Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar telefoane stricate ( defecte ) (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/107663-cumpar-telefoane-stricate-defecte.html)

oanamaria2010 03-08-10 14:24

vand nokia 1100...nu merge incarcat

TaZzY E30 03-08-10 14:50

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Samsung X120,vodafone 225->nu merge mufa de la incarcator-50 Ron
Sony ericsson k550i->display spart-60 RON
toate 3 100 RON ,sau nokia 6230(normal sau I)la schimb

SpeedClass 03-08-10 22:14

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
sagem myc52v,negru,intretinut,nu merge casca la el,50 ron,nokia 1100 bun,nu merge microfonul la el 30 de lei,sau 70 ambele!!!

VladM 04-08-10 01:40

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Quote:

Originally Posted by SpeedClass (Post 3562252)
sagem myc52v,negru,intretinut,nu merge casca la el,50 ron,nokia 1100 bun,nu merge microfonul la el 30 de lei,sau 70 ambele!!!

Iti dau un LG u8130(folia rupta),toate accesoriile la el si un 1100 display spart cu 40 de lei.

3dutzu 04-08-10 11:39

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
te intereseaza un samsung sgh e250?.. are banda rupta dar telefonul functioneaza bine:-)

crys_bb 08-08-10 22:42

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
o replica de 8600 luna care nu mai porneste (nu se mai incarca ,a stat nefol 6 luni), un SE s500i cu toate accesoriile+cutie+card 2 Gb, tel a fost scapat pe jos si afisajul e negru in rest perfect functional, un motorola a835 joystick defect (in rest perfect functional). Stima

17PnF 09-08-10 03:01

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
un sony ericson w910, pachet complet cutie tot ce trebuie, card....
nu mai porneste si nu mai chef sa umblu cu el.
zi un pret!

kalloo24 09-08-10 20:12

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
nokia 6310i-fara semnal
siemens cl 65 -nu porneste
nokia 3109 clasic-display
nokia 3110 clasic--se stinge singur uneori
fa-mi o oferta pt ele,eventual schimb cu un gsm bun
ma gasesti pe 0765535819

adriana_golfgti 08-09-10 19:47

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
10 Attachment(s)
Nokia 6234 - display Spart , fr . baterie - 35 lei
Nokia 6070 - display Spart , fr . baterie - 30 lei
Nokia 1208 - display Spart , fr . baterie - 30 lei
Nokia 7630 - Carcasa deteriorata - 50 lei
Motorola V3 - Spart de afişare (doar ecranul mic este crapat) - 35 lei

TaZzY E30 09-09-10 11:15

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Nokia 5200(nu se mai aprinde),si celelalte 3 de mai sus.Toate 4 la 150 RON negociabil

kalloo24 09-09-10 16:51

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
1 Attachment(s)
nokia 6310i---nu are semnal
nokia 6555- folie defecta
nokia 3109- display defect
siemens cl 75-- nu se aprinde
nokia 5210--nu se aprinde..
6210-fara semnal:lol:
fa-le pret la toate
0765535819

sandor406 09-09-10 18:50

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
vodafone 533, in stare fff buna, dar are folia rupta,am si incarcator!
nokia 1208, fara baterie, fara display si banda si fara incarcator!

like_girls90 12-09-10 19:14

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Salut am un u600 pret 100 defectul nu are banda la ecran-desfacut
nokia 2630 placa de baza-pret 30 ron-functioneaza
Doua placi de baza nokia 6300..pret 70 ron

Am sa mai caut sa vad ce am .....astept raspunul tau despre astea ?

Evo-Jr 14-09-10 13:09

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
nokia e52-nu se mai aprinde[probabil e procesorul] e aproape nou telefonul
si un iphone 2g.tot nu se aprinde.arata acceptabil.
te intereseaza?

sandor406 05-10-10 16:55

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
te intereseaza un lg kp501 roz? cu display spart, deci numai display! touchscreenul merge, carcasa nu trebe schimbata! in rest telefonul este aproape nou, de 1 luna!in cutie cu incarcator! a fost pe orange dar lam decodat!


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning