![]() |
Re: Model incinta
nasol ... daca vrei altceva ce faci ?
|
Re: Model incinta
Quote:
|
Re: Model incinta
...mda daca la tine nu se poate sta in masina ...
|
Re: Model incinta
pai da ca tot sunetul bate inauntru :> e destul de tare nu zic ca nu se poate mai tare dar este destul pentru o dacie
|
Re: Model incinta
Bine ca esti priceput :) pe parcurs o sa te saturi si de ce ai si ai sa vrei mai tare :) asa am fot eu ... dela 300RMS am vrut ceva mai mult si am ajuns la 800RMS :D
|
Re: Model incinta
Poate cu alta ocazie si alta masina... :D Acum numai investesc in sunet la ia... poate doar sa o mai insonorizez desi nu cred... :D Am mai multe de facut pe parte tehnica la ia si de asta am sa ma ocup.
|
Re: Model incinta
|
Re: Model incinta
Am un nou proiect pe hartie... vreau sa schimb componentele de pe incinta.
https://img261.imageshack.us/img261/6885/incinta4.th.jpg 2 x Infinity REF 1040W # Difuzor 25 cm # Putere maxima 1000W # Putere reala RMS 250W # Impedanta 4 ohm # Raspuns in frecventa 25-400 Hz # SPL 91 dB Amplificare Mac Audio ZX 4000 * Amplificator 4 canal * Putere nominala: 4x95W RMS (Impedanta 4 Ohmi), 2x250 W RMS (Impedanta 4 Ohmi) * Raspuns in frecventa 5 Hz-50 kHz * Dimensiuni 356x55x290mm. modificarile urmeaza sa le fac la vara... astept sfaturi, pareri aaaa si era sa uit.... am nevoie de condesator? |
| All times are GMT +2. The time now is 23:23. |
- Copyright 2026 4Tuning