![]() |
Re: Maybach 57 by FAB Design
Exista cateva marci care nu cer tuning. Maybach e una dintre ele....
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
Chiar imi place,un kit exterior reusit !
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
e frumos dar ce rost are ?:shock:
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
aiurea , Maybach = lux , asta e kitsch
paremi-se ca detinatorul masinii e vreun milionar care vroia demult o masina sport si eleganta ,avea maybach si sa gandit s-o faca sport...cred |
Re: Maybach 57S by FAB Design
15 Attachment(s)
Maybach 57S by FAB Design: Detalii oficiale
Probabil ca cei de la FAB Design au dorit sa creeze un "private jet" pe roti, astfel nu ne dam seama de ce ar fi modificat un Maybach 57S. Desigur acest lucru nu prea conteaza asa ca sa trecem direct la subiect, adica la lista de modificari. Asa cum se poate vedea si in aceste fotografii, Maybach-ul a primit la exterior un wide-body kit si noi jante. Caroseria este mai lata acum cu 30 mm, iar jantele masoara 20 inci si vin incaltate cu pneuri 265/30, respectiv 325/25. In ceea ce priveste interiorul masinii, cei de la FAB Design au ales sa mearga pe bleu si crem, preferand sa combine pielea cu Alcantara. Nici motorul nu a scapat neatins si dezvolta acum 650 cai putere si 1.025 Nm. Acceleratia de la 0 la 100 km/h se realizeaza in 4.9 secunde, in timp ce viteza maxima este de 303 km/h. Pentru a accentua si mai mult caracterul exclusivist al acestui model, 57S by FAB Design va fi produs in doar 15 exemplare. |
Re: Maybach 57S by FAB Design
spoilerul fata e de tot rahatul...in rest in ok, desi maybach nu e cea mai potrivita masina pentru tuning...
|
Re: Maybach 57S by FAB Design
...oribil...
|
Re: Maybach 57S by FAB Design
e nasol tare. Mult mai bine arata stock exteriorul, dar mai ales interiorul!
|
Re: Maybach 57S by FAB Design
NU CRED CA DA BINE TUNING PE ASTFEL DE MASINA , DAR IDEEA NU ESTE REA
|
Re: Maybach 57S by FAB Design
naspa rau
|
Re: Maybach 57S by FAB Design
imi place interiorul.....dar la exterior cred ca arata mai bine pe alta culoare
|
Re: Maybach 57S by FAB Design
LOL :O:O:O:O:O cei cu spoilerul fatza?:))=))?? mai bine nu-l puneau si poate arata mai bine cat despre interior ceva mai personalizat sau macar era din stock:D:P:D:) nice masina dar nu ai ce tuna la ea:D:)
|
Re: Maybach 57S by FAB Design
canal:|
|
Re: Maybach 57S by FAB Design
sa inteleg ca e facuta cu acordul fabricantului. Ce cacat de masina au reusit sa scoata..:| stock e de 1000 de ori mai frumoasa, asa arata de zici ca a "tunato" in targ la vitan..
|
Re: Maybach 57S by FAB Design
Pai ia sa vedem....grila fata nu imi place,spoilerul fata nici asa,culoare deloc.....nu stiu ce au vrut sa faca dar ideea e ca....urata masina frate!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:45. |
- Copyright 2026 4Tuning