![]() |
vand nokia 1100...nu merge incarcat
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Samsung X120,vodafone 225->nu merge mufa de la incarcator-50 Ron
Sony ericsson k550i->display spart-60 RON toate 3 100 RON ,sau nokia 6230(normal sau I)la schimb |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
sagem myc52v,negru,intretinut,nu merge casca la el,50 ron,nokia 1100 bun,nu merge microfonul la el 30 de lei,sau 70 ambele!!!
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Quote:
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
te intereseaza un samsung sgh e250?.. are banda rupta dar telefonul functioneaza bine:-)
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
o replica de 8600 luna care nu mai porneste (nu se mai incarca ,a stat nefol 6 luni), un SE s500i cu toate accesoriile+cutie+card 2 Gb, tel a fost scapat pe jos si afisajul e negru in rest perfect functional, un motorola a835 joystick defect (in rest perfect functional). Stima
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
un sony ericson w910, pachet complet cutie tot ce trebuie, card....
nu mai porneste si nu mai chef sa umblu cu el. zi un pret! |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
nokia 6310i-fara semnal
siemens cl 65 -nu porneste nokia 3109 clasic-display nokia 3110 clasic--se stinge singur uneori fa-mi o oferta pt ele,eventual schimb cu un gsm bun ma gasesti pe 0765535819 |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
10 Attachment(s)
Nokia 6234 - display Spart , fr . baterie - 35 lei
Nokia 6070 - display Spart , fr . baterie - 30 lei Nokia 1208 - display Spart , fr . baterie - 30 lei Nokia 7630 - Carcasa deteriorata - 50 lei Motorola V3 - Spart de afişare (doar ecranul mic este crapat) - 35 lei |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Nokia 5200(nu se mai aprinde),si celelalte 3 de mai sus.Toate 4 la 150 RON negociabil
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
1 Attachment(s)
nokia 6310i---nu are semnal
nokia 6555- folie defecta nokia 3109- display defect siemens cl 75-- nu se aprinde nokia 5210--nu se aprinde.. 6210-fara semnal:lol: fa-le pret la toate 0765535819 |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
vodafone 533, in stare fff buna, dar are folia rupta,am si incarcator!
nokia 1208, fara baterie, fara display si banda si fara incarcator! |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Salut am un u600 pret 100 defectul nu are banda la ecran-desfacut
nokia 2630 placa de baza-pret 30 ron-functioneaza Doua placi de baza nokia 6300..pret 70 ron Am sa mai caut sa vad ce am .....astept raspunul tau despre astea ? |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
nokia e52-nu se mai aprinde[probabil e procesorul] e aproape nou telefonul
si un iphone 2g.tot nu se aprinde.arata acceptabil. te intereseaza? |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
te intereseaza un lg kp501 roz? cu display spart, deci numai display! touchscreenul merge, carcasa nu trebe schimbata! in rest telefonul este aproape nou, de 1 luna!in cutie cu incarcator! a fost pe orange dar lam decodat!
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning