nu pot... I: iam zis ca nu le dau I: iam promis...is de la 1 show... I: acu saracu e mort I: si vede I: serios k ma abtin... I: cum drq sa mori de supradoza... Vasilica: bn Vasilica: pfff I: Idiot chelu... I: nu imi vine sa cred Vasilica: deci se purtau drogurile si la rv... I: era a 12a acuma...destul de maricel...pana mea... I: vad ca da... Vasilica: la a 12-a cat? I: A Vasilica: pai clar ca tb sa-l stiu Vasilica: da numele care era? I: nu stiu I: Enis cred I: k faceam noi misto de el enis Penis Vasilica: saracul... anturajul asta I: da... Vasilica: pai tu ziceai in mass ceva de spital I: da... Vasilica: l-au si internat? I: sa mergem la spital Vasilica: sau l-au gasit mort? I: pai cineva mia zis ca lau dus la spital I: ca facea spume la gura I: nasol... I: si acolo a murit I: imediat... Vasilica: tragic... I: era mai mult mort cand lau gasit I: iti dai seama ce nasol...k a murit fraieru in spital...acuim ii fac si autopsie I: il taie pe Enis... ---- esti dus vezi sa nu postezi ca imi apare naibii numele I: dada I: oricum I: nu iti pun numele A: asa sa faci A: ba tu ai scris inervat A: acolo trebuia sa ma prind I: km...da a: dar am citit repede a: la naiba a: deci pls sa nu pui conversatia a: adica numele a: zi-mi vasilica Asa ca o sa ii spunem Vasilica =)) |
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
e tare faza cu : zimi vasilica =)))))))
|
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
asa osteni mei :))) sa fie faimos "enis" asta :)) oricum suntem mandri de el :)
|
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
GPL `: care enis ma?
BUZZ!!! Trafy "VL88NFS": enis ala ma Trafy "VL88NFS": avea un toledo Trafy "VL88NFS": a venit odata la o intalnire... GPL `: nu stu GPL `: ce pati? Trafy "VL88NFS": l`au gasit astia de la bloc cu spume la gura la vfm in parcare... Trafy "VL88NFS": cica l`au sugrumat unii GPL `: GPL `: si muri ? Trafy "VL88NFS": nu il sti? GPL `: nu ma GPL `: Trafy "VL88NFS": ai dat si mana cu el atunci GPL `: cand ma GPL `: toledo ala verde ma? Trafy "VL88NFS": era mai chel.. Trafy "VL88NFS": rosu GPL `: nu stu GPL = IONUT-GBP:)) |
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Mahh .. cand mai prostitzi pe vreunu ... trageti-l mai mult de limba .. intrati in detalii sa radem si noi .. asha 2 vorbe .. l-ai vazut pe enis .. nu nu l-am vazut .. bine . pa .. nu e nimic interesant , incercati sa intrati in detalii , spuneti tot felu' de tampeniii de genu: sa mergem la inmormantarea lui sa ii tii mana pe cap si sa spui o rugaciune .. ca asha se face .... etc... :)) caterinca de asta =))))
|
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
}}}Bubu {{{: cine mai muri ma
Trafy "VL88NFS": unu de sta la Cati si Sile ---> pentru cei ce nu stiu e magazin:) }}}Bubu {{{: accident...? Trafy "VL88NFS": nuu Trafy "VL88NFS": l`au omorat unii in parcare la Hidrocentrale }}}Bubu {{{: ce ai ma? Trafy "VL88NFS": da ma,,.. Trafy "VL88NFS": cica a scupiat pe unele care ieseau de la scoala de la energetic azi pe la 11 Trafy "VL88NFS": si acuma 2 ore l`au gasit unii cu spume la gura }}}Bubu {{{: otravit ? era tanar? Trafy "VL88NFS": nu otravit, l`au strans de gat Trafy "VL88NFS": da..20 de ani }}}Bubu {{{: ppf.... ce idioti j pe pamantu asta Trafy "VL88NFS": da ma.... Trafy "VL88NFS": il sti sigur Trafy "VL88NFS": era unu mai creol , se tundea mereu la 0..defapt chel si avea putin par la ceafa... }}}Bubu {{{: mai bine il bat eau draq....cum ma sa ii iei viatza la un om....pai sa aflat cine la omorat }}}Bubu {{{: pe unde in Cati statea ? Trafy "VL88NFS": hmm peste strada de cati..blocu ala de are farmacie pe colt }}}Bubu {{{: sa gasit cine la omorat? Trafy "VL88NFS": daca acum cateva ore l`au gasit omorat...inca nu.. Trafy "VL88NFS": vi la innmormantare maine? Trafy "VL88NFS": spui si tu o rugaciune pt el.. il jelesti ceva... }}}Bubu {{{: am treba Trafy "VL88NFS": ok..poate il cunosteai...si cand vei afla va fi prea tarziu }}}Bubu {{{: ai ma poza cu el }}}Bubu {{{: lasa te duci j pt mine ii iei o lumanare j iti dau eu banii... Trafy "VL88NFS": nu am poze.... Trafy "VL88NFS": o sa`l vezi maine ca trecem prin fata scolii tale Trafy "VL88NFS": lumanarea sa fie daia ieftina sau daia parfumata? }}}Bubu {{{: parfumata.... }}}Bubu {{{: hai k vin o data la u k`ti dau 1 leu Trafy "VL88NFS": asa. sa aiba parfum pe lumea cealalta...neagra sau ce culoare? Trafy "VL88NFS": ma gandesc ca neagra ar fi bine...ca era creol asa...si era si facut...adica musculos si mare... }}}Bubu {{{: nu stiu decare te lasa pe tn inima....j ma suni k imi zici cat ai dat pe ea sa`ti dau banii dupaia Bubu = fata:) |
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
chestia asta incepe sa ia amploare ... pt ca de fiecare data cand si`o ia unu ... simte nevoia sa i`o faca si el cuiva ... si tot asa se extinde .... lasa ca e bine:))
|
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Mie nu mia facuto ala de intentiona :)) am avut asa un spirit...si iam zis care enis ba? enis penis? :)) si pana aici ia fost :D...sefu' a postat si aici...confirma ca nu ma dau erou gratuit D...dar cam asa e...cine o ia...prefera sa o dea mai departe :D (ca sa nu se simta el singurul "fraier"...deci am pus ghilimele ;) )
Haideti sa ducem treaba la next level...deja is aceleasi dume la 100 oameni...;) hai reinventam :D...facem pool :)) |
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning